Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

10 парчиња / лист магнетни закрпи магнет за ублажување на болката во телото, Алатка за природно акупонирање

219ден 190ден
Артикал – ЗДР – 036 10 парчиња / лист магнетни закрпи магнет за ублажување на болката во телото, Алатка за

10.1 Inch Mini Netbook WiFi Kids Laptop Android 4.2 Notebook 1.5GHz

23.528ден 21.482ден
Артикал – ЛАП-ТОП -002 10.1 Inch Mini Netbook WiFi Kids Laptop Android 4.2 Notebook 1.5GHz Опис Спецификации: Состојба: Сосема нова

100 – парчиња Престанете со пушењето, лек против пушење, Откажете се од пушењето, Запирање од пушење – Здравствена терапија

610ден 530ден
Артикал – АНТИ ПУШЕЊЕ – 006 100 – парчиња Престанете со пушењето, лек против пушење, Откажете се од пушењето, Запирање

100 % памучна униформа за Обезбедување

3.190ден 2.900ден
Артикал – АГОБ – 024 100 % памучна Униформа за Обезбедување ======================= Стара Цена = 3.190 денари (51,87 Еу) Нова

100 гр. Ефикасен крем – Екстракт за зајакнување и зголемување на градите

1.964ден 1.700ден
Артикал – БИГТИТС – 013 100 гр. Ефикасен крем – Екстракт за зајакнување и зголемување на градите Опис: OOTDTY Карактеристики:

100% Grade A A4 Copy Papers

194ден 182ден
Артикал – OFF – 041 100% Grade A A4 Copy Papers Земја на потекло = ТАЈЛАНД ======================= Стара Цена =

100% водоотпорни раквици за зимски велосипедизам

3.430ден 2.970ден
Артикал – ВЕЛОСИПЕД – 004 100% водоотпорни раквици за зимски велосипедизам Карактеристики: 1. Погоден за секаков вид сцени, еден пар

100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано одлично сечење за накит дијамантски прстен

2.886ден 2.499ден
Артикал – ДИЈАМАНТ – 001 100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано

100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано одлично сечење за накит дијамантски прстен

4.099ден 3.549ден
Артикал – ДИЈАМАНТ – 002 100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано

100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано одлично сечење за накит дијамантски прстен

6.351ден 5.499ден
Артикал – ДИЈАМАНТ – 004 100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано

100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано одлично сечење за накит дијамантски прстен

2.309ден 1.999ден
Артикал – ДИЈАМАНТ – 005 100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано

100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано одлично сечење за накит дијамантски прстен

2.806ден 2.429ден
Артикал – ДИЈАМАНТ – 006 100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано

100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано одлично сечење за накит дијамантски прстен

8.939ден 7.739ден
Артикал – ДИЈАМАНТ – 007 100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top