Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

2021 популарен ЕУ СЕ RoHS скутер 7.8ah 36v 350w ефтини електрични скутери

Цена:

99.000ден

Цена:

99.000ден

Опис

Артикал – КИДС – 075

2021 популарен ЕУ СЕ RoHS скутер 7.8ah 36v 350w ефтини електрични скутери

Место на потекло: Гуангдонг, Кина
Име на бренд: Вапаа
Број на модел: Vapaa-026 Pro
Моќност: 350W
Напон: 36V
Сертификација: це
Време на полнење: 3-5 часа
Преклопен: Да
Опсег по полнење: 20-25 км
Максимална брзина: 21-30 км на час
Категорија: Скутер со две тркала
Применливи луѓе: Унисекс
Име на производот: 350W електричен скутер
Батерија: 36V 7.5AH литиумска батерија
Моќност на моторот: 350W
Боја: црна
Максимално оптоварување: 120 кг
Клучни зборови: Спорт електричен скутер
Мотор: Без четки
Сопирачка: Диск сопирачка
Гума: 8,5 инчи
Нето тежина: 13,5Kg

========================================

Стара Цена = 113.850 денари (1.851,22 Еу)

Нова Цена = 99.000 денари (1.609,76 Еу)

========================================

Цена
Цена
ВКУПЕН ИЗНОС
ВКУПЕН ИЗНОС
Учество
Учество
Доплата
Доплата
Цена за
Евра Цена за
Количина
денари
евра
Денари
Евра
денари
Евра
Денари
Евра
Реферал
Реферал
1
99,000.00
1,609.76
99,000.00
1,609.76
59,400.00
965.85
39,600.00
643.90
82,500.00
1,341.46
2
96,116.50
1,562.87
192,233.01
3,125.74
115,339.81
1,875.44
76,893.20
1,250.30
80,097.09
1,302.39
3
93,317.00
1,517.35
279,950.99
4,552.05
167,970.59
2,731.23
111,980.39
1,820.82
77,764.16
1,264.46
5
90,599.02
1,473.15
452,995.12
7,365.77
271,797.07
4,419.46
181,198.05
2,946.31
75,499.19
1,227.63
10
87,960.22
1,430.25
879,602.18
14,302.47
527,761.31
8,581.48
351,840.87
5,720.99
73,300.18
1,191.87
20
85,398.27
1,388.59
1,707,965.39
27,771.80
1,024,779.24
16,663.08
683,186.16
11,108.72
71,165.22
1,157.16
50
82,910.94
1,348.15
4,145,547.07
67,407.27
2,487,328.24
40,444.36
1,658,218.83
26,962.91
69,092.45
1,123.45
80
80,496.06
1,308.88
6,439,684.77
104,710.32
3,863,810.86
62,826.19
2,575,873.91
41,884.13
67,080.05
1,090.73
160
78,151.51
1,270.76
12,504,242.27
203,321.01
7,502,545.36
121,992.61
5,001,696.91
81,328.41
65,126.26
1,058.96
200
75,875.26
1,233.74
15,175,051.30
246,748.80
9,105,030.78
148,049.28
6,070,020.52
98,699.52
63,229.38
1,028.12

==============================================

БЕСПЛАТНА Испорака до Вашата адреса

==============================================

НАПОМЕНА – Рок на испорака = 7 – 37 дена

==============================================

Телефон за контакт = 079 – 332 – 771

==============================================

Specification
Brand Name
Vapaa
Model Number
Vapaa-026 Pro
Power
350W
Voltage
36V
Certification
ce
Charging Time
3-5H
Foldable
yes
Range Per Charge
20-25KM
Tire Size
8.5inch
Max Speed
21-30km/h
Category
Two-wheel Scooter
Applicable People
Unisex
Product name
350W Electric Scooter
Battery
36V 7.5AH Lithium Battery
Motor power
350W
Color
Black
Max load
120kg
Keywords
Sport Electric Scooter
Motor
Brushless
Brake
Disc Brake
Tire
8.5inch
Net weight
13.5Kg

 

Прегледи (0)

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top