Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

100 - парчиња Престанете со пушењето, лек против пушење, Откажете се од пушењето, Запирање од пушење - Здравствена терапија

Цена:

610ден 530ден

Цена:

610ден 530ден

Description

Артикал – АНТИ ПУШЕЊЕ – 006

100 – парчиња Престанете со пушењето, лек против пушење, Откажете се од пушењето, Запирање од пушење – Здравствена терапија

Пакет 05: 100 парчиња = 5 вреќи (5 парчиња во торба)

Име на производот: Контрола на лепенка за пушење

Состојки: природен екстракт од тутун, масло за јадење од каранфилче, масло од анасон, масло од ориан, масло од ѓумбир, менто-хаполокаликс, итн.

Вовед:
* Откажете се од пушењето со технологија на одложено ослободување на перкутана апсорпција, преку ослободување на кожа, вклучувајќи никотин, разни супстанции, кај пушачите се потребни за никотин, олеснување на одговорите за повлекување предизвикани од пушење и детоксикација од детоксикација, смирување на нервите, освежување, за да се избегне ороназалното пушење главно во белите дробови, предизвикувајќи оштетување.
* Резултатите од истражувањето покажуваат дека меѓународната дрога и дрога е најефективниот начин да се откажат од пушењето се користи лепенки никотин, преку континуирана употреба на лепенка за престанок на пушење, ублажување на пушачите за пушење на физичка зависност и психолошка зависност, со употреба на терминот постепено се добие ослободени од пушењето. И преку постепено намалување на количината до откажување од пушењето, лесно и ефикасно, дозволете да ја напуштите кариерата за пушење исполнета со болка.

Методи на употреба:
1. Исчистете ја кожата, а потоа исушете ја.
2. Отстранете ја мембраната за заштита од адхезија.
3. Залепете ја лепенката на исчистените горни делови од телото, како што се Зглоб, Рака, Бут, Градите.
4. Прицврстете ги лековите против пушењето секое рано наутро откако ќе станете.

Индивидуално чувство дека јадежот е во нормален феномен, само закрпи пластични рабови и само триење на кожата.

=====================================

Стара Цена = 610 денари (9,91 Еу)

Нова Цена = 530 денари (8,62 Еу)

=====================================

Цена Цена ВКУПЕН ИЗНОС ВКУПЕН ИЗНОС Учество Учество Доплата Доплата Цена за
Количина денари евра Денари Евра денари Евра Денари Евра Реферал
1 530.00 8.62 530.00 8.62 318.00 5.17 212.00 3.45 441.67
2 512.08 8.33 1,024.15 16.65 614.49 9.99 409.66 6.66 426.73
3 494.76 8.04 1,484.28 24.13 890.57 14.48 593.71 9.65 412.30
5 478.03 7.77 2,390.15 38.86 1,434.09 23.32 956.06 15.55 398.36
10 461.86 7.51 4,618.64 75.10 2,771.19 45.06 1,847.46 30.04 384.89
20 446.25 7.26 8,924.92 145.12 5,354.95 87.07 3,569.97 58.05 371.87
50 431.16 7.01 21,557.77 350.53 12,934.66 210.32 8,623.11 140.21 359.30
75 416.58 6.77 31,243.14 508.02 18,745.88 304.81 12,497.26 203.21 347.15
100 402.49 6.54 40,248.81 654.45 24,149.29 392.67 16,099.52 261.78 335.41
200 388.88 6.32 77,775.48 1,264.64 46,665.29 758.79 31,110.19 505.86 324.06

===========================================

ИСПОРАКА до Вашата Адреса + 130 денари

===========================================

Рок на Испорака = 20 – 40 дена

===========================================

Телефон за контакт = 079-332771

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top