Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

1 пар женски тенки хулахопки компресивни чорапи пантилоза од проширени вени за обликување на нозете

Цена:

970ден 840ден

Цена:

970ден 840ден

Description

Артикал – ЗДР – 031

1 пар женски тенки хулахопки компресивни чорапи пантилоза од проширени вени за обликување на нозете

Опис
1 пар компресивни панталони женски хулахопки, хулахопки против проширени вени жени, хулахопки за обликување на нозе
Спецификации:
100% сосема нов и квалитетен
Тип: Женски хулахопки за горење на маснотии
Сезона: За есенска зима, дебел модел
Боја: црна, гола
Материјал: најлон, спандекс
Тежина: Околу 50гр
Големина: M-XL костум за: висина 150-170 см, тежина помала од 70 килограми
Индикации:
Класа I (умерена компресија):
Помогнете во ублажување на умерениот оток на глуждот и нозете.
Умерени варикозитети. Апликации после склеротерапија.

Карактеристики:
* Двонасочниот дизајн на истегнување обезбедува дополнителна удобност и ги прави полесни за добивање.
* Дипломиран дизајн на компресија на градиент. Да се ​​притисне на глуждот и на телето и бутот.
* Модерен чист со работа или одмор
* Засилен палец, најлонско вентилирано меѓуножје, плетена лента за појас за удобност и долга абење.
* Мека и добра апсорпција на пот
* Поголема флексибилност за елиминирање на заморот во мускулите

Содржина на влакна: 72% полиамид 28% ликра.
* Овозможува ослободување од уморни и болни нозе
* Спречува нозете од проширени вени
* Намалува благ оток
* Прави вашите нозе да се чувствуваат здрави
* Анти ДВТ
* Хируршки ДВТ
* Антиемболија
* Анти-тромбоза
Користењето на чиста пантилоза за поддршка ќе ја промовира циркулацијата на крвта, ќе го намали заморот, отокот и проширените вени.
Инструкции за нега:
Измијте ги рачно со топла вода, чија температура е околу 30 ° C.
Не користете белило. Без пеглање или сушење на тркалање.
Се тркалаат во крпа, нежно исцедете го вишокот вода.
Сува во сенка или во затворен простор и избегнувајте сончева светлина или директна топлина.
Избегнувајте миење со друга облека.
Содржина на пакетот:
1X хулахопки
===========================================

Стара Цена = 970 денари (15,78 Еу)

Нова Цена = 840 денари (13,66 Еу)

===========================================

Цена Цена ВКУПЕН ИЗНОС ВКУПЕН ИЗНОС Учество Учество Доплата Доплата
Количина денари евра Денари Евра денари Евра Денари Евра
1 840.00 13.66 840.00 13.66 504.00 8.20 336.00 5.46
2 800.00 13.01 1,600.00 26.02 960.00 15.61 640.00 10.41
3 761.90 12.39 2,285.71 37.17 1,371.43 22.30 914.29 14.87
5 725.62 11.80 3,628.12 58.99 2,176.87 35.40 1,451.25 23.60
10 691.07 11.24 6,910.70 112.37 4,146.42 67.42 2,764.28 44.95
25 658.16 10.70 16,454.05 267.55 9,872.43 160.53 6,581.62 107.02
50 626.82 10.19 31,341.05 509.61 18,804.63 305.77 12,536.42 203.84
75 596.97 9.71 44,772.92 728.02 26,863.75 436.81 17,909.17 291.21
100 568.55 9.24 56,854.51 924.46 34,112.70 554.68 22,741.80 369.79

БЕСПЛАТНА Испорака до Вашата адреса ==============================================

==============================================

НАПОМЕНА – Рок на испорака = 20 – 35 дена

==============================================

Телефон за контакт = 079-332-771

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top