Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

нов џетблајд џет пакет летање одбор вода летање флајбординг

Цена:

676.364ден

Цена:

676.364ден

Опис

Артикал – ПЛАТФОРМА – 020

нов џетблајд џет пакет летање одбор вода летање флајбординг

Прилика: внатрешен комерцијален забавен парк, трамболина парк, спортски парк, авантуристички парк, детско кафуле, трговски центар, одморалиште хотел, детска болница, аеродром, отворено јавно игралиште, одморалиште, област за кампување, градски парк, станбена, детска градинка, едукативна игралиште , детска градинка, дневен престој, центар за обука, домашна детска зона, градина, игротека, комерцијална, јавна, едукативна, домашна
Место на потекло: Шанкси, Кина
Име на брендот: HY
Број на модел: HY-1065
Возраст: > 8 години
Категорија: Воден тобоган
Висина на летање: 5-15 М
Барања за коњски сили на моторни чамци: 130 КС
Носач: 1 (135 кг)
Нето тежина: 17 кг
Боја: црна + бела (приспособлива)
Материјал: 20 слоеви ткаенина + 7 слоеви гума со висока јачина
Должина: 20 метри
Дебелина на ѕидот: 2 мм
Понуден комбо сет: 3

=================================================================

Стара Цена = 930.000 денари (15.121,95 Еу / УСД $ 16.909,09)

Нова Цена = 676.364 денари (10.997,79 Еу / УСД $ 12.297,53)

Цена за членовите на БУДОШОП = 541.091 денари (8.798,23 Еу / УСД $ 9.838,02)

=================================================================

м Цена ВКУПЕН ИЗНОС Учество Доплата
Количина денари евра долари Денари Евра УС Долари денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари
1 676,364.00 10,997.79 12,297.53 676,364.00 10,997.79 12,297.53 473,454.80 7,698.45 8,608.27 202,909.20 3,299.34 3,689.26
2 663,101.96 10,782.15 12,056.40 1,326,203.92 21,564.29 24,112.80 928,342.75 15,095.00 16,878.96 397,861.18 6,469.29 7,233.84
3 650,099.96 10,570.73 11,820.00 1,950,299.88 31,712.19 35,460.00 1,365,209.92 22,198.54 24,822.00 585,089.97 9,513.66 10,638.00
4 637,352.90 10,363.46 11,588.23 2,549,411.61 41,453.85 46,352.94 1,784,588.13 29,017.69 32,447.06 764,823.48 12,436.15 13,905.88
10 624,855.79 10,160.26 11,361.01 6,248,557.88 101,602.57 113,610.14 4,373,990.51 71,121.80 79,527.10 1,874,567.36 30,480.77 34,083.04
20 612,603.71 9,961.04 11,138.25 12,252,074.27 199,220.72 222,764.99 8,576,451.99 139,454.50 155,935.49 3,675,622.28 59,766.22 66,829.50
30 600,591.88 9,765.72 10,919.85 18,017,756.28 292,971.65 327,595.57 12,612,429.39 205,080.15 229,316.90 5,405,326.88 87,891.49 98,278.67
50 588,815.56 9,574.24 10,705.74 29,440,778.23 478,711.84 535,286.88 20,608,544.76 335,098.29 374,700.81 8,832,233.47 143,613.55 160,586.06
75 577,270.16 9,386.51 10,495.82 43,295,262.11 703,988.00 787,186.58 30,306,683.47 492,791.60 551,030.61 12,988,578.63 211,196.40 236,155.98
100 565,951.14 9,202.46 10,290.02 56,595,113.86 920,245.75 1,029,002.07 39,616,579.71 644,172.03 720,301.45 16,978,534.16 276,073.73 308,700.62
м ЦЕНА ЗА РЕФЕРАЛИ ВКУПЕН ИЗНОС за РЕФЕРАЛИ Учество за РЕФЕРАЛИ Доплата за РЕФЕРАЛИ
Количина Денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари
1 541,091.20 8,798.23 9,838.02 541,091.20 8,798.23 9,838.02 378,763.84 6,158.76 6,886.62 162,327.36 2,639.47 2,951.41
2 530,481.57 8,625.72 9,645.12 1,060,963.14 17,251.43 19,290.24 742,674.20 12,076.00 13,503.17 318,288.94 5,175.43 5,787.07
3 520,079.97 8,456.58 9,456.00 1,560,239.91 25,369.75 28,368.00 1,092,167.94 17,758.83 19,857.60 468,071.97 7,610.93 8,510.40
4 509,882.32 8,290.77 9,270.59 2,039,529.29 33,163.08 37,082.35 1,427,670.50 23,214.15 25,957.65 611,858.79 9,948.92 11,124.71
10 499,884.63 8,128.21 9,088.81 4,998,846.30 81,282.05 90,888.11 3,499,192.41 56,897.44 63,621.68 1,499,653.89 24,384.62 27,266.43
20 490,082.97 7,968.83 8,910.60 9,801,659.42 159,376.58 178,211.99 6,861,161.59 111,563.60 124,748.39 2,940,497.82 47,812.97 53,463.60
30 480,473.50 7,812.58 8,735.88 14,414,205.02 234,377.32 262,076.45 10,089,943.52 164,064.12 183,453.52 4,324,261.51 70,313.20 78,622.94
50 471,052.45 7,659.39 8,564.59 23,552,622.59 382,969.47 428,229.50 16,486,835.81 268,078.63 299,760.65 7,065,786.78 114,890.84 128,468.85
75 461,816.13 7,509.21 8,396.66 34,636,209.69 563,190.40 629,749.27 24,245,346.78 394,233.28 440,824.49 10,390,862.91 168,957.12 188,924.78
100 452,760.91 7,361.97 8,232.02 45,276,091.09 736,196.60 823,201.66 31,693,263.76 515,337.62 576,241.16 13,582,827.33 220,858.98 246,960.50

==============================================

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до Вашата адреса

==============================================

Рок на испорака = 25 – 45 дена

==============================================

Телефон за контакт & Viber & Whatsapp = ++389-79-332-771

Патем, ако ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме додадете ја нашата продавница во вашите Омилени продавници,

Нашите информации за ново пристигнување на нови производи и попусти можете да ги добиете навреме. Ви благодариме однапред.

==============================================

Опис на Производот

Воден млазен авион
Пофлексибилен; повеќе стимулирачки; повеќе желни;
Висина на летање: 5-15 М
Барања за коњски сили на моторни чамци: 130 КС
Носач: 1 (135 кг)
Карактеристики

1. Прилагодлив држач за фиксирање на водени чевли од типот на патеката;
Се користи за прилагодување на стоечката положба и наоѓање на најудобна положба,
Прикажи го натпреварот совршено

2. VASTIT ротирачка системска платформа,
Брзо и прецизно вратете се во средишната положба.
безбеден и стабилен;
Ин-situ ротација на неограничен број места;

3. Висока јачина и издржлив материјал за водоводна цевка;
Цевка за пренос на енергија од 20 метри, отпорна на морска вода со висока јачина,

4.Y-цевка
Волуменот на водата од двете страни на млазницата е порамномерен и полесно се постигнува рамнотежа

Детални слики

Дел за матична плоча
Материјал: авијациски алуминиум + полиетилен со висока јачина
Нето тежина: 17 кг
Боја: црна + бела (приспособлива)
Дел за поврзување во форма на буквата У
Материјал: 20 слоеви ткаенина + 7 слоеви гума со висока јачина
Карактеристики: отпорен на притисок на вода од 20 kg, ефикасно спречува прицврстување на морските суштества;
Дел за воден појас
Материјал: водоводна цевка отпорна на притисок
Должина: 20 метри
Дебелина на ѕидот: 2 мм
Главна конфигурација
1. 1 летечка табла
2. Увоз од САД на чевли за скијање на вода
3. Два комплети ротирачки системи (составени од специјални пластични топчиња за лежиште со заштита од корозија)
Црево од 4. U-тип: Обезбедете вода под висок притисок од отворот за вбризгување до чевелот за вода лактот од 180 степени
(Променете го протокот и насоката на испуштањето на водата од излезот на вода на моторниот чамец)
5. Фиксирани прстени за црево за глава на бродот
6. Обрач шест
7. Завртки за заклучување четири
Водоводна цевка под висок притисок од 8,20 М

Главна конфигурација
Тело на авионот
1. Ротационен спој со еден О-прстен (поврзан со главниот крај на авионот)
2. Дијаметар отпорен на експлозија под висок притисок 110mm, должина 20 метри појас за мека вода
3. Две комплети алуминиумски спојници (прирабнички глави) на двата краја на појасот за мека вода
4. Светло за спојно црево за меко вода 316 обрач од не’рѓосувачки челик 2*2 вкупно 4 (стегач 110-120MM)
5. Мек воден појас со кука од не’рѓосувачки челик 1 и 316 1 (за глава на моторен чамец)
6. Црево во форма на буквата У со повеќеслојни процеси отпорни на висок притисок
7. Крај на цревото од типот „U“ два алуминиумски спојки (глава на прирабница) 2
8. Зглобови на цревото од типот „U“ на двата краја на обрачот за спојување 2 * 2 вкупно 4 (120-130 ММ)
9. Ремен за прицврстување против проширување на цревото од типот „U“ 1
10. Алуминиумски спојници тешки обрачи од нерѓосувачки челик 2 големи 1 мала вкупно 3 пара
11. Алуминиумски спојници со тежок обрач од нерѓосувачки челик што одговара на рака прстен 3
12. Делови за интерфејс за моторни чамци плус О-прстен (рог) 1 (Западна или Јамаха, што е вообичаено за моторните чамци Јамаха и Кавасаки)
13. Збир на соодветни клучеви (по еден за секој од 5MM и 6MM)
14. Увезени чевли за скијање на вода 1 пар
15. Стандардна извозна дрвена кутија пакување

Прегледи (0)

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top