Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

Летна Трамполина на надувување за на вода – 2м диаметар

Цена:

150.727ден

Цена:

150.727ден

Опис

Артикал – ПЛАТФОРМА – 014

Летна Трамполина на надувување за на вода – 2м диаметар

Воден бранувач

【Вода Bouncer / Плата платформа】 – Воден бранувач работи добро како пливачка платформа или риболовна платформа; Исто така, можете да отскокнете или да се забавувате и да се забавувате со вашите семејства. Бие дијаметар: 3.1m / 10ft. Висина по инфлација: 60cm / 24in
【Издржлив материјал】 – направен од еко-пријателски 0.9mm ПВЦ церада, овој надушен бранувач, има мазна и водоотпорна површина и има одлична отпорност на оган, студ, топлина и стареење. Помина SGS сертификација и EN71-1-2-3 тест. Пламенот retardant е во согласност со 855852 стандарди.
【Лесен за транспорт и постави】 – овој островски бункер бара бесплатен превоз и може да се постави во минути. Висококвалитетен Bungee кабел и професионална Bungee крпа се за голема еластичност. Нето тежина: 23кг / 51lb. Макс капацитет: 400KG / 880LB
【Лесен пристап скали и слајд】 – со еден 4-чекор скалила, вие и вашите деца може брзо да се искачи на врвот на надувувањето на бранувачи. Слајдот е дизајниран за забава лизгање. Неколку вградени рачки се направени за лесно движење.
【Широка апликација】 – Вода бранувач за езеро, совршено за деца да отскокнуваат на и за возрасни кои се во lounging, пливање, и риболов. Езерото бранувач може да се стави на било која вода, езеро, океан, базен, итн.

================================================================

Стара Цена = 207.250 денари (3.369,92 Еу / УС $ 3.768,18)

Нова Цена = 150.727 денари (2.450,85 Еу / УС $ 2.740,49)

Цена за членовите на БУДОШОП = 120.582 денари (1.960,68 Еу / УС $ 2.192,39)

================================================================

м Цена ВКУПЕН ИЗНОС Учество Доплата
Количина денари евра долари Денари Евра УС Долари денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари
1 150,727.00 2,450.85 2,740.49 150,727.00 2,450.85 2,740.49 105,508.90 1,715.59 1,918.34 45,218.10 735.25 822.15
2 147,771.57 2,402.79 2,686.76 295,543.14 4,805.58 5,373.51 206,880.20 3,363.91 3,761.46 88,662.94 1,441.67 1,612.05
3 144,874.09 2,355.68 2,634.07 434,622.26 7,067.03 7,902.22 304,235.58 4,946.92 5,531.56 130,386.68 2,120.11 2,370.67
4 142,033.42 2,309.49 2,582.43 568,133.67 9,237.95 10,329.70 397,693.57 6,466.56 7,230.79 170,440.10 2,771.38 3,098.91
10 139,248.45 2,264.20 2,531.79 1,392,484.50 22,642.02 25,317.90 974,739.15 15,849.42 17,722.53 417,745.35 6,792.61 7,595.37
15 136,518.09 2,219.81 2,482.15 2,047,771.32 33,297.09 37,232.21 1,433,439.92 23,307.97 26,062.54 614,331.39 9,989.13 11,169.66
20 133,841.26 2,176.28 2,433.48 2,676,825.25 43,525.61 48,669.55 1,873,777.68 30,467.93 34,068.69 803,047.58 13,057.68 14,600.87
30 131,216.92 2,133.61 2,385.76 3,936,507.72 64,008.26 71,572.87 2,755,555.40 44,805.78 50,101.01 1,180,952.32 19,202.48 21,471.86
50 128,644.04 2,091.77 2,338.98 6,432,202.16 104,588.65 116,949.13 4,502,541.51 73,212.06 81,864.39 1,929,660.65 31,376.60 35,084.74
100 126,121.61 2,050.76 2,293.12 12,612,161.10 205,075.79 229,312.02 8,828,512.77 143,553.05 160,518.41 3,783,648.33 61,522.74 68,793.61
м ЦЕНА ЗА РЕФЕРАЛИ ВКУПЕН ИЗНОС за РЕФЕРАЛИ Учество за РЕФЕРАЛИ Доплата за РЕФЕРАЛИ
Количина Денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари
1 120,581.60 1,960.68 2,192.39 120,581.60 1,960.68 2,192.39 84,407.12 1,372.47 1,534.67 36,174.48 588.20 657.72
2 118,217.25 1,922.23 2,149.40 236,434.51 3,844.46 4,298.81 165,504.16 2,691.12 3,009.17 70,930.35 1,153.34 1,289.64
3 115,899.27 1,884.54 2,107.26 347,697.81 5,653.62 6,321.78 243,388.47 3,957.54 4,425.24 104,309.34 1,696.09 1,896.53
4 113,626.73 1,847.59 2,065.94 454,506.94 7,390.36 8,263.76 318,154.86 5,173.25 5,784.63 136,352.08 2,217.11 2,479.13
10 111,398.76 1,811.36 2,025.43 1,113,987.60 18,113.62 20,254.32 779,791.32 12,679.53 14,178.02 334,196.28 5,434.09 6,076.30
15 109,214.47 1,775.85 1,985.72 1,638,217.05 26,637.68 29,785.76 1,146,751.94 18,646.37 20,850.04 491,465.12 7,991.30 8,935.73
20 107,073.01 1,741.02 1,946.78 2,141,460.20 34,820.49 38,935.64 1,499,022.14 24,374.34 27,254.95 642,438.06 10,446.15 11,680.69
30 104,973.54 1,706.89 1,908.61 3,149,206.18 51,206.60 57,258.29 2,204,444.32 35,844.62 40,080.81 944,761.85 15,361.98 17,177.49
50 102,915.23 1,673.42 1,871.19 5,145,761.73 83,670.92 93,559.30 3,602,033.21 58,569.65 65,491.51 1,543,728.52 25,101.28 28,067.79
100 100,897.29 1,640.61 1,834.50 10,089,728.88 164,060.63 183,449.62 7,062,810.21 114,842.44 128,414.73 3,026,918.66 49,218.19 55,034.88

==============================================

БЕСПЛАТНА Испорака до Вашата адреса

==============================================

НАПОМЕНА – Рок на испорака = 25 – 35 дена

==============================================

Телефон за контакт = +389-79 – 332 – 771

==============================================

Бесплатна испорака:

Почитуван купувач, бидејќи различни стапки на превозот во различни земји и области, нашиот бесплатен превоз се заснова на Северна Америка, Европа, азиските земји и Австралија. Слободен превозот не е за овие области: Русија, Бразил, Африка, Јужна Америка и Блискиот Исток и Други далечински простор. Ако припаѓате на овие земји и области, ве молиме контактирајте не за цената на превозот пред да го направите плаќањето. Благодариме за ваше љубезно разбирање.

За увозниот данок:

Цената на превозот Ние сме платиле доза која не го вклучуваат увозниот данок, бидејќи секоја земја ќе наплати различен данок врз различна стока.

================================================================

 

Прегледи (0)

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top