Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

AN1014 – Монтажна бања мобилни тоалети кабина пренослива туш кабина

285.480ден
Артикал – ТОАЛЕТ – 012 AN1014 – Монтажна бања мобилни тоалети кабина пренослива туш кабина Гаранција: 3 години Попродажна услуга:

c129 – монтажна туш кабина со тоалет

317.200ден
Артикал – ТУШ КАБИНА + ТОАЛЕТ – 001 c129 – монтажна туш кабина со тоалет Гаранција: 5 години, 3 години

HT-1012

18.000ден
Артикал – МАГАЗ – 026 HT-1012 Стандард: AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS Одделение: Q235 / Q345 челик Место на

Peb Steel Struction Градење на складиште / та

5.645ден
Артикал – МАГАЗИН – 011 Peb Steel Struction Градење на складиште / та Стандард: AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS

Steel structure

10.990ден
Артикал – МАГАЗ – 025 Steel structure Префабрикувана челична градежна светлина челична структура за магазин барака Стандард: GB. Степен: Q235,

Steel structure 01

10.930ден
Артикал – МАГАЗ – 024 Steel structure 01 Префаб лесна челична рамка за зграда Стандард: БС Степен: Q235, Q345 Место

SW-E-2022 – Ниска цена префаб челична структура Кина префабрикувани куќи

16.940ден
Артикал – МАГАЗИН – 009 SW-E-2022 – Ниска цена префаб челична структура од Кина префабрикувани куќи Стандард: AISI, ASTM, BS,

YH-1001 – Мобилна туш кабина со тоалет

317.200ден
Артикал – ТУШ КАБИНА + ТОАЛЕТ – 005 YH-1001 – Мобилна туш кабина со тоалет Гаранција: 3 години, 3 години

YH-1115 – комплетна затворена туш кабина монтажна туш кабина со тоалет

338.000ден
Артикал – ТУШ КАБИНА + ТОАЛЕТ – 006 YH-1115 – комплетна затворена туш кабина монтажна туш кабина со тоалет Гаранција:

YH-1311 – монтажна туш кабина со тоалет

353.600ден
Артикал – ТУШ КАБИНА + ТОАЛЕТ – 007 YH-1311 – монтажна туш кабина со тоалет Гаранција: 3 години, 3 години

YH-1513 – туш кабина WC сите во една соба

371.800ден
Артикал – ТУШ КАБИНА + ТОАЛЕТ – 008 YH-1513 – туш кабина WC сите во една соба Гаранција: 3 години,

YH-1521 – пренослив тоалет и туш кабина

421.200ден
Артикал – ТУШ КАБИНА + ТОАЛЕТ – 009 YH-1521 – пренослив тоалет и туш кабина Гаранција: 3 години, 3 години

YH-1714 – комплетна туш кабина со WC

392.600ден
Артикал – ТУШ КАБИНА + ТОАЛЕТ – 010 YH-1714 – комплетна туш кабина со WC Гаранција: 3 години, 3 години

YH-2115 – туш кабина и тоалет сите во една просторија

475.800ден
Артикал – ТУШ КАБИНА + ТОАЛЕТ – 011 YH-2115 – туш кабина и тоалет сите во една просторија Гаранција: 3

YH-2115RL – монтажна туш кабина со WC

434.200ден
Артикал – ТУШ КАБИНА + ТОАЛЕТ – 012 YH-2115RL – монтажна туш кабина со WC Гаранција: 3 години, 3 години

YH-3008 – се во една бања туш кабина нов дизајн

365.300ден
Артикал – ТУШ КАБИНА + ТОАЛЕТ – 013 YH-3008 – се во една бања туш кабина нов дизајн Гаранција: 3

YH-519C – 4-страни затворена со калено стакло туш кабина

392.600ден
Артикал – ТУШ КАБИНА – 001 YH-519C – 4-страни затворена со калено стакло туш кабина Гаранција: 3 години, 5 години

YH-9008 – монтажни туш кабини со WC

358.800ден
Артикал – ТУШ КАБИНА + ТОАЛЕТ – 003 YH-9008 – монтажни туш кабини со WC Гаранција: 3 години, 3 години

YH-9012 – Контејнерска туш кабина со тоалет

330.200ден
Артикал – ТУШ КАБИНА + ТОАЛЕТ – 004 YH-9012 – Контејнерска туш кабина со тоалет Гаранција: 3 години, 3 години

YH9001 – комплетна затворена туш кабина монтажна туш кабина со тоалет

317.200ден
Артикал – ТУШ КАБИНА + ТОАЛЕТ – 002 YH9001 – комплетна затворена туш кабина монтажна туш кабина со тоалет Гаранција:

ZN001 – Готов подвижен надворешен тоалет контејнер монтажна куќа на големо со лесна челична конструкција

124.410ден
Артикал – ТОАЛЕТ – 017 ZN001 – Готов подвижен надворешен тоалет контејнер монтажна куќа на големо со лесна челична конструкција

Индустриски тешки складишта – објекти

7.145ден
Артикал – МАГАЗИН – 003 Индустриски тешки складишта – објекти Стандард: ASTM. Одделение: челик Место на потекло: Хебеј, Кина Име

Лесна метална зграда изградба на фрекбилна рамка префабрикувани индустриски челик структура Магацински

4.300ден
Артикал – МАГАЗИН – 010 Лесна метална зграда изградба на фрекбилна рамка префабрикувани индустриски челик структура Магацински Стандард: AISI, ASTM,

Магацински градежни материјали / челични конструкции Градење на складиште

4.209ден
Артикал – МАГАЗИН – 008 Магацински градежни материјали / челични конструкции Градење на складиште Стандард: AISI, ASTM, BS, DIN, GB,

Метална структура Стандардна изолирана префабрикувана сала / челична структура Работилница Сала

4.773ден
Артикал – МАГАЗИН – 006 Метална структура Стандардна изолирана префабрикувана сала / челична структура Работилница Сала Стандард: AISI. Степен: Q235

Монтажна лесна челична рамка зграда покрив носач

10.318ден
Артикал – МАГАЗИН – 027 Монтажна лесна челична рамка зграда покрив носач Стандард: бс Одделение: Q235, Q345 Место на потекло:

Монтажни челични метални структури за рекреација Спортски објекти

6.364ден
Артикал – СПОРТСКА САЛА – 001 Монтажни челични метални структури за рекреација Спортски објекти Стандард: ASTM. Одделение: челик Место на
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top