Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

100 гр. Ефикасен крем - Екстракт за зајакнување и зголемување на градите

Цена:

1.964ден 1.700ден

Цена:

1.964ден 1.700ден

Description

Артикал – БИГТИТС – 013

100 гр. Ефикасен крем – Екстракт за зајакнување и зголемување на градите

Опис:
OOTDTY
Карактеристики:
100% сосема нов и квалитетен
Дајте затегнати гради: Активни клетки на дојката, разбудете ги градите-растете, ги прави градите поцврсти и еластични.
Враќање на доделување и деформација; Ја зголемува циркулацијата на крвта што може да спречи грутка на дојка.
Може да ја отстрани напнатоста и заморот во мускулите и да ја подобри циркулацијата на крвта што може да промовира физички токсини кои исфрлаат и спречуваат акумулација на маснотии.
Многу ефикасен крем за подобрување и зголемување на градите кој ќе ги подигне градите, ќе ја затегне кожата, ќе ги искорени црните линии и ќе го отстрани целулитот.
Чување: Да се ​​чува на ладно и суво место, да се чува подалеку од дофат на деца.
Предупредување: Не е погодно за жени кои дојат; Консултирајте се со вашиот лекар ако имате какво било заболување на дојка или кожа.
Употреба: Нанесете крем за гради и масирајте 5 минути два пати на ден, наутро и навечер. Обично земањето количина крем со големина на кикирики е најдобро.

Како да се користи:
Чекор 1: Ширење на кремот околу градите, но избегнувајте контакт со брадавиците.
Чекор 2: Свиткајте го телото малку, покријте ја основата на градите со двете раце и притиснете по 10 пати.
Чекор 3: Туркајте ги синусите на пазувите да се расцепат по 10 пати.
Чекор 4: Повлечете го лигаментот на градите неколку пати со средниот прст и прстенот.

Спецификации:
Тип на предмет: Крем за зголемување на градите
Нето тежина: 100g
Боја на пакетот: Црна + Бела
Големина на пакетот: прибл. 16×4,5cm (6,30×1,77in)
Состојки: женшен, ангелика, јаглика, миро, зелена папаја, пуерарија мирифика
Количина: 1 парче

=====================================

Стара Цена = 1.964 денари (31,93 Еу)

Нова Цена = 1.700 денари (27,64 Еу)

=====================================

Цена Цена ВКУПЕН ИЗНОС ВКУПЕН ИЗНОС Учество Учество Доплата Доплата Цена за Евра Цена за
Количина денари евра Денари Евра денари Евра Денари Евра Реферал Реферал
1 1,700.00 27.64 1,700.00 27.64 1,020.00 16.59 680.00 11.06 1,416.67 53.81
2 1,619.05 26.33 3,238.10 52.65 1,942.86 31.59 1,295.24 21.06 1,349.21 51.25
3 1,541.95 25.07 4,625.85 75.22 2,775.51 45.13 1,850.34 30.09 1,284.96 48.81
5 1,468.52 23.88 7,342.62 119.39 4,405.57 71.64 2,937.05 47.76 1,223.77 46.49
10 1,398.59 22.74 13,985.94 227.41 8,391.57 136.45 5,594.38 90.97 1,165.50 44.27
25 1,331.99 21.66 33,299.86 541.46 19,979.92 324.88 13,319.94 216.58 1,110.00 42.16
50 1,268.57 20.63 63,428.31 1,031.35 38,056.99 618.81 25,371.32 412.54 1,057.14 40.16
75 1,208.16 19.64 90,611.87 1,473.36 54,367.12 884.02 36,244.75 589.35 1,006.80 38.24
100 1,150.63 18.71 115,062.69 1,870.94 69,037.61 1,122.56 46,025.08 748.38 958.86 36.42
250 1,095.84 17.82 273,958.79 4,454.61 164,375.27 2,672.77 109,583.52 1,781.85 913.20 34.69

==============================================

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до Вашата адреса

==============================================

Рок на испорака = 20 – 35 дена

==============================================

Телефон за контакт = 079-332-771

Патем, ако ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме додадете ја нашата продавница во вашите Омилени продавници,

Нашите информации за ново пристигнување на нови производи и попусти можете да ги добиете навреме. Ви благодариме однапред.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top