Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано одлично сечење за накит дијамантски прстен

37.733ден 32.669ден
Артикал – ДИЈАМАНТ – 008 100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано

1000W соларен енергетски систем за домашна употреба – CRG/SA-1000W

73.333ден 69.000ден
Артикал – Оff Grid – 002 Модел – CRG/SА-1000W Апликација <1> Серија за канцелариска опрема: Компјутери, принтери, копири, скенери, дигитален фотоапарат

10kw германски шпорет на пелети, црвен затворен со леано железо – HY-10A

88.741ден 73.951ден
АКЦИЈА – ПРЕД НОВОГОДИШНО НАМАЛУВАЊЕ Артикал – ПЕЧКА – 006 Модел –HY-10A Назив – 10kw германски шпорет на пелети, црвен

10ml – 7 дена брз раст на косата

762ден 660ден
Артикал – КОСА – 002 10ml – 7 дена брз раст на косата Опис Кинеска билна формула спречува раст на

10ML – Мажи – масла и апчиња за масажа ги зголемуваат за постојано задебелување и растење на машкиот полов орган

1.208ден 1.050ден
Артикал – ЗДР – 012 10ML – Мажи – масла и апчиња за масажа ги зголемуваат за постојано задебелување и

10ml Есенцијално масло за зацврстување и зголемување на задникот, природно есенцијално масло за зголемување и зацврстување на задникот

392ден 339ден
Артикал – МАСАЖАОИЛ – 002 10ml Есенцијално масло за зацврстување и зголемување на задникот, природно есенцијално масло за зголемување и

10ml Есенцијално масло за зголемување на градите, природно есенцијално масло за зголемување на градите

783ден 678ден
Артикал – МАСАЖАОИЛ – 001 10ml Есенцијално масло за зголемување на градите, природно есенцијално масло за зголемување на градите Опис

10ML Машки спреј од есенцијално масло за машко предвремено продолжување на ејакулација

919ден 799ден
Артикал – ЗДР – 013 10ML Машки спреј од есенцијално масло за машко предвремено продолжување на ејакулација Опис: 100% сосема

10w надворешно светло интегрирано во една улична соларна ѕидна светлина за употреба во градината или дворот

7.333ден 6.667ден
Артикал – ЛЕД СВЕТЛА -007 Модел – LB-02-10W 10w надворешно светло интегрирано во една улична соларна ѕидна светлина за употреба

10мл спреј вијагра, Спреј моќни производи за одложување на сексот за мажи

2.298ден 1.990ден
Артикал – ВИАГРА – 001 10мл спреј вијагра, Спреј моќни производи за одложување на сексот за мажи Sexually Suggestive: No Origin: CN(Origin)

10мл. Есенцијално масло за подигнување и зацврсутвање на колковите и задникот

433ден 375ден
Артикал – МАСАЖАОИЛ – 007 10мл. Есенцијално масло за подигнување и зацврсутвање на колковите и задникот Опис: 100% сосема нов
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top