Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

Челичен брановиден лим – CERTEG – 003

768ден 698ден
Артикал – ГРАДМАТ – 022 Модел – CERTEG 003 Име на предмет: Челичен брановиден лим Површина: корбонд галванизиран, алуминиум цинк

Челичен брановиден лим – CERTEG 002

889ден 809ден
Артикал – ГРАДМАТ – 021 Модел – CERTEG 002 Име на предмет: Челичен брановиден лим Површина: корбонд галванизиран, алуминиум цинк

Челичен брановиден лим – CTG-828

744ден 676ден
Артикал – ГРАДМАТ – 020 Модел – CTG-828 Име на предмет: Челичен брановиден лим Површина: корбонд галванизиран, алуминиум цинк колорбонд,

Челичен брановиден лим – SТ – 0032

404ден 368ден
Артикал – ГРАДМАТ – 019 Модел – SТ – 0032 Име на предмет: Челичен брановиден лим Површина: корбонд галванизиран, алуминиум

Челичен монтажен магазин – Steel structure – 04

11.501ден 10.455ден
Артикал – МАГАЗ – 020 Модел бр. – Steel structure – 04 Димензии = според Вашите потреби – минимална нарачка

Челичен монтажен Хангар – Q345B Q235B

10.148ден 9.225ден
Артикал – МАГАЗ – 008 Модел бр. – Q345B Q235B Димензии = според Вашите потреби Предности на QINGDAO монтажните магазини

Челична железна порта – Нс-0008

26.285ден 23.999ден
Артикал – ВРАТ – 012 Челична железна порта – Нс-0008 Спецификации на портата од ковано железо Производител дизајни на портата

Чешел за креда за коса

282ден 245ден
Артикал – ФРИЗСЕТ – 004 Чешел за креда за коса тип 2 1. Боја: 6 бои, црвена, сина, зелена, портокалова,

Чистач за тапацир и теписи и пена за ткаени 650 ml – G 1008

127ден 115ден
Артикал – АВТО КОЗМЕТИКА -004 Модел – G 1008 Чистач за тапацир и теписи и пена за ткаени 650 ml –

чисти обетки од злато од 24К за жени

680ден 589ден
Артикал – ОБЕТ – 009 чисти обетки од злато од 24К за жени Brand Name: VAMOOSY Metals Type: Copper Metals Type: Copper Alloy

ЧЛЕНСКА КНИШКА за РЕФЕРАЛ СИСТЕМ на БУДОШОП

1.200ден 1.000ден
Артикал – РЕФЕРАЛ – 001 РЕФЕРАЛ СИСТЕМ на БУДОШОП Дали имате храброст и ЖЕЛБА ЗА УСПЕХ? ДОНЕСЕТЕ ОДЛУКА и аплицирајте

Џиу Џитсу Кимоно

4.280ден 3.891ден
Артикал – ЏЏ – 001 Џу ЏИТСУ Униформа ======================= Стара Цена = 4.280 денари (69.59 Еу) Нова Цена = 3.891

Џиу Џитсу Кимоно

2.790ден 2.536ден
Артикал – ЏЏ – 002 Џу ЏИТСУ Униформа Ги имаме овие големини = XS, S, M, L, XL, XXL, XXS,

ЏУДО Кимоно

4.500ден 4.091ден
Артикал – ЏУД – 001 ЏУДО Униформа ======================= Стара Цена = 4.500 денари (73.17 Еу) Нова Цена = 4.091 денри

ЏУДО Кимоно

2.790ден 2.537ден
Артикал – ЏУД – 002 ЏУДО Униформа ======================= Стара Цена = 2.790 денари (43.57 Еу) Нова Цена = 2.537 денари

ЏУДО Кимоно

3.390ден 3.082ден
ЏУДО Униформа ======================= Стара Цена = 3.390 денари (55,12 Еу) Нова Цена = 3.082 денари (50,11 Еу) ======================= За членовите
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top