Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

0,75-2,2KW PV инвертер за соларна пумпа за излезна водена пумпа три 110V AC што се користи за синхронизација пумпни мотори до 100,110Hz

Цена:

22.264ден 20.240ден

Цена:

22.264ден 20.240ден

Description

Артикал – ПУМПА – 004

0,75-2,2KW PV инвертер за соларна пумпа за излезна водена пумпа три 110V AC што се користи за синхронизација пумпни мотори до 100,110Hz –

SINCR

Излезна моќност = 0,75 – 220 KW

Гаранција = 2 години

Овој производ е специјално дизајниран за соларна пумпа, инверторот за соларна пумпа, инвертер за трансфер на соларната DC струја да биде наизменична струја за управување на пумпата за вода да работи, со и без надзор, автоматско функционирање. Нема потреба од батерии, складирање на вода, наместо батерија, лесна инсталација, ниска цена и ниско одржување, економична и заштита на животната средина, нула емисија на јаглерод, широко користена во наводнување на соларното земјоделство.

================================

Стара Цена = 22.264 денари (362,02 Еу)

Нова Цена = 20.240 денари (329,11 Еу)

================================

За членовите на БУДОШОП цената изнесува само 19.276 денари (313,43 Еу)

================================

За фирмите кои се членови на БУДОШОП и нарачаат најмалку 5 ком од овој инвертер ке ги добијат по цена од само 17.524 денари (284,94 Еу)

10 ком х 15.895 денари (258,45 Еу)

25 ком х 15.138 денари (246,15 Еу)

50 ком х 14.417 денари (234,43 Еу)

100 ком х 13.730 денари (223,26 Еу)

200 ком х 13.076 денари (212,62 Еу)

=================================

Испорака до Вашата адреса

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top