Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

48V со 2 тркала со 2 Седишта и со навлаки за дожд Електричен скутер за подвижност со покрив за стари лица со посебни потреби

Цена:

294.000ден

Цена:

294.000ден

Description

Артикал – ИНВАЛ – 016

48V со 2 тркала со 2 Седишта и со навлаки за дожд Електричен скутер за подвижност со покрив за стари лица со посебни потреби

Место на потекло: ianиангсу, Кина
Име на бренд: ADMITJET / OEM / целосно затворен скутер за мобилност
Број на модел – затворен скутер за мобилност
Моќност: 201-500w
Напон: 48V
Сертификација: це
Време на полнење: 6-8ч
Преклопен: Не
Опсег по полнење: 25-48 км
Максимална брзина: <30 км / ч, 24 км / час (15MPH)
Категорија: Скутер со четири тркала
Применливи луѓе: Унисекс
Предмет: Целосно затворен скутер за мобилност
Производ: Затворен скутер за мобилност
Максимална тежина на товарот: 400 кг
Батерија: 12Ah / 20Ah може да се прилагоди
Моќност на моторот: 48V 500W
Боја на производот: црвена, црна
Систем на погон: Диференцијален погон на задната оска
Големина: 1490 * 820 (ширина за избор) * 1300 мм
Време на испорака: 2-3 дена за помалку од 20 единици

=========================================

Стара Цена = 338.100 денари (5.497,56 Еу)

Нова Цена = 294.000 денари (4.780,49 Еу)

=========================================

Цена
Цена
ВКУПЕН ИЗНОС
ВКУПЕН ИЗНОС
Учество
Учество
Доплата
Доплата
Цена за
Евра Цена за
Количина
денари
евра
Денари
Евра
денари
Евра
Денари
Евра
Реферал
Реферал
1
294,000.00
4,780.49
294,000.00
4,780.49
176,400.00
2,868.29
117,600.00
1,912.20
245,000.00
3,983.74
2
284,057.97
4,618.83
568,115.94
9,237.66
340,869.57
5,542.59
227,246.38
3,695.06
236,714.98
3,849.02
3
274,452.15
4,462.64
823,356.44
13,387.91
494,013.86
8,032.75
329,342.58
5,355.16
228,710.12
3,718.86
5
265,171.16
4,311.73
1,325,855.78
21,558.63
795,513.47
12,935.18
530,342.31
8,623.45
220,975.96
3,593.11
10
256,204.01
4,165.92
2,562,040.15
41,659.19
1,537,224.09
24,995.51
1,024,816.06
16,663.68
213,503.35
3,471.60
20
247,540.11
4,025.04
4,950,802.22
80,500.85
2,970,481.33
48,300.51
1,980,320.89
32,200.34
206,283.43
3,354.20
50
239,169.19
3,888.93
11,958,459.47
194,446.50
7,175,075.68
116,667.90
4,783,383.79
77,778.60
199,307.66
3,240.77
80
231,081.34
3,757.42
18,486,507.40
300,593.62
11,091,904.44
180,356.17
7,394,602.96
120,237.45
192,567.79
3,131.18
100
223,267.00
3,630.36
22,326,699.75
363,035.77
13,396,019.85
217,821.46
8,930,679.90
145,214.31
186,055.83
3,025.30
200
215,716.91
3,507.59
43,143,381.16
701,518.39
25,886,028.70
420,911.04
17,257,352.47
280,607.36
179,764.09
2,922.99

==============================================

БЕСПЛАТНА Испорака до Вашата адреса

==============================================

НАПОМЕНА – Рок на испорака = 25 – 35 дена

==============================================

Телефон за контакт = 079 – 332 – 771

==============================================

China E Bike Scooter Manufacturer – 2 Seat Mobility Scooter
Adult 48V 4 Wheel 2 Seat Rain Cover Canopy Mobility Electric Scooter With Roof For Elder Disabled

Краток вовед во затворен скутер за мобилност

ВРВ 1
Има шест предности: безбедност, погодност, лесно качување, без напор и силна сила на искачување. Велосипедот е опремен со 500W мотор со голема моќност, силна моќност, стабилна изведба, лесен за минување на големи и мали падини, и може лесно да ги премине малите падини што обично се гледаат во секојдневниот живот.

ВРВ 2

Има шест предности: заштеда на енергија, намалување на потрошувачката, издржлива, силна моќност, безбедност и безгрижен систем за сопирање со две патеки. Рачното возило е механичко возило плус моторен блок и ABS сопирачка, како и автоматско возило со осигурување со двојно сопирање за избор на клиенти

ТОП 3
SixAdvantages Квалитет на функцијата Сунѓер Еластична целосна висока густина SpongeCushion_Shock апсорбира надворешно напојување со трамвај, ефикасно спречување на импулс, старец неопходен, безбеден и грижа за намалување на вибрациите на површината на патот, заштита на животната средина, безбедна еластичност и целосно доведете го удобноста на сунѓерот Меки и удобност за возење

ТОП 4

Шесте предности на ЛЦД-дисплејот, повеќе интуитивно! Возачите на високофреквентен дигитален ЛЦД-дисплеј можат поинтуитивно да ја видат преостанатата моќност на брзината, километражата и напонот. (Кога напонот е околу 54V, електричната енергија е доволна, а кога напонот е без 47V, потребно е да се наполни за да се спречи полу-струјното напојување од електрична енергија

ТОП 5

Има шест предности: подобра функционална еластичност, поудобно возење, поголема сигурност, двојна еластичност на апсорпција на удар, подобра еластичност на апсорпцијата на предниот и задниот дел од ударот, подобра еластичност, поудобни возачи, несоодветна за услови на патот

ТОП 6

Батериите со врвна марка со шест супериорни функции имаат повеќе безбедносни линии. Бренд-батериите ја поминаа сертификацијата за национална безбедност и имаат долг работен век и долга издржливост.

Електричен скутер со слики на покрив

Adult 48V 4 Wheel 2 Seat Rain Cover Canopy Mobility Electric Scooter With Roof For Elder Disabled
Adult 48V 4 Wheel 2 Seat Rain Cover Canopy Mobility Electric Scooter With Roof For Elder Disabled
Adult 48V 4 Wheel 2 Seat Rain Cover Canopy Mobility Electric Scooter With Roof For Elder Disabled

Adult 48V 4 Wheel 2 Seat Rain Cover Canopy Mobility Electric Scooter With Roof For Elder Disabled

Adult 48V 4 Wheel 2 Seat Rain Cover Canopy Mobility Electric Scooter With Roof For Elder Disabled

Adult 48V 4 Wheel 2 Seat Rain Cover Canopy Mobility Electric Scooter With Roof For Elder Disabled

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top