Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

2021 НОВО Свилени чорапи со долга чипка БИТ

Цена:

830ден 722ден

Цена:

830ден 722ден

Description

Артикал – ЧОРАПИ – 003

2021 НОВО Свилени чорапи со долга чипка БИТ

Опис:

Карактеристики:
100% сосема нов и квалитетен
Чисти чорапи чиста боја чисти бедра со врвна крпеница од цветна чипка, трендовски дизајн ќе направи да изгледате модерно.
Одговара за cosplay, забава за Ноќта на вештерките, спортски активности, спорт, училиште, секојдневно носење, добар натпревар со мини здолништа, шорцеви.
Изработени од материјали од чипка и полиестер, меки, еластични, издржливи и многу удобни.
Вметнете повеќе секси, а модните елементи го покажуваат вашето совршено тело и ја зголемуваат вашата самодоверба.
Совршен се користи како моден додаток со вашите фустани, здолништа, шорцеви, фармерки.
Најдобро за секојдневно носење, забава, клуб, годишнина или дружење за да ја покажете својата убавина.
Секоја девојка ќе го обожава овој тренди стилски дезен за совршено да ја покаже кривата на нозете.
Само 1 пар чорапи високи до бутот, други додатоци демо на сликата не се вклучени!

Спецификација:
Материјал: Чипка, полиестер
Боја: розова, гола, црна, црвена, бела
Големина: Една големина
Должина: 70cm (27,56in)
Количина: 1 пар (2 парчиња)

Топло навремено:
1. Големината на азијците е 1 или 2 големини помала од европската и американската.
2. Имајте предвид дека е измиена ниска температура, не избелувајте и ставајте под силното сонце долго време.
3. Како различни методи за мерење, ќе се случи отстапување од 1-3 см во врска со предметите, проверете дали е во ред за вас пред да нарачате.
4. Поради различни монитори и светилка, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот, навистина ви благодарам за љубезното разбирање!

Пакетот вклучува:
1 пар (2 парчиња) x Чорапи за бедро (без малопродажен пакет)

==============================================

Стара Цена = 830 денари (13,30 Еу)

Нова Цена = 722 денари (11,74 Еу)

==============================================

Цена Цена ВКУПЕН ИЗНОС ВКУПЕН ИЗНОС Учество Учество Доплата Доплата
Количина денари евра Денари Евра денари Евра Денари Евра
1 722.00 11.74 722.00 11.74 433.20 7.04 288.80 4.70
2 697.58 11.34 1,395.17 22.69 837.10 13.61 558.07 9.07
3 673.99 10.96 2,021.98 32.88 1,213.19 19.73 808.79 13.15
5 651.20 10.59 3,256.01 52.94 1,953.61 31.77 1,302.41 21.18
10 629.18 10.23 6,291.81 102.31 3,775.09 61.38 2,516.73 40.92
20 607.90 9.88 12,158.09 197.69 7,294.86 118.62 4,863.24 79.08
50 587.35 9.55 29,367.37 477.52 17,620.42 286.51 11,746.95 191.01
75 567.49 9.23 42,561.41 692.06 25,536.85 415.23 17,024.56 276.82
100 548.30 8.92 54,829.51 891.54 32,897.71 534.92 21,931.81 356.61

==============================================

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до Вашата адреса

==============================================

Рок на испорака = 20 – 35 дена

==============================================

Телефон за контакт = 079-332-771

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top