Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

Водни спортови супер силен надуен за пливање остров, пловечки сплав не се лизга, надувување dock платформа што лебди на вода

Цена:

82.145ден

Цена:

82.145ден

Опис

Артикал – ПЛАТФОРМА – 008

Водни спортови супер силен надуен за пливање остров, пловечки сплав не се лизга, надувување dock платформа што лебди на вода

Име на брендот: joyexer
Материјал: ПВЦ
Димензии = 3x1x0.2m.
Препорачајте возраст: 7-12Y
Препорачајте возраст: 12 + y
Препорачајте возраст: 18+
Потекло: CN (потекло)
Тип: надувувачки пловечки приклучок
Број на модел: JY-IFD-002
Боја: тиково / бело
Употреба: Воден спорт / езера
Црвениот дизајн: прифатливо
ГАРАНЦИЈА: 3 години

Почитувани клиенти, поради зголемувањето на цените на превозот, ако го одберете транспортот на продавачот, ние ќе го испратиме со брод или со железничка пруга, а потоа со UPS-от, превозното време е околу 35-40 дена, без царинење и данок, врата до врата, логистика Информациите ќе бидат ажурирани за еден месец, ве молиме почекајте трпеливо, ако имате посебни потреби, ве молиме контактирајте со услуги на клиентите, благодарение на вашето разбирање.

================================================================

Стара Цена = 112.950 денари (1.836,59 Еу / УС $ 2.053,64)

Нова Цена = 82.145 денари (1.335,69 Еу / УС $ 1.493,55)

Цена за членовите на БУДОШОП = 65.716 денари (1.068,55 Еу / УС $ 1.194,84)

================================================================

м Цена ВКУПЕН ИЗНОС Учество Доплата
Количина денари евра долари Денари Евра УС Долари денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари
1 82,145.00 1,335.69 1,493.55 82,145.00 1,335.69 1,493.55 57,501.50 934.98 1,045.48 24,643.50 400.71 448.06
2 80,534.31 1,309.50 1,464.26 161,068.63 2,619.00 2,928.52 112,748.04 1,833.30 2,049.96 48,320.59 785.70 878.56
3 78,955.21 1,283.82 1,435.55 236,865.63 3,851.47 4,306.65 165,805.94 2,696.03 3,014.65 71,059.69 1,155.44 1,291.99
4 77,407.07 1,258.65 1,407.40 309,628.27 5,034.61 5,629.60 216,739.79 3,524.22 3,940.72 92,888.48 1,510.38 1,688.88
10 75,889.28 1,233.97 1,379.81 758,892.83 12,339.72 13,798.05 531,224.98 8,637.80 9,658.64 227,667.85 3,701.92 4,139.42
15 74,401.26 1,209.78 1,352.75 1,116,018.86 18,146.65 20,291.25 781,213.20 12,702.65 14,203.88 334,805.66 5,443.99 6,087.38
20 72,942.41 1,186.06 1,326.23 1,458,848.18 23,721.11 26,524.51 1,021,193.73 16,604.78 18,567.16 437,654.46 7,116.33 7,957.35
30 71,512.17 1,162.80 1,300.22 2,145,364.98 34,883.98 39,006.64 1,501,755.48 24,418.79 27,304.65 643,609.49 10,465.20 11,701.99
50 70,109.97 1,140.00 1,274.73 3,505,498.33 56,999.97 63,736.33 2,453,848.83 39,899.98 44,615.43 1,051,649.50 17,099.99 19,120.90
100 68,735.26 1,117.65 1,249.73 6,873,526.13 111,764.65 124,973.20 4,811,468.29 78,235.26 87,481.24 2,062,057.84 33,529.40 37,491.96
м ЦЕНА ЗА РЕФЕРАЛИ ВКУПЕН ИЗНОС за РЕФЕРАЛИ Учество за РЕФЕРАЛИ Доплата за РЕФЕРАЛИ
Количина Денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари
1 65,716.00 1,068.55 1,194.84 65,716.00 1,068.55 1,194.84 46,001.20 747.99 836.39 19,714.80 320.57 358.45
2 64,427.45 1,047.60 1,171.41 128,854.90 2,095.20 2,342.82 90,198.43 1,466.64 1,639.97 38,656.47 628.56 702.84
3 63,164.17 1,027.06 1,148.44 189,492.50 3,081.18 3,445.32 132,644.75 2,156.83 2,411.72 56,847.75 924.35 1,033.60
4 61,925.65 1,006.92 1,125.92 247,702.62 4,027.68 4,503.68 173,391.83 2,819.38 3,152.58 74,310.79 1,208.31 1,351.11
10 60,711.43 987.18 1,103.84 607,114.26 9,871.78 11,038.44 424,979.98 6,910.24 7,726.91 182,134.28 2,961.53 3,311.53
15 59,521.01 967.82 1,082.20 892,815.09 14,517.32 16,233.00 624,970.56 10,162.12 11,363.10 267,844.53 4,355.20 4,869.90
20 58,353.93 948.84 1,060.98 1,167,078.55 18,976.89 21,219.61 816,954.98 13,283.82 14,853.73 350,123.56 5,693.07 6,365.88
30 57,209.73 930.24 1,040.18 1,716,291.98 27,907.19 31,205.31 1,201,404.39 19,535.03 21,843.72 514,887.59 8,372.16 9,361.59
50 56,087.97 912.00 1,019.78 2,804,398.66 45,599.98 50,989.07 1,963,079.06 31,919.98 35,692.35 841,319.60 13,679.99 15,296.72
100 54,988.21 894.12 999.79 5,498,820.91 89,411.72 99,978.56 3,849,174.63 62,588.21 69,984.99 1,649,646.27 26,823.52 29,993.57

==============================================

БЕСПЛАТНА Испорака до Вашата адреса

==============================================

НАПОМЕНА – Рок на испорака = 25 – 45 дена

==============================================

Телефон за контакт = +389-79 – 332 – 771

==============================================

Забелешка :

1: Како фабрика секогаш прилагодена за големината на клиентот, бојата, логото печатење, па ве молиме контактирајте не ако имате посебна потреба
2: Ние можеме да го ставиме вашето лого, како што се зборови, броеви, банер на воздухот МАТ, ве молиме испратете го вашиот PDF логото цртање на нашата е-пошта
3: Производот, вклучувајќи 1 воздух МАТ + 1 воздушна пумпа + цена за испорака (DHL, TNT, UPS-от, FedEx)
4: Ве молиме обрнете внимание дека увозни давачки, даноци и трошоци не се вклучени во цената на производот. Ве молиме помогнете да се справите со вашата локација обичаи и да платите некој данок според правилото на вашата земја на бесплатниот превоз, се надевам дека ќе може да се разбере
5. Дали на разликата во екранот, ве молиме да дозволите малку разлика во боја, внимателно!

 

Прегледи (0)

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top