Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

Жешко море / езеро надувување на пловечки бранувачки парк триаголник за во вода слајд за возрасни и деца искачување на слајд воден парк

Цена:

264.000ден

Цена:

264.000ден

Опис

Артикал – ПЛАТФОРМА – 013

Жешко море / езеро надувување на пловечки бранувачки парк триаголник за во вода слајд за возрасни и деца искачување на слајд воден парк

Опрема за надувување на воден парк Опрема за надувување на вода Триаголник за вода / лебдечки слајд за продажба

Надувување на вода слајд е направен од еколошки 0.9mm PVC Tarpaulin кој има мазна и водоотпорна површина и има добра отпорност на оган, студ, топлина и стареење. Уште повеќе, опремено со висококвалитетен Bungee кабел и професионална Bungee крпа, тоа е издржлив и доаѓа со голема еластичност.

Издржлив материјал – избор на еко-пријателски 0,9мм ПВЦ церанулин, издржлив, водоотпорен и добар отпор кон оган, студ, топлина и стареење
Удобна големина -; 4-чекор “Лесен пристап” скалилата го олеснува искачувањето на врвот
Безбедносни стандарди – помина SGS сертификација и EN71-1-2-3 тест.
Лесно да се постави – неколку вградени рачки за лесно движење; лесен за транспорт и се поставува за неколку минути
Широко примена – совршен производ за да се претвори езерцето или езерото во областа за пливање, совршено за децата да отскокнуваат на и за возрасните кои се само во lounging; Trampolining се смета за аеробни спортови, децата кои прават кардио ќе имаат подобро здравје и усвој Вежба за вежбање подоцна во секојдневниот живот.
Функција: изградба на тешки комерцијални одделенија; Лесно да се постави; Неколку вградени рачки за лесно движење; Лесен за транспорт и се поставува за неколку минути

Бесплатна испорака:

Почитуван купувач, бидејќи различни стапки на превозот во различни земји и области, нашиот бесплатен превоз се заснова на Северна Америка, Европа, азиските земји и Австралија. Слободен превозот не е за овие области: Русија, Бразил, Африка, Јужна Америка и Блискиот Исток и Други далечински простор. Ако припаѓате на овие земји и области, ве молиме контактирајте не за цената на превозот пред да го направите плаќањето. Благодариме за ваше љубезно разбирање.

За увозниот данок:

Цената на превозот Ние сме платиле доза која не го вклучуваат увозниот данок, бидејќи секоја земја ќе наплати различен данок врз различна стока.

================================================================

Стара Цена = 363.000 денари (5.902,44 Еу / УС $ 6.600,00)

Нова Цена = 264.000 денари (4.292,68 Еу / УС $ 4.800,00)

Цена за членовите на БУДОШОП = 211.200 денари (3.434,15 Еу / УС $ 3.840,00)

================================================================

м Цена ВКУПЕН ИЗНОС Учество Доплата
Количина денари евра долари Денари Евра УС Долари денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари
1 264,000.00 4,292.68 4,800.00 264,000.00 4,292.68 4,800.00 184,800.00 3,004.88 3,360.00 79,200.00 1,287.80 1,440.00
2 258,823.53 4,208.51 4,705.88 517,647.06 8,417.03 9,411.76 362,352.94 5,891.92 6,588.24 155,294.12 2,525.11 2,823.53
3 253,748.56 4,125.99 4,613.61 761,245.67 12,377.98 13,840.83 532,871.97 8,664.58 9,688.58 228,373.70 3,713.39 4,152.25
10 248,773.10 4,045.09 4,523.15 2,487,730.96 40,450.91 45,231.47 1,741,411.67 28,315.64 31,662.03 746,319.29 12,135.27 13,569.44
15 243,895.19 3,965.78 4,434.46 3,658,427.89 59,486.63 66,516.87 2,560,899.52 41,640.64 46,561.81 1,097,528.37 17,845.99 19,955.06
20 239,112.93 3,888.02 4,347.51 4,782,258.68 77,760.30 86,950.16 3,347,581.07 54,432.21 60,865.11 1,434,677.60 23,328.09 26,085.05
30 234,424.44 3,811.78 4,262.26 7,032,733.35 114,353.39 127,867.88 4,922,913.34 80,047.37 89,507.52 2,109,820.00 34,306.02 38,360.36
50 229,827.89 3,737.04 4,178.69 11,491,394.36 186,851.94 208,934.44 8,043,976.05 130,796.36 146,254.11 3,447,418.31 56,055.58 62,680.33
100 225,321.46 3,663.76 4,096.75 22,532,145.80 366,376.35 409,675.38 15,772,502.06 256,463.45 286,772.76 6,759,643.74 109,912.91 122,902.61
150 220,903.39 3,591.93 4,016.43 33,135,508.53 538,788.76 602,463.79 23,194,855.97 377,152.13 421,724.65 9,940,652.56 161,636.63 180,739.14
м ЦЕНА ЗА РЕФЕРАЛИ ВКУПЕН ИЗНОС за РЕФЕРАЛИ Учество за РЕФЕРАЛИ Доплата за РЕФЕРАЛИ
Количина Денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари
1 211,200.00 3,434.15 3,840.00 211,200.00 3,434.15 3,840.00 147,840.00 2,403.90 2,688.00 63,360.00 1,030.24 1,152.00
2 207,058.82 3,366.81 3,764.71 414,117.65 6,733.62 7,529.41 289,882.35 4,713.53 5,270.59 124,235.29 2,020.09 2,258.82
3 202,998.85 3,300.79 3,690.89 608,996.54 9,902.38 11,072.66 426,297.58 6,931.67 7,750.87 182,698.96 2,970.71 3,321.80
10 199,018.48 3,236.07 3,618.52 1,990,184.77 32,360.73 36,185.18 1,393,129.34 22,652.51 25,329.62 597,055.43 9,708.22 10,855.55
15 195,116.15 3,172.62 3,547.57 2,926,742.31 47,589.31 53,213.50 2,048,719.62 33,312.51 37,249.45 878,022.69 14,276.79 15,964.05
20 191,290.35 3,110.41 3,478.01 3,825,806.94 62,208.24 69,560.13 2,678,064.86 43,545.77 48,692.09 1,147,742.08 18,662.47 20,868.04
30 187,539.56 3,049.42 3,409.81 5,626,186.68 91,482.71 102,294.30 3,938,330.67 64,037.90 71,606.01 1,687,856.00 27,444.81 30,688.29
50 183,862.31 2,989.63 3,342.95 9,193,115.49 149,481.55 167,147.55 6,435,180.84 104,637.09 117,003.29 2,757,934.65 44,844.47 50,144.27
100 180,257.17 2,931.01 3,277.40 18,025,716.64 293,101.08 327,740.30 12,618,001.65 205,170.76 229,418.21 5,407,714.99 87,930.33 98,322.09
150 176,722.71 2,873.54 3,213.14 26,508,406.82 431,031.01 481,971.03 18,555,884.78 301,721.70 337,379.72 7,952,522.05 129,309.30 144,591.31

==============================================

БЕСПЛАТНА Испорака до Вашата адреса

==============================================

НАПОМЕНА – Рок на испорака = 25 – 35 дена

==============================================

Телефон за контакт = +389-79 – 332 – 771

==============================================

Inflatable Slide

 

Прегледи (0)

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top