Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

Шаблон за сечење на косата

121ден 105ден
Артикал – ФРИЗКАПА – 004 Шаблон за сечење на косата Белешки: Ние ви ги обезбедуваме најдобрите производи и услуги. Ако

Шампон за перење автомобили со течен водоотпорен восок – VSL-W5 – 500 ml

194ден 176ден
Артикал – АВТО КОЗМЕТИКА -022 Модел – VSL-W5 Шампон за перење автомобили со течен водоотпорен восок – VSL-W5 Пакување – 500 ml

Шаолин Кунг-Фу униформа

3.090ден 2.809ден
Артикал КФК-008 Големиот мајстор експерт Си ТАИ ГУНГ Тодор Кралев (8-ми ТОАН) познат и наречен како ЖИВА КУНГ-ФУ БИБЛИЈА отвори

ШАТОР за 1 особа

5.588ден 4.859ден
Артикал -КАМП – 004 ШАТОР за 1 особа Опис Карактеристики: 1. Површината е изработена од 170T полиестер со сребрен слој,

ШАТОР за 2 особи

5.910ден 5.139ден
Артикал – КАМП – 003 ШАТОР за 2 особи Опис Карактеристики: 1. Површината е изработена од 170T полиестер со сребрен

ШАТОР за 2 особи

7.498ден 6.520ден
Артикал – КАМП – 005 ШАТОР за 2 особи Преносни автоматски поп-ап плажа настрешница за сонце засолниште за UV-сенка, отворен

ШАТОР за 2 особи

2.438ден 2.120ден
Артикал – КАМП – 014 ШАТОР за 2 особи Опис: Кога ќе се случи итен случај, од витално значење е

ШАТОР за 4 особи

7.669ден 6.669ден
Артикал – КАМП – 002 ШАТОР за 4 особи Опис Карактеристики: 1. Површината е изработена од 170T полиестер со сребрен

ШАТОР за 4 особи

10.488ден 9.120ден
Артикал – КАМП – 013 ШАТОР за 4 особи Овој шатор е изработен од високо квалитетен материјал, кој се карактеризира

ШАТОР за 4 особи

9.120ден 7.930ден
Артикал – КАМП – 015 ШАТОР за 4 особи Карактеристики: 1. Површината е изработена од 170T полиестер со сребрен слој,

ШАТОР за 5 – 8 луѓе – см-096

15.319ден 13.321ден
Артикал – КАМП – 001 ШАТОР за 5 – 8 луѓе – см-096 Опис Потекло: Кина Бренд: животен ритам Бр.

Шортсеви

1.990ден 1.809ден
Артикал ММАШ-003 Големиот мајстор експерт Си ТАИ ГУНГ Тодор Кралев (8-ми ТОАН) отвори свој бренд на професионална опрема за боречки

Шортсеви

1.990ден 1.809ден
Артикал ММАШ-004 Големиот мајстор експерт Си ТАИ ГУНГ Тодор Кралев (8-ми ТОАН) отвори свој бренд на професионална опрема за боречки

Шортсеви

2.530ден 2.300ден
Артикал ММАШ-006 Големиот мајстор експерт Си ТАИ ГУНГ Тодор Кралев (8-ми ТОАН) отвори свој бренд на професионална опрема за боречки
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top