Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

Show sidebar

10мл спреј вијагра, Спреј моќни производи за одложување на сексот за мажи

2.298ден 1.990ден
Артикал – ВИАГРА – 001 10мл спреј вијагра, Спреј моќни производи за одложување на сексот за мажи Sexually Suggestive: No Origin: CN(Origin)

2021 Женски секси Шупливи Бесшевни мрежни гаќички

403ден 350ден
Артикал – ГАЌИЧКИ – 006 2021 Женски секси Шупливи Бесшевни мрежни гаќички Карактеристики: 1. Ставете го вашето тело во тотално

2021 Ново масло од билни мака за поголем и траен Пенис

1.731ден 1.499ден
Артикал – BIGCOCK – 001 2021 Ново масло од билни мака за поголем и траен Пенис Опис Спецификации: * Нето

2021 НОВО Свилени чорапи со долга чипка БИТ

830ден 722ден
Артикал – ЧОРАПИ – 003 2021 НОВО Свилени чорапи со долга чипка БИТ Опис: Карактеристики: 100% сосема нов и квалитетен

NIKOANA – 2021 Нова женска секси долна облека, отворени шупливи чорапи Хард хулахопки

495ден 430ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 018 NIKOANA – 2021 Нова женска секси долна облека, отворени шупливи чорапи Хард хулахопки Име на

NIKOANA – Еротска долна облека – сијамска долна облека

713ден 620ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 019 NIKOANA – Еротска долна облека – сијамска долна облека Gender: WOMEN Item Type: Baby Dolls Special Use: Exotic

NIKOANA – жени секси долна облека отворено меѓуножје шупливи чорапи Хулахопки мрежести

385ден 335ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 017 NIKOANA – жени секси долна облека отворено меѓуножје шупливи чорапи Хулахопки мрежести Obscene Picture: No Sexually

NIKOANA – женска секси долна облека

564ден 490ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 021 NIKOANA – женска секси долна облека Origin: CN(Origin) Obscene Picture: No Sexually Suggestive: No Pattern Type: striped Model Number: MM-8963

NIKOANA – женска секси долна облека отворено меѓуножје шупливи чорапи мрежести

483ден 420ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 020 NIKOANA – женска секси долна облека отворено меѓуножје шупливи чорапи мрежести Obscene Picture: No Sexually Suggestive: No

NIKOANA Секси долна облека

552ден 480ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 016 NIKOANA Секси долна облека Gender: WOMEN Item Type: Baby Dolls Special Use: Exotic Apparel Material: Nylon Material: Spandex Decoration: NONE Pattern

NIKOANA Секси долна облека

518ден 450ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 002 Gender: WOMEN Item Type: Baby Dolls Special Use: Exotic Apparel Material: Nylon Material: Spandex Decoration: NONE Pattern Type: Solid Model Number: JP-SY91 Fabric

NIKOANA Секси долна облека

805ден 700ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 003 NIKOANA Секси долна облека Gender: WOMEN Item Type: Baby Dolls Special Use: Exotic Apparel Material: Nylon Material: Spandex Decoration: NONE Pattern

NIKOANA Секси долна облека

539ден 469ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 004 NIKOANA Секси долна облека Gender: WOMEN Item Type: Baby Dolls Special Use: Exotic Apparel Material: Nylon Material: Spandex Decoration: NONE Pattern

NIKOANA Секси долна облека

575ден 500ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 005 NIKOANA Секси долна облека Gender: WOMEN Item Type: Baby Dolls Special Use: Exotic Apparel Material: Nylon Material: Spandex Decoration: NONE Pattern

NIKOANA, едноставен дизајн, памучни гаќички, танги, беспрекорни гаќички, секси долна облека, мека, долна облека, жени

270ден 235ден
Артикал – ГАЌИЧКИ – 002 NIKOANA, едноставен дизајн, памучни гаќички, танги, беспрекорни гаќички, секси долна облека, мека, долна облека, жени

WONTIVE – секси мрежести боди, облека за жени

512ден 445ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 007 WONTIVE – секси мрежести боди, облека за жени Obscene Picture: No Sexually Suggestive: No Material: Nylon Gender: WOMEN Model

WONTIVE – Babydoll еротска долна облека

633ден 550ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ -009 WONTIVE – Babydoll еротска долна облека Material: Polyester Blends Pattern Type: Print Decoration: Lace colour: White, black Main fabric composition: Polyester

WONTIVE – Издлабени еротски костум на долна облека од Jacquard

472ден 410ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 010 WONTIVE – Издлабени еротски костум на долна облека од Jacquard Origin: CN(Origin) Material: Nylon Item Type: Body Suit

WONTIVE – секси мрежеста облека со боди

460ден 400ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 008 WONTIVE – секси мрежеста облека со боди Obscene Picture: No Sexually Suggestive: No Material: Nylon Fabric Type: SATIN Gender: WOMEN

Билен крем за проширување на пенисот Биг Дик 50мл

1.558ден 1.349ден
Артикал – БИГКОК – 002 Билен крем за проширување на пенисот Биг Дик 50мл Име на производ: голем крем за

Дводелна Женска Секси долна облека – облека за спиење

506ден 440ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 014 Дводелна Женска Секси долна облека – облека за спиење Карактеристики: 1. Ставете го вашето тело

Женска секси долна облека – Бабидол Ноќна облека за спиење

380ден 330ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 013 Женска секси долна облека – Бабидол Ноќна облека за спиење Карактеристика: 100% сосема нов и

Женски гаќички со висок струк

380ден 330ден
Артикал – ГАЌИЧКИ – 005 Женски гаќички со висок струк ================================== Стара Цена = 380 денари (6,17 Еу) Нова Цена

Женски секси Бесшевни чипкасти гаќички за долна облека, Најлон свила за девојки, дами, бикини памучно меѓуножје проѕирна долна облека

339ден 295ден
Артикал – ГАЌИЧКИ – 004 Женски секси Бесшевни чипкасти гаќички за долна облека, Најлон свила за девојки, дами, бикини памучно

Издлабена жешка еротска мрежаста облека за тело

669ден 579ден
Артикал – ЕРОС – 002 Издлабена жешка еротска мрежаста облека за тело Опис Име на бренд: Нема Број на модел:

Масло за зголемување на пенисот XXL крем за зголемување на пенисот

1.213ден 1.050ден
Артикал – БИГКОК – 003 Масло за зголемување на пенисот XXL крем за зголемување на пенисот Име на производот: крем

Машки лубрикант крем за зголемување на пенисот

1.962ден 1.699ден
Артикал – БИГКОК – 005 Машки лубрикант крем за зголемување на пенисот Карактеристики: Со природни растителни екстракти, може да се

Модерни чорапи од чиста чипка до горниот дел на бутот

306ден 266ден
Артикал – ЧОРАПИ – 005 Модерни чорапи од чиста чипка до горниот дел на бутот Опис: Функција Тип на производ:

Мрежа, боди и женски костуми, сексуална облека низ тело

426ден 370ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 006 Мрежа, боди и женски костуми, сексуална облека низ тело Информација за продуктот: 100% сосема ново.
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top