Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

Стандардна европалета на ЕПАЛ – Wooden pallet

318ден 299ден
Артикал – ПАЛЕТИ – 003 Модел – Wooden Pallet Земја на потекло = Турција ДЕТАЛИ ЗА ДИЗАЈНОТ НА ЕВРО ПАЛЕТАТА

столб на улично осветлување – RZHLPO

8.046ден 7.314ден
Артикал – ЛЕД СВЕТЛА -008 Модел – RZHLPO столб на улично осветлување – RZHLPO Предност 1) Поквалитетна пониска цена за

Сумифун дерматитис егзематоидна маст против чешање антибактериски крем за псоријаза, олеснување на болката

404ден 350ден
Артикал – ЗДР – 052 Сумифун дерматитис егзематоидна маст против чешање антибактериски крем за псоријаза, олеснување на болката Brand Name: Sumifun

Супер жешка крема за зголемување на градите, мазна голема биста, голема заоблена дојка (големина: 15g)

923ден 799ден
Артикал – БИГТИТС – 001-01 Супер жешка крема за зголемување на градите, мазна голема биста, голема заоблена дојка (големина: 15g)

Супер мотор Радијатор за чистење рамнина

202ден 184ден
Артикал – АВТО КОЗМЕТИКА -006 Модел – B 026 Супер мотор Радијатор за чистење рамнина – B 026 Пакување –

Супер чистач од лимон за кожа за автомобил – DP 01

196ден 178ден
Артикал – АВТО КОЗМЕТИКА -007 Модел – DP 01 Супер чистач од лимон за кожа за автомобил – DP 01

ТАЕ КВОН ДО ГОЛЕМ ФОКУСЕР

6.120ден 5.100ден
Артикал ТКД -017 ТАЕ КВОН ДО ГОЛЕМ ФОКУСЕР ============================= Продаваме професионален фокусер за раце за во ТАЕ КВОН ДО, КАРАТЕ,

ТАЕ КВОН ДО ЗАШТИТНИК ЗА ГЕНИТАЛИИТЕ

1.584ден 1.440ден
Артикал ТКД – 021 – професионални заштитници за гениталиите Продаваме професионални заштитници за гениталиите за ТАЕ КВОН ДО, ММА, Кик-Бокс,

ТАЕ КВОН ДО ЗАШТИТНИК ЗА ТЕЛО – UWIN

2.145ден 1.950ден
Артикал – ТКД – 009 Професионални заштитници за телото за вежбачите и натпреварувачи во ТАЕ КВОН ДО. Сега можете да

ТАЕ КВОН ДО ЗАШТИТНИЦИ ЗА НОЗЕТЕ – UWIN

2.079ден 1.890ден
Артикал TKD-014 Големиот мајстор експерт Си ТАИ ГУНГ Тодор Кралев (8-ми ТОАН) познат и наречен како ЖИВА КУНГ-ФУ БИБЛИЈА отвори

ТАЕ КВОН ДО КАЦИГА ЗА БОРБА – ЗАШТИТНИК ЗА ГЛАВАТА

3.680ден 3.200ден
Артикал – ТКД – 033 ТАЕ КВОН ДО КАЦИГА ЗА БОРБА – ЗАШТИТНИК ЗА ГЛАВАТА Certification: CE Origin: CN(Origin) Applicable People: Child Season: Universal

ТАЕ КВОН ДО КАЦИГА ЗА БОРБА – ЗАШТИТНИК ЗА ГЛАВАТА

2.841ден 2.470ден
Артикал – ТКД – 032 ТАЕ КВОН ДО КАЦИГА ЗА БОРБА – ЗАШТИТНИК ЗА ГЛАВАТА Certification: CE Origin: CN(Origin) Applicable People: Child Season: Universal

ТАЕ КВОН ДО КАЦИГА ЗА БОРБА – ЗАШТИТНИК ЗА ГЛАВАТА – UWIN

2.057ден 1.870ден
Артикал – TКD – 012 – ТЕ КВОН ДО Кацига за борба – заштитник за главата – UWIN ================================ Стара

ТАЕ КВОН ДО КАЦИГА ЗА СПАРИНГ – ЗАШТИТНИК ЗА ГЛАВАТА – UWIN

2.376ден 2.160ден
Артикал – TКD – 013 – ТЕ КВОН ДО Кацига за спаринг – заштитник за главата – UWIN ================================ Стара

ТАЕ КВОН ДО Кимоно

2.520ден 2.291ден
Артикал ТКДК-001 Продаваме професионална униформа за ТАЕ-КВОН-ДО вежбачите по многу поволна цена за само Стара Цена = 2.520 денари (40,98

ТАЕ КВОН ДО КИМОНО

4.474ден 3.890ден
Артикал – ТКД – 031 ТАЕ КВОН ДО КИМОНО Sport Type: Martial Arts Item Type: Sets Gender: Boys Model Number: 00236 Fit: Fits true to
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top