Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

Фамилијарен електричен скутер за инвалиди на четири тркала - DIVOUS - No-5888628

Цена:

389.160ден 338.400ден

Цена:

389.160ден 338.400ден

Description

Артикал – ИНВАЛ – 011

Фамилијарен електричен скутер за инвалиди на четири тркала

Модел – DIVOUS – No-5888628

Параметри на производот

Големина на скутер: 127 * 68 * 118 см
Батерија: 12 V / 75 AH * 2
Мотор: 24 V / 800 W
Издржливост: 40 ± 5 км
Способност за искачување: ≤15 °
Нето тежина: 200 кг
Контролор: UK PG
Брзина: ≤13 км / ч
Максимално оптоварување: 150 Кг
Полнач: 24 V / 5 A
Време на полнење: 6-8 часа
Гума: 14 инчи

Иднина на производот

1. Вграден во големина на златен сооднос, компактен без губење на простор и удобност.
2. Поволно е да патуваат две лица, можат да влезат во лифтот. Првиот избор за романтично закажување за зајдисонце.
3. Воланот се контролира десно, со уникатен европски и американски дизајн на возење.
4. Брзината е прилагодена на 6-12 километри на час, опремена со контролор во Велика Британија и електронски интелигентни сопирачки за да се осигури безбедноста на старите лица
5. Потпирачот за раце на седиштето може да биде свртен, погодно за корисниците да влезат и да излезат од скутерот. Седиштето со висок грб со потпирач за глава е безбедно и удобно, а висината на седиштето е прилагодлива, погодна за корисници од различна висина.
6. Алуминиумски легури, убави и дарежливи, силни и издржливи
7. Висококвалитетниот мерач на струја може прецизно да ја прикаже преостанатата моќност, отстранувајќи ги грижите за распаѓање на средина.
8. Опремено со целосен сет на LED фарови, трепкачи и светла за предупредување. Опремен со рефлектори и задни светла за да се подобри безбедноста при возење.

==============================================

Стара Цена = 389.160 денари (6.327,80 Еу)

Нова Цена = 338.400 денари (5.502,44 Еу)

==============================================

Цена Цена ВКУПЕН ИЗНОС ВКУПЕН ИЗНОС Учество Учество Доплата Доплата Цена за Евра Цена за
Количина денари евра Денари Евра денари Евра Денари Евра Реферал Реферал
1 338,400.00 5,502.44 338,400.00 5,502.44 203,040.00 3,301.46 135,360.00 2,200.98 282,000.00 4,585.37
2 322,285.71 5,240.42 644,571.43 10,480.84 386,742.86 6,288.50 257,828.57 4,192.33 268,571.43 4,367.02
3 306,938.78 4,990.87 920,816.33 14,972.62 552,489.80 8,983.57 368,326.53 5,989.05 255,782.31 4,159.06
4 292,322.64 4,753.21 1,169,290.57 19,012.85 701,574.34 11,407.71 467,716.23 7,605.14 243,602.20 3,961.01
5 278,402.52 4,526.87 1,392,012.59 22,634.35 835,207.55 13,580.61 556,805.03 9,053.74 232,002.10 3,772.39
6 265,145.25 4,311.30 1,590,871.53 25,867.83 954,522.92 15,520.70 636,348.61 10,347.13 220,954.38 3,592.75
10 252,519.29 4,106.00 2,525,192.90 41,060.05 1,515,115.74 24,636.03 ########### 16,424.02 210,432.74 3,421.67
20 240,494.56 3,910.48 4,809,891.24 78,209.61 2,885,934.75 46,925.77 ########### 31,283.85 200,412.14 3,258.73
40 229,042.44 3,724.27 9,161,697.60 148,970.69 5,497,018.56 89,382.42 ########### 59,588.28 190,868.70 3,103.56
60 218,135.66 3,546.92 ############ 212,815.28 7,852,883.66 127,689.17 ########### 85,126.11 181,779.71 2,955.77

==============================================

Испорака до Вашата адреса

==============================================

НАПОМЕНА – Рок на испорака = 25 – 40 дена

==============================================

Телефон за нарачки = 079-332-771

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top