Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

-IKENDO.NET-HM011- BASIC T/C HAKAMA – 75%полиестер 25%памук сите димензии јапонски кендо униформа долен кендо хакама кендо тренинг

6.709ден
Артикал – ХАКАМА – 010 -IKENDO.NET-HM011- BASIC T/C HAKAMA – 75%полиестер 25%памук сите димензии јапонски кендо униформа долен кендо хакама

0,3мм / 0,32мм / 0,40мм / 0,45мм / 0,45мм / 0,50мм камени облоги на плочки за врзување

1.164ден
Артикал – КЕРАМИДИ – 009 0,3мм / 0,32мм / 0,40мм / 0,45мм / 0,45мм / 0,50мм камени облоги на плочки

0,5 mm дебел поцинкуван челичен лим, брановиден лим поцинкуван

163.800ден
Артикал – КЕРАМИДИ – 024 0,5 mm дебел поцинкуван челичен лим, брановиден лим поцинкуван Место на потекло: Шандонг, Кина Име

0,6*1219мм ppgi челични намотки/0,15мм-1,5мм/PPGI/Предобоена челична намотка обложена во боја

101.727ден
Артикал – СЕРПЕНТИНА – 020 0,6*1219мм ppgi челични намотки/0,15мм-1,5мм/PPGI/Предобоена челична намотка обложена во боја Место на потекло: Шандонг, Кина Име

0.3mm црна камен обложени покривни плочки врска плочка

1.164ден
Артикал – КЕРАМИДИ – 032 0.3mm црна камен обложени покривни плочки врска плочка Гаранција: повеќе од 5 години Попродажна услуга:

001 – Систем за соларни панели за дома 5kw Хибриден соларен систем за енергија

426.000ден
Артикал – ХИБРИД СОЛАР СИСТЕМ – 001 001 – Систем за соларни панели за дома 5kw Хибриден соларен систем за

0436 – цврсто дрво даб панда кујнски кабинет дизајн

393.100ден
Артикал – КУЈНА – 025 0436 – цврсто дрво даб панда кујнски кабинет дизајн ГАРАНЦИЈА: 3 години Попродажна услуга: Онлајн

0436-a – Европски луксузни вила кујнски ѕидни кабинети Прилагодено Други кујнски мебел

393.100ден
Артикал – КУЈНА – 026 0436-a – Европски луксузни вила кујнски ѕидни кабинети Прилагодено Други кујнски мебел ГАРАНЦИЈА: 3 години

0436-б – Европски луксузни вила кујнски ѕидни кабинети Прилагодено Други кујнски мебел

393.100ден
Артикал – КУЈНА – 027 0436-б – Европски луксузни вила кујнски ѕидни кабинети Прилагодено Други кујнски мебел ГАРАНЦИЈА: 3 години

0436-в – Европски луксузни вила кујнски ѕидни кабинети Прилагодено Други кујнски мебел

393.100ден
Артикал – КУЈНА – 028 0436-в – Европски луксузни вила кујнски ѕидни кабинети Прилагодено Други кујнски мебел ГАРАНЦИЈА: 3 години

0436-г – Европски луксузни вила кујнски ѕидни кабинети Прилагодено Други кујнски мебел

393.100ден
Артикал – КУЈНА – 029 0436-г – Европски луксузни вила кујнски ѕидни кабинети Прилагодено Други кујнски мебел ГАРАНЦИЈА: 3 години

1 ton компактен кинески багер со мотор Koop Euro 5 за пазарот во Европа

783.736ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 020 1 ton компактен кинески багер со мотор Koop Euro 5 за пазарот во Европа Применлива

1 комплет алати Алатка за стегање /секач на кабли/СОЛАР ПВ клучеви клуч алати за соларен систем

8.618ден
Артикал – КЛУЧЕВИ – 014 1 комплет алати Алатка за стегање /секач на кабли/СОЛАР ПВ клучеви клуч алати за соларен

1 комплет миксер за боја и четки за коса за Фризури

836ден
Артикал – ФРИЗЧЕШЕЛ – 012 1 комплет миксер за боја и четки за коса за Фризури Опис: Овој сет за
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top