Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

13 бои, едноставни за употреба, боја за коса, Маскара

374ден 325ден
Артикал – ФРИЗБОЈА – 002 13 бои, едноставни за употреба, боја за коса, Маскара Опис на производот: тип 1 Лесно

14 closed heating and cooling air conditioning electric sightseeing car scenic battery tour car – Shanxi

471.410ден 428.555ден
Артикал – АУТО – 137 – 14 closed heating and cooling air conditioning electric sightseeing car scenic battery tour car

145 cm Боксерска вреќа за надувување

4.186ден 3.640ден
Артикал – БОКСВР – 007 145 cm Боксерска вреќа за надувување Карактеристики: Оваа цел е изработена од квалитетен ПВЦ материјал,

14k златен прстен за хавајски врежан дизајн на прстен за бренд за годишнина

1.007ден 793ден
Артикал – ПРСТ – 016 14k златен прстен за хавајски врежан дизајн на прстен за бренд за годишнина Драматичниот дизајн

15 kw станбен и мрежен соларен PV систем – DSNEG-15K-ON

1.081.143ден 1.032.000ден
Артикал – Он Грид – 005 Модел – DSNEG-15K-ON Опис на производот Наједноставен начин за намалување на сметките за електрична енергија.

150 cm Боксерска вреќа за надувување

4.543ден 3.950ден
Артикал – БОКСВР – 008 150 cm Боксерска вреќа за надувување Карактеристики: Оваа цел е изработена од квалитетен ПВЦ материјал,

160 cm Боксерска вреќа за надувување

3.059ден 2.660ден
Артикал – БОКСВР – 013 160 cm Боксерска вреќа за надувување Спецификации: Торбичката со песок е изработена од издржлив повеќеслоен

18 парчиња / пакет Производ на здравје – производ за слабеење стомак режач на маснотии

1.292ден 1.119ден
Артикал – ФАТБУРНС – 004 18 парчиња / пакет Производ на здравје – производ за слабеење стомак режач на маснотии

18К златна 5ММ врела машка и женска златна нараквица Едноставна златна брачна белегзија

1.906ден 1.650ден
Артикал – НАРАК – 003 18К златна 5ММ врела машка и женска златна нараквица Едноставна златна брачна белегзија Категорија: Нараквица

2 парчиња / пар Био-магнетна терапија Обетки за слабеење, Стимулирање за слебеење со магнети

807ден 699ден
Артикал – ЗДР – 034 2 парчиња / пар Био-магнетна терапија Обетки за слабеење, Стимулирање за слебеење со магнети Спецификации:

2 парчиња 24х8х2СМ Пластични ножеви за вежбање Самоодбрана

526ден 457ден
Артикал – КФО – 013 2 парчиња 24х8х2СМ Пластични ножеви за вежбање Самоодбрана Ознаки на производот Состојба: 100% Сосема ново

2.7m PVC Speed/Sport/Rafting Inflatable Boat

73.471ден 66.792ден
Артикал – ЈАХТА – 002 Евтин голем алуминиумски чамец за рибарење – Dolphin Aluminium Rib 2,7 м. МОДЕЛ – Dolphin

20 – парчиња Престанете со пушењето, лек против пушење, Откажете се од пушењето, Запирање од пушење – Здравствена терапија

173ден 150ден
Артикал – АНТИ ПУШЕЊЕ – 002 20 – парчиња Престанете со пушењето, лек против пушење, Откажете се од пушењето, Запирање

20 Kg Пондериран елек за фитнес

5.716ден 4.970ден
Артикал – ТЕЖИНА – 001 20 Kg Пондериран елек за фитнес Карактеристики: Направено е од оксфордска ткаенина со висока густина,
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top