Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

Стандардна европалета на ЕПАЛ - Wooden pallet

Цена:

318ден 299ден

Цена:

318ден 299ден

Description

Артикал – ПАЛЕТИ – 003

Модел – Wooden Pallet

Земја на потекло = Турција

ДЕТАЛИ ЗА ДИЗАЈНОТ НА ЕВРО ПАЛЕТАТА

EUR-палетата, исто така, евро-палетата или EPAL-палетата е стандардна европска палета, како што е наведено од Европската асоцијација на палети (EPAL).

Бр.7 Палета 1000х1200мм
7 врвни табли 17x98x1200
3 попречни табли 17x98x1000
9 блока 78х98х98
3 долни табли 17x98x1200
Еден камион има 891 парчиња.

 

Бр.8 Палета 1000х1200мм
7 врвни табли 22x98x1200
3 попречни табли 22x98x1000
9 блока 78х98х98
3 долни табли 22x98x1200
Еден камион има 783 парчиња.

 

Тип европалета – Епал
Состојба Нова
Спецификации
Волумен 100 товарени камиони месечно
Вид на видови Европско меко дрво
Вид од бор (Pinus sylvestris) – бор од Шкотска
Висина 144 мм
Ширина 800 мм
Должина 1200 мм
Главна дебелина 22 мм
Опис Нови палети, највисок квалитет од најголемиот производител.

========================================

Стара Цена = 318 денари (5,17 Еу)

Нова Цена = 299 денари (4,86 Еу)

========================================

НАПОМЕНА – Минимална нарачка од 2.349 парчиња

НАПОМЕНА – Рок на испорака 15 – 25 дена после вашата извршена уплата

========================================

Цена Цена ВКУПЕН ИЗНОС ВКУПЕН ИЗНОС Учество Учество Доплата Доплата
Количина денари евра Денари Евра денари Евра Денари Евра
1 299.00 4.86 299.00 4.86 179.40 2.92 119.60 1.94
783 288.89 4.70 226,200.00 3,678.05 135,720.00 2,206.83 90,480.00 1,471.22
2349 279.12 4.54 655,652.17 10,661.01 393,391.30 6,396.61 262,260.87 4,264.40
3132 269.68 4.39 844,640.48 13,733.99 506,784.29 8,240.39 337,856.19 5,493.60
3915 260.56 4.24 1,020,097.20 16,586.95 612,058.32 9,952.17 408,038.88 6,634.78
4698 251.75 4.09 1,182,721.39 19,231.24 709,632.83 11,538.75 473,088.56 7,692.50
5481 243.24 3.96 1,333,180.31 21,677.73 799,908.19 13,006.64 533,272.12 8,671.09
6264 235.01 3.82 1,472,110.77 23,936.76 883,266.46 14,362.06 588,844.31 9,574.70
7047 227.06 3.69 1,600,120.40 26,018.22 960,072.24 15,610.93 640,048.16 10,407.29

Испорака до Вашата aдреса

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top