Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
Show sidebar

100% водоотпорни раквици за зимски велосипедизам

3.430ден 2.970ден
Артикал – ВЕЛОСИПЕД – 004 100% водоотпорни раквици за зимски велосипедизам Карактеристики: 1. Погоден за секаков вид сцени, еден пар

2021 Висококвалитетни детски велосипедски нараквици со половина прст, дишечки против лизгање за спортско возење велосипед

528ден 457ден
Артикал – РАКАВИЦИ – 008 2021 Висококвалитетни детски велосипедски нараквици со половина прст, дишечки против лизгање за спортско возење велосипед

Велосипедистички ракавици, Ракавици за велосипеди Анти-лизгачки шок, Комплетни спортски ракавици со половина прст за дишење

404ден 350ден
Артикал – РАКАВИЦИ – 009 Велосипедистички ракавици, Ракавици за велосипеди Анти-лизгачки шок, Комплетни спортски ракавици со половина прст за дишење

Возење велосипед Puntos Sport Open Air S Анти-лизгачки удари со уникатни ракави со половина прст

1.490ден 1.290ден
Артикал – РАКАВИЦИ – 001 Возење велосипед Puntos Sport Open Air S Анти-лизгачки удари со уникатни ракави со половина прст

Зимски Машки / Женски модерни Топли спортски за на отворено Водоотпорни ветроупорни раквици за велосипеди, Мотоциклистички, за скијање

1.004ден 869ден
Артикал – РАКАВИЦИ – 003 Зимски Машки / Женски модерни Топли спортски за на отворено Водоотпорни ветроупорни раквици за велосипеди,

Зимски спортски ракавици за скијање, ветроупорни водоотпорни за велосипед со доказ за ладење

820ден 710ден
Артикал – РАКАВИЦИ – 006 Зимски спортски ракавици за скијање, ветроупорни водоотпорни за велосипед со доказ за ладење Department Name: Adult

Квалитетни супер ладни ракавици трајни во употреба

727ден 629ден
Артикал – РАКАВИЦИ – 002 Квалитетни супер ладни ракавици трајни во употреба Опис Состојба: да освоиме топли пофалби од клиентите

Машки унисекс вештачки кожни ракавици со половина прст Театарски панк-хип-хоп возење мотоцикл

318ден 275ден
Артикал – РАКАВИЦИ – 007 Машки унисекс вештачки кожни ракавици со половина прст Театарски панк-хип-хоп возење мотоцикл Опис: Карактеристики: 100%

Модерни отворено спортски ракавици за ветровити зимски денови за велосипедизам за мажи и жени, возење велосипед, Пешачење, Риболов, Скијачки ракавици

1.074ден 930ден
Артикал – РАКАВИЦИ – 005 Модерни отворено спортски ракавици за ветровити зимски денови за велосипедизам за мажи и жени, возење
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top