Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

0436 – цврсто дрво даб панда кујнски кабинет дизајн

393.100ден
Артикал – КУЈНА – 025 0436 – цврсто дрво даб панда кујнски кабинет дизајн ГАРАНЦИЈА: 3 години Попродажна услуга: Онлајн

0436-a – Европски луксузни вила кујнски ѕидни кабинети Прилагодено Други кујнски мебел

393.100ден
Артикал – КУЈНА – 026 0436-a – Европски луксузни вила кујнски ѕидни кабинети Прилагодено Други кујнски мебел ГАРАНЦИЈА: 3 години

0436-б – Европски луксузни вила кујнски ѕидни кабинети Прилагодено Други кујнски мебел

393.100ден
Артикал – КУЈНА – 027 0436-б – Европски луксузни вила кујнски ѕидни кабинети Прилагодено Други кујнски мебел ГАРАНЦИЈА: 3 години

0436-в – Европски луксузни вила кујнски ѕидни кабинети Прилагодено Други кујнски мебел

393.100ден
Артикал – КУЈНА – 028 0436-в – Европски луксузни вила кујнски ѕидни кабинети Прилагодено Други кујнски мебел ГАРАНЦИЈА: 3 години

0436-г – Европски луксузни вила кујнски ѕидни кабинети Прилагодено Други кујнски мебел

393.100ден
Артикал – КУЈНА – 029 0436-г – Европски луксузни вила кујнски ѕидни кабинети Прилагодено Други кујнски мебел ГАРАНЦИЈА: 3 години

1 парче 10гр крем против комарци, аналгетик Пеперминт маст против чешање – P0093

336ден
Артикал – КОМАРЦИ – 001 1 парче 10гр крем против комарци, аналгетик Пеперминт маст против чешање – P0093 Име: Зелени

2 4 6 8 лица градина надвор од сауна Канада околу традиционална дрвена сауна дрвена црвена кедар буре со сауна на отворено

417.000ден
Артикал – САУНА – 007 2 4 6 8 лица градина надвор од сауна Канада околу традиционална дрвена сауна дрвена

2255 – DIY скалите со дрво со нов дизајн скали декоративни – CBMMART

519.100ден
Артикал – СКАЛИ – 001 2255 – DIY скалите со дрво со нов дизајн скали декоративни – CBMMART ГАРАНЦИЈА: 3

2255-1 – DIY скалите со дрво со нов дизајн скали декоративни – CBMMART

519.100ден
Артикал – СКАЛИ – 002 2255-1 – DIY скалите со дрво со нов дизајн скали декоративни – CBMMART ГАРАНЦИЈА: 3

gocomma 300 дупки Зголемена глава за туширање под висок притисок – сребрена боја

1.289ден
Артикал – ТУШ – 001 gocomma 300 дупки Зголемена глава за туширање под висок притисок – сребрена боја Gocomma Описи

KC-018 – Висок квалитет модерен стил со висок сјај лак кујната Кабинетот дизајнира вила кујнски кабинети

232.400ден
Артикал – КУЈНА – 035 KC-018 – Висок квалитет модерен стил со висок сјај лак кујната Кабинетот дизајнира вила кујнски

KC-5602 – Рефор модерен дизајн МДФ висок сјај бел лак модуларни кујнски кабинети акрилни кујнски кабинети

372.500ден
Артикал – КУЈНА – 038 KC-5602 – Рефор модерен дизајн МДФ висок сјај бел лак модуларни кујнски кабинети акрилни кујнски

KC-5630 – Кујна кабинети модерен стил за дома користење gavinete de cocina

389.500ден
Артикал – КУЈНА – 037 KC-5630 – Кујна кабинети модерен стил за дома користење gavinete de cocina Гаранција: 1 година

KC-5805 – Црниот мат лак европски стил нарачани подготвени модуларни острови ламинат HL кујна кабинет

358.200ден
Артикал – КУЈНА – 030 KC-5805 – Црниот мат лак европски стил нарачани подготвени модуларни острови ламинат HL кујна кабинет

KC-5812 – Рефор Европа Модерен дизајн Меламин Кујнски кабинети Остров кујна

374.000ден
Артикал – КУЈНА – 040 KC-5812 – Рефор Европа Модерен дизајн Меламин Кујнски кабинети Остров кујна Гаранција: 1 година Попродажна

KC-5815 – 3D Слободен дизајн Најнов водоотпорен кујнски шкаф кујна кабинет

672.800ден
Артикал – КУЈНА – 031 KC-5815 – 3D Слободен дизајн Најнов водоотпорен кујнски шкаф кујна кабинет Гаранција: 1 година Попродажна

KC-5815-1 – 3 метри 120 инчи црн мат Lacquer Европски стил нарачани подготвени модуларни кујнски кабинети

440.300ден
Артикал – КУЈНА – 032 KC-5815-1 – 3 метри 120 инчи црн мат Lacquer Европски стил нарачани подготвени модуларни кујнски

KC-5824 – 2пак црно-бел лак висок сјајни кујнски мебел

877.000ден
Артикал – КУЈНА – 034 KC-5824 – 2пак црно-бел лак висок сјајни кујнски мебел Гаранција: 1 година Попродажна услуга: Онлајн

KC-5846 – Лак кујнски кабинети Италијански стил кујна Кабинет ПВЦ countertop мијалник

588.000ден
Артикал – КУЈНА – 041 KC-5846 – Лак кујнски кабинети Италијански стил кујна Кабинет ПВЦ countertop мијалник Гаранција: 1 година

KC-5846 – Метални лак на кујната Кабинетот Модерен дизајн Францускиот модуларен кујнски кабинет

562.100ден
Артикал – КУЈНА – 036 KC-5846 – Метални лак на кујната Кабинетот Модерен дизајн Францускиот модуларен кујнски кабинет Гаранција: 1

KC-5846 – Нови идеи кујнски кабинети за стан

567.500ден
Артикал – КУЈНА – 042 KC-5846 – Нови идеи кујнски кабинети за стан Гаранција: 1 година Попродажна услуга: Онлајн техничка

KC-5860 – Кујна единица Дрвени шкаф Организатор Модернa кујна Дизајни Модуларни кујнски кабинети

914.000ден
Артикал – КУЈНА – 039 KC-5860 – Кујна единица Дрвени шкаф Организатор Модернa кујна Дизајни Модуларни кујнски кабинети Гаранција: 1

KC5846 – Модерен стил кујна ѕид виси кабинет мебел Црвена кујна

495.700ден
Артикал – КУЈНА – 033 KC5846 – Модерен стил кујна ѕид виси кабинет мебел Црвена кујна Гаранција: 1 година Попродажна

LC-018 – Скандинавски стил на кујна кабинет острово – модерна кујна мебел RTA

546.800ден
Артикал – КУЈНА – 043 LC-018 – Скандинавски стил на кујна кабинет острово – модерна кујна мебел RTA Гаранција: 1

VHZ – L008 – Vermonhouzz прилагодено класичен подготвен лакиран кујнски кабинет шејкер кочински шкаф дизајни

361.100ден
Артикал – КУЈНА – 007 VHZ – L008 – Vermonhouzz прилагодено класичен подготвен лакиран кујнски кабинет шејкер кочински шкаф дизајни

VHZ – L009 – Vermonhouzz Модерен американски стандард бел сив лак Шекер кујнски кабинети Кинески шкаф организатор

361.600ден
Артикал – КУЈНА – 008 VHZ – L009 – Vermonhouzz Модерен американски стандард бел сив лак Шекер кујнски кабинети Кинески
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top