Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

100% водоотпорни раквици за зимски велосипедизам

Цена:

3.430ден 2.970ден

Цена:

3.430ден 2.970ден

Description

Артикал – ВЕЛОСИПЕД – 004

100% водоотпорни раквици за зимски велосипедизам

Карактеристики:
1. Погоден за секаков вид сцени, еден пар добри ракавици можат да ве придружуваат во текот на целата зима и може да се носат за време на зимско патување, спортско скијање на отворено и зимски велосипедизам.
2. Не само што може да оди на скијање, лесно и модерно, дебело внатрешно јадро, лесно може да се справи со студената зима, ветроупорен и водоотпорен екран на допир со прст, не само за скијање, во зимата може да се носи секојдневно
3. Додадете подебел памук за да се загрее, повеќеслојно задебелување, TR плус кадифена постава + висок мек памук за топлинска изолација
4. Дланка кожа отпорна на абење, дланка е изработена од кожа што не се лизга, отпорна на абење, што ефикасно обезбедува триење
5. И двете раце чувствителен екран на допир со 4 прста, и показалецот и палецот се опремени со високо чувствителен дизајн на екран на допир, мобилниот телефон на отворено веќе не ги замрзнува рацете
6. Лентата за зглоб може да се прилагоди за да се обезбеди добро вклопување и стабилност. Лесно е да се стават и соблечат и може да се заклучат манжетните, ефикасно да се заклучи внатрешната топлина и да се спречи ладниот ветер да се врати назад
7. Според ергономијата, дланката е дизајнирана да биде свиткана да одговара на природната крива на човечката дланка за да го направи носителот поудобен
8. Отпорен на ветер и водоотпорен, нема страв од дожд и снег, надворешната ткаенина е водоотпорна, нема страв од дожд и снег, дури и откако ќе се навлажни надворешноста, нараквиците ќе траат долго и ќе бидат топли и пријатни

Спецификација:
Големина: Должина на ракавица: 27,5 см;
ширина на дланката 12 см;
ширина на рачниот зглоб: 18 см;
должина на ширина: 24см
Тежина: 160гр
Ткаенина: непропустлив и водоотпорен композитен материјал
Боја: црна, сива, розова
големина: една големина
Дебелина: подебела, погодна за средина со ниски температури
Карактеристики на производот: плус кадифе за загревање, екран на допир со прсти, кожа отпорна на абење на дланка
Применлива сцена: Може да се користи во зимски сцени на скијање и возење на отворено

====================================

Стара Цена = 3.430 денари (55,78 Еу)

Нова Цена = 2.970 денари (48,29 Еу)

====================================

Цена Цена ВКУПЕН ИЗНОС ВКУПЕН ИЗНОС Учество Учество Доплата Доплата Цена за
Количина денари евра Денари Евра денари Евра Денари Евра Реферал
1 2,970.00 48.29 2,970.00 48.29 1,782.00 28.98 1,188.00 19.32 2,475.00
2 2,828.57 45.99 5,657.14 91.99 3,394.29 55.19 2,262.86 36.79 2,357.14
3 2,693.88 43.80 8,081.63 131.41 4,848.98 78.85 3,232.65 52.56 2,244.90
4 2,565.60 41.72 10,262.39 166.87 6,157.43 100.12 4,104.96 66.75 2,138.00
5 2,443.43 39.73 12,217.13 198.65 7,330.28 119.19 4,886.85 79.46 2,036.19
10 2,327.07 37.84 23,270.73 378.39 13,962.44 227.03 9,308.29 151.35 1,939.23
25 2,216.26 36.04 55,406.49 900.92 33,243.90 540.55 22,162.60 360.37 1,846.88
50 2,110.72 34.32 105,536.18 1,716.04 63,321.71 1,029.62 42,214.47 686.41 1,758.94
75 2,010.21 32.69 150,765.97 2,451.48 90,459.58 1,470.89 60,306.39 980.59 1,675.18
100 1,914.49 31.13 191,448.85 3,112.99 114,869.31 1,867.79 76,579.54 1,245.20 1,595.41

==================================

НАПОМЕНА – БЕСПЛАТНА Испорака до Вашата адреса

==================================

НАПОМЕНА – Рок на испорака = 20 – 35 дена

==================================

Телефон за контакт = 079-332-771

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top