Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

ХанФу Ву Шу КУНГ-ФУ униформа за деца и возрасни

4.020ден 3.350ден
Артикал – КФК – 036 ХанФу Ву Шу КУНГ-ФУ униформа за деца и возрасни Еден комплет = палто + панталони

ХанФу Ву Шу КУНГ-ФУ униформа за деца и возрасни

4.512ден 3.760ден
Артикал – КФК – 037 ХанФу Ву Шу КУНГ-ФУ униформа за деца и возрасни Еден комплет = палто + панталони

ХанФу Ву Шу КУНГ-ФУ униформа за деца и возрасни

4.002ден 3.335ден
Артикал – КФК – 038 ХанФу Ву Шу КУНГ-ФУ униформа за деца и возрасни Еден комплет = палто + панталони

ХанФу Ву Шу КУНГ-ФУ униформа за деца и возрасни

5.196ден 4.330ден
Артикал – КФК – 034 Ханфу Ву Шу КУНГ-ФУ униформа за деца и возрасни Еден комплет = палто + панталони

Ханфу Ву Шу КУНГ-ФУ униформа за деца и возрасни

4.584ден 3.820ден
Артикал – КФК – 035 Ханфу Ву Шу КУНГ-ФУ униформа за деца и возрасни Детски костум: S (110): Погоден за

ХанФу Ву Шу КУНГ-ФУ униформа за деца и возрасни

4.080ден 3.400ден
Артикал – КФК – 039 ХанФу Ву Шу КУНГ-ФУ униформа за деца и возрасни Карактеристики: 100% сосема нов и квалитетен

Хеланки во стил, еластични високи половини, тенки панталони за дишење, затворен спорт

1.070ден 930ден
Артикал – ФИТ – 042 Хеланки во стил, еластични високи половини, тенки панталони за дишење, затворен спорт Потекло: CN (Кина)

Хемикалии за одмастување на мотори ISO9001 650ml – G 1009

184ден 167ден
Артикал – АВТО КОЗМЕТИКА -005 Модел – G 1009 Хемикалии за одмастување на мотори ISO9001 650ml – G 1009 Пакување – 650ml

хидропонична камена волна, коцки панел од камена волна

419ден 381ден
Артикал – ГРАДМАТ – 046 хидропонична камена волна, коцки панел од камена волна Карактеристики 1, топлинска изолација: Нашата содржина на

ХИПЕТ Ограда за БОКС за кучиња за миленичиња „Самостојна кутија за кученце“

38.060ден 34.750ден
Артикал – ДМ – 017 ХИПЕТ Ограда за БОКС за кучиња за миленичиња „Самостојна кутија за кученце“ Опис Производ: Ограда

ХИПЕТ Ограда за БОКС за кучиња за миленичиња „Самостојна кутија за кученце“

27.655ден 25.250ден
Артикал – ДМ – 018 ХИПЕТ Ограда за БОКС за кучиња за миленичиња „Самостојна кутија за кученце“ Опис Производ: Ограда

ЦРВЕНА И ЦРНА ТАЕ КВОН ДО ТАШНА

1.188ден 1.080ден
Артикал – ТКД – 016 – ЦРВЕНА И ЦРНА ТАЕ КВОН ДО ТАШНА ================================ Стара Цена = 1.188 денари (19,32

црна облека со висока еластичност за велосипеди, машка летна велосипедска облека

5.024ден 4.350ден
Артикал – ВЕЛОСИПОДЕЛО – 004 црна облека со висока еластичност за велосипеди, машка летна велосипедска облека Име на брендот OEM

Црна спортска долна облека за на отворено Тактичко термичко руно Топла облека

1.588ден 1.444ден
Артикал – АГОБ – 053 Црна спортска долна облека за на отворено Тактичко термичко руно Топла облека Надворешна спортска долна

Часовник со челични појаси во моден тренд за мажи – злато

1.762ден 1.609ден
Артикал – МЧАС – 009 Модел – Часовник со челични појаси во моден тренд за мажи – злато Опис Моден
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top