Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

chc31 – Мини камион со еднокабина 4X2 бензин 1t 2t 3t товарен камион

2.252.250ден
Артикал – КАМИОН – 041 chc31 – Мини камион со еднокабина 4X2 бензин 1t 2t 3t товарен камион Тип: Стил

chc32 – Двојна кабина 4X2 бензински камион комбе карго мини камион

2.273.700ден
Артикал – КАМИОН – 042 chc32 – Двојна кабина 4X2 бензински камион комбе карго мини камион Тип: Стил на решетката-тело

D51 – бензински мотор со една кабина 4*2 мини товарен камион

2.359.500ден
Артикал – КАМИОН – 047 D51 – бензински мотор со една кабина 4*2 мини товарен камион Тип: Стил на решетката-тело

D52 – Најпродавано во Кина 5 седишта 4X2 мини камионско возило

2.370.227ден
Артикал – КАМИОН – 048 D52 – Најпродавано во Кина 5 седишта 4X2 мини камионско возило Тип: Стил на решетката-тело

K01 – Рачен за бензин со една кабина 4*2 мини камион со 2 седишта

2.037.750ден
Артикал – КАМИОН – 043 K01 – Рачен за бензин со една кабина 4*2 мини камион со 2 седишта Тип:

K01S – Нов моќен голем простор со 2 седишта 4X2 мини камион, мал рамен камион со една кабина

2.048.482ден
Артикал – КАМИОН – 045 K01S – Нов моќен голем простор со 2 седишта 4X2 мини камион, мал рамен камион

K02 – Мануелен мини камион со двојна кабина 4*2 со бензин

2.069.927ден
Артикал – КАМИОН – 044 K02 – Мануелен мини камион со двојна кабина 4*2 со бензин Тип: Стил на решетката-тело

K02S – Мал камион со двојна кабина со 4/5 седишта, мини камион каросерија за багаж за бензински мотор 4X2

2.080.650ден
Артикал – КАМИОН – 046 K02S – Мал камион со двојна кабина со 4/5 седишта, мини камион каросерија за багаж
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top