Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

Ултралесен софа на надувување кауч Мрзливи вреќи за спиење за кампување Воздушен кревет Салон за плажа Стол за брзо преклопување вреќа за спиење

Цена:

7.455ден

Цена:

7.455ден

Опис

Артикал – СУРФ – 015

Ултралесен софа на надувување кауч Мрзливи вреќи за спиење за кампување Воздушен кревет Салон за плажа Стол за брзо преклопување вреќа за спиење

Лесна вреќа за спиење Водоотпорна вреќа за надувување мрзливи софа воздушно кампување Вреќи за спиење Возрасни столче за одмор на плажа Брзо преклопување
Карактеристики:
Лесно за надувување: Ако е ветровито ден, едноставно отворете ја устата на лежалката на ветрот за да се надува. Ако ветрот е занемарлив, само истрчајте неколку чекори со лежалката во рака за да се надува.
Против дефлација: Откако ќе се надува лежалката, ќе остане надуена приближно 27 часа.

Потпирач за глава во форма на квадрат: Горниот потпирач за грб и внимателно дизајнираниот ергономски потпирач за глава обезбедуваат врвно удобно искуство.
Внатрешно и надворешно: Погодно за многу прилики! Совршени за кампување, скари на отворено, пливање на плажа или покрај базен, забава во дворот и многу повеќе.
Екстремна издржливост: Добро плетената лесна и тенка лежалка за надувување е составена од водоотпорен 190T полиестер со висока густина и е изградена да издржи широк опсег на рамни површини, вклучувајќи песок, трева, снег, вода, па дури и чакал.
Опис:
Не е потребна пумпа
Ограничување на тежината е: 300 кг
големина на производот пред Надуени: Облик на банана: 200-245*70cm
Надуена големина:170-190*70cm
Димензии на пакување: 40*20cm
Боја: црна / сина / портокалова / воздушна сина / розова / зелена / виолетова / жолта
Материјал: најлон
Пакетот вклучува:
1 x воздушен тросед
1 x торба за носење
1 x Мени за користење
Предупредување: Се чува подалеку од оган, остри предмети. Софата на надувување може да се користи во вода, но НЕ користете како спасувачка опрема.
Обликот на розовата боја е ист како и другите бои

================================================================

Стара Цена = 10.250 денари (166,67 Еу / УС $ 186,36)

Нова Цена = 7.455 денари (121,22 Еу / УС $ 135,55)

Цена за членовите на БУДОШОП = 5.964 денари (96,98 Еу / УС $ 108,44)

================================================================

м Цена ВКУПЕН ИЗНОС Учество Доплата
Количина денари евра долари Денари Евра УС Долари денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари
1 7,455.00 121.22 135.55 7,455.00 121.22 135.55 5,218.50 84.85 94.88 2,236.50 36.37 40.66
2 7,308.82 118.84 132.89 14,617.65 237.69 265.78 10,232.35 166.38 186.04 4,385.29 71.31 79.73
3 7,165.51 116.51 130.28 21,496.54 349.54 390.85 15,047.58 244.68 273.59 6,448.96 104.86 117.25
4 7,025.01 114.23 127.73 28,100.05 456.91 510.91 19,670.04 319.84 357.64 8,430.02 137.07 153.27
10 6,887.27 111.99 125.22 68,872.68 1,119.88 1,252.23 48,210.87 783.92 876.56 20,661.80 335.96 375.67
15 6,752.22 109.79 122.77 101,283.35 1,646.88 1,841.52 70,898.34 1,152.82 1,289.06 30,385.00 494.07 552.45
20 6,619.83 107.64 120.36 132,396.53 2,152.79 2,407.21 92,677.57 1,506.95 1,685.05 39,718.96 645.84 722.16
30 6,490.03 105.53 118.00 194,700.78 3,165.87 3,540.01 136,290.55 2,216.11 2,478.01 58,410.24 949.76 1,062.00
50 6,362.77 103.46 115.69 318,138.54 5,172.98 5,784.34 222,696.98 3,621.09 4,049.04 95,441.56 1,551.90 1,735.30
100 6,238.01 101.43 113.42 623,801.05 10,143.11 11,341.84 436,660.74 7,100.17 7,939.29 187,140.32 3,042.93 3,402.55
м ЦЕНА ЗА РЕФЕРАЛИ ВКУПЕН ИЗНОС за РЕФЕРАЛИ Учество за РЕФЕРАЛИ Доплата за РЕФЕРАЛИ
Количина Денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари
1 5,964.00 96.98 108.44 5,964.00 96.98 108.44 4,174.80 67.88 75.91 1,789.20 29.09 32.53
2 5,847.06 95.07 106.31 11,694.12 190.15 212.62 8,185.88 133.10 148.83 3,508.24 57.04 63.79
3 5,732.41 93.21 104.23 17,197.23 279.63 312.68 12,038.06 195.74 218.87 5,159.17 83.89 93.80
4 5,620.01 91.38 102.18 22,480.04 365.53 408.73 15,736.03 255.87 286.11 6,744.01 109.66 122.62
10 5,509.81 89.59 100.18 55,098.14 895.90 1,001.78 38,568.70 627.13 701.25 16,529.44 268.77 300.54
15 5,401.78 87.83 98.21 81,026.68 1,317.51 1,473.21 56,718.67 922.25 1,031.25 24,308.00 395.25 441.96
20 5,295.86 86.11 96.29 105,917.23 1,722.23 1,925.77 74,142.06 1,205.56 1,348.04 31,775.17 516.67 577.73
30 5,192.02 84.42 94.40 155,760.63 2,532.69 2,832.01 109,032.44 1,772.89 1,982.41 46,728.19 759.81 849.60
50 5,090.22 82.77 92.55 254,510.83 4,138.39 4,627.47 178,157.58 2,896.87 3,239.23 76,353.25 1,241.52 1,388.24
100 4,990.41 81.14 90.73 499,040.84 8,114.49 9,073.47 349,328.59 5,680.14 6,351.43 149,712.25 2,434.35 2,722.04

==============================================

БЕСПЛАТНА Испорака до Вашата адреса

==============================================

НАПОМЕНА – Рок на испорака = 25 – 45 дена

==============================================

Телефон за контакт = +389-79 – 332 – 771

==============================================undefined
undefined
undefined
undefined
undefined


undefined

1213151736161918

Прегледи (0)

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top