Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

LBY6110H – Промоција на 39 седишта 11 метри долг патни тренери шатл автобуси за автопати во планинските области

10.582.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 008 LBY6110H – Промоција на 39 седишта 11 метри долг патни тренери шатл автобуси за автопати

LBY6118H – Голем 11 м – 45 места рачно изработен луксузен автобус

8.008.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 012 LBY6118H – Голем 11 м – 45 места рачно изработен луксузен автобус Седишта: 31 –

LBY6120T – 12m 65 седишта долги патнички тренерски автобус

12.798.500ден
Артикал – АВТОБУСИ – 015 LBY6120T – 12m 65 седишта долги патнички тренерски автобус Седишта:> 50 Стандард за емисија: Еуро

LBY6125H2QP – 12m 17 ВИП седишта Еуро 5 Нов луксузен автобус со умерена цена со кафе машина ресторан среден тоалет

13.728.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 005 LBY6125H2QP – 12m 17 ВИП седишта Еуро 5 Нов луксузен автобус со умерена цена со

LBY6128H – Ya Xing 31 седиштe плус додадено 4 инвалидски колички тренер со тоалет

17.732.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 013 LBY6128H – Ya Xing 31 седиштe плус додадено 4 инвалидски колички тренер со тоалет Седишта:

LBY6129H – Vip Прилагодено LHD 31 + 4 + 1 + 1 седишта за превоз на инвалиди

16.302.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 019 LBY6129H – Vip Прилагодено LHD 31 + 4 + 1 + 1 седишта за превоз

LBY6129H – Еуро 5 12 м – 37 места – Луксузен автобус

24.310.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 020 LBY6129H – Еуро 5 12 м – 37 места – Луксузен автобус Седишта: 31 –

LBY6148H – 13 м – ЕУРО 5 кинески дизел мотор луксузни двојни ветробрански долги растојание автобус за патнички транспорт

17.732.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 004 LBY6148H – 13 м – ЕУРО 5 кинески дизел мотор луксузни двојни ветробрански долги растојание

LBY6148H – Нов бренд 14M дизел и CNG 55 до 65 седишта повисок автобус

18.590.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 003 LBY6148H – Нов бренд 14M дизел и CNG 55 до 65 седишта повисок автобус Седишта:

LBY6148H – Прилагодливо двојно ветробранско стакло 13-14 метри Долг Луксузен со 3 оска и 55 + 1 седиште софа, Еуро 5 Дизел заден

15.730.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 010 LBY6148H – Прилагодливо двојно ветробранско стакло 13-14 метри Долг Луксузен со 3 оска и 55

LBY6148H2Q – YAAXING 13.6m Дизел заден мотор Еуро5 Емисија Стандарден Нов луксузен автобус со Тоалет и Фрижидер

9.152.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 006 LBY6148H2Q – YAAXING 13.6m Дизел заден мотор Еуро5 Емисија Стандарден Нов луксузен автобус со Тоалет

LBY6148H2Q – Висококвалитетен турнејски луксузен тренерски автобус

13.442.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 011 LBY6148H2Q – Висококвалитетен турнејски луксузен тренерски автобус Седишта: 10-24. Стандард за емисија: Еуро 5 Тип

LBY6149H – Луксузен, со лева рака возење, 54 патнички седишта, тренер автобус

16.302.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 018 LBY6149H – Луксузен, со лева рака возење, 54 патнички седишта, тренер автобус Седишта:> 50 Стандард

LBY6805H – Класичен изглед YAXING 8M 30+ место за патување автобус

6.292.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 002 LBY6805H – Класичен изглед YAXING 8M 30+ место за патување автобус Седишта: 31 – 50

LBY6909H – Најдобро продаван Euro 5 DISEEL 24-40 Седишта за Туризам Прикс тренерски автобус

10.582.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 009 LBY6909H – Најдобро продаван Euro 5 DISEEL 24-40 Седишта за Туризам Прикс тренерски автобус Седишта:

SJ6188HG – 18м 39 седишта артикулиран шатл градски автобус

32.032.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 022 SJ6188HG – 18м 39 седишта артикулиран шатл градски автобус Седишта: 31 – 50 Стандард за

SLK6118 – Еуро V 48 седишта – Шатл автобуси

10.582.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 025 SLK6118 – Еуро V 48 седишта – Шатл автобуси Седишта: 47 + 1 Стандард за

SLK6128 – Дизел 12m 50 седишта луксузни тренерски автобус

10.868.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 030 SLK6128 – Дизел 12m 50 седишта луксузни тренерски автобус Седишта: 31 – 50, 49 +

XT6128 – 12 m 37 седишта Еуро 5 луксузни тренерски автобус

24.882.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 026 XT6128 – 12 m 37 седишта Еуро 5 луксузни тренерски автобус Седишта: 31 – 50

XT6128H – Кинески дизел Еуро 5 Заден YC мотор Луксузни 37 седишта транспортни возила автобус

24.882.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 023 XT6128H – Кинески дизел Еуро 5 Заден YC мотор Луксузни 37 седишта транспортни возила автобус

XT6128HD – 14 m 54 седишта Sleeper Tuor тренер автобус со Toilet

24.882.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 027 XT6128HD – 14 m 54 седишта Sleeper Tuor тренер автобус со Toilet Седишта:> 50 Стандард

XT6148H – 14м луксузен Еуро 5 дизел мотор прилагоден автобус со шофершајбната

26.312.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 021 6148H – 14м луксузен Еуро 5 дизел мотор прилагоден автобус со шофершајбната Седишта:> 50 Стандард

XT6608LTV – Нов луксузен мини Dongfeng тренер автобус

5.005.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 017 XT6608LTV – Нов луксузен мини Dongfeng тренер автобус Седишта: 16-30 Стандард за емисија: Еуро 5

XT6660LTN – Dongfeng Мини тренер автобус Висока работна ефикасност Патнички автобус

3.861.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 016 XT6660LTN – Dongfeng Мини тренер автобус Висока работна ефикасност Патнички автобус Седишта: 16-30 Стандард за

XT6885HQP – 8,8m луксузен тренер автобус 24-38 седишта Туристички автобус за разгледување

13.442.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 014 XT6885HQP – 8,8m луксузен тренер автобус 24-38 седишта Туристички автобус за разгледување Седишта: 31 –

YBL6118H – 11m Единствен прозорец Шилд 45 Плус седиште заден мотор Нов тренерски автобус wp7.270e53 2240/3050 14000 kg 300/1900 100km / h 5685 mm 6 – 8L

8.008.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 032 YBL6118H – 11m Единствен прозорец Шилд 45 Плус седиште заден мотор Нов тренерски автобус wp7.270e53

YBL6121H06 – Транспортен Туристички патнички Луксузен автобус со 50-60 седишта – Ya Xing

14.157.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 029 YBL6121H06 – Транспортен Туристички патнички Луксузен автобус со 50-60 седишта – Ya Xing Седишта: 24-60.

YBL6121H07 – Ya Xing автобус 2020 дизел мотор 40-50 седишта луксузен автобус

14.157.000ден
Артикал – АВТОБУСИ – 028 YBL6121H07 – Ya Xing автобус 2020 дизел мотор 40-50 седишта луксузен автобус Седишта: 24-60. Стандард
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top