Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

HHC-3T

Цена:

1.214.600ден

Цена:

1.214.600ден

Description

Артикал – Ел.ВИЉУШКАР – 003

HHC-3T

Применлива индустрија: Хотели, Продавници за облека, Продавници за градежни материјали, Продавници за поправки на машини, Фабрика за производство, Фабрика за храна и пијалоци, Фарми, Ресторан, Домашна употреба, Малопродажба, Продавници за храна, Печатари, Градежни работи, Енергија и рударство, Продавници за храна и пијалоци , Рекламна компанија, магацин
Услуга по гаранција: Видео техничка поддршка, Интернет поддршка, Резервни делови
Локација на локалните услуги: Соединетите држави, Германија
Локација на салонот: Соединетите држави, Германија
Состојба: Нова
Место на потекло: Шандонг, Кина
Име на бренд: ХАОХОНГ
Енергетски сос: Дизел мотор
Должина на вилушка: 1220мм
Ширина на вилушка: 500мм
Вкупни димензии: 2502 * 1265 * 2110мм
Сертификација: CE / ISO9001
Гаранција: 1 година
Обезбедена услуга по продажбата: Поддршка преку Интернет
Извештај за тестирање на машини: обезбедено
Видео појдовна-инспекција: Обезбедено
Тип на маркетинг: Нов производ 2020 година
Гаранција за основни компоненти: 1 година
Основни компоненти: Мотор
Име: Фоклифт
Модел: HHC-3T
Мотор: Дизел
Капацитет: 3 Т.
Бренд: ХАОХОНГ
Големина: 2502 * 1265 * 2110мм

===================================================================

Стара  Цена = 1.396.790 денари (22.719,03 Еу / УС $ 25.396,18)

Нова Цена = 1.214.600 денари (19.749,59 Еу / УС $ 22.083,64)

Цена за членовите на БУДОШОП = 1.012.167 денари (16.457,99 Еу / УС $ 18.403,03)

===================================================================

Цена ВКУПЕН ИЗНОС Учество Доплата РЕФЕРАЛ
Количина денари евра долари Денари Евра УС Долари денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари
1 1,214,600.00 19,749.59 22,083.64 1,214,600.00 19,749.59 22,083.64 728,760.00 11,849.76 13,250.18 485,840.00 7,899.84 8,833.45 1,012,166.67 16,457.99 18,403.03
2 1,179,223.30 19,174.36 21,440.42 2,358,446.60 38,348.73 42,880.85 1,415,067.96 23,009.24 25,728.51 943,378.64 15,339.49 17,152.34 982,686.08 15,978.64 17,867.02
3 1,144,876.99 18,615.89 20,815.95 3,434,630.97 55,847.66 62,447.84 2,060,778.58 33,508.59 37,468.70 1,373,852.39 22,339.06 24,979.13 954,064.16 15,513.24 17,346.62
4 1,111,531.06 18,073.68 20,209.66 4,446,124.24 72,294.70 80,838.62 2,667,674.54 43,376.82 48,503.17 1,778,449.70 28,917.88 32,335.45 926,275.88 15,061.40 16,841.38
5 1,079,156.37 17,547.26 19,621.02 5,395,781.84 87,736.29 98,105.12 3,237,469.11 52,641.77 58,863.07 2,158,312.74 35,094.52 39,242.05 899,296.97 14,622.72 16,350.85
10 1,047,724.63 17,036.17 19,049.54 10,477,246.30 170,361.73 190,495.39 6,286,347.78 102,217.04 114,297.23 4,190,898.52 68,144.69 76,198.15 873,103.86 14,196.81 15,874.62
20 1,017,208.38 16,539.97 18,494.70 20,344,167.56 330,799.47 369,893.96 12,206,500.54 198,479.68 221,936.37 8,137,667.03 132,319.79 147,957.58 847,673.65 13,783.31 15,412.25
50 987,580.95 16,058.23 17,956.02 49,379,047.48 802,911.34 897,800.86 29,627,428.49 481,746.80 538,680.52 19,751,618.99 321,164.54 359,120.35 822,984.12 13,381.86 14,963.35
75 958,816.46 15,590.51 17,433.03 71,911,234.20 1,169,288.36 1,307,476.99 43,146,740.52 701,573.02 784,486.19 28,764,493.68 467,715.34 522,990.79 799,013.71 12,992.09 14,527.52
100 930,889.76 15,136.42 16,925.27 93,088,976.31 1,513,641.89 1,692,526.84 55,853,385.79 908,185.13 1,015,516.11 37,235,590.52 605,456.76 677,010.74 775,741.47 12,613.68 14,104.39

==============================================

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до Вашата адреса

==============================================

Рок на испорака = 20 – 35 дена

==============================================

Телефон за контакт & Viber & Whatsapp = ++389-79-332-771

==============================================

Опис на Производот
Спецификации
Packing & Delivery
Payment
T/T L/C Trade Assurance
Packing
Standard package or other package way as client’s request
delivery
Within 5days after received payment.
Shipping
By air or sea as your requirements
After-sale service
1,Our sale team will response to your questions within 24hours
2,Free repair parts will provide to you caused by product quality.
Warranty
1year

 

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top