Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

5м 15 седишта мини автобуси

2.860.000ден
Артикал – МИНИБУСИ – 010 5м 15 седишта мини автобуси Седишта: 15. Стандард за емисија: Еуро 5 Тип на пренос:

AXT6805H – Euro5 Midibus 33 седишта 8m тренер автобус

8.937.500ден
Артикал – МИНИБУСИ – 016 AXT6805H – Euro5 Midibus 33 седишта 8m тренер автобус Седишта: 31 – 50 Стандард за

EQ6603LTV – Dongfeng Еуроо v Дизел 19 Седишта за патување ван мал мини автобус

4.147.000ден
Артикал – МИНИБУСИ – 003 EQ6603LTV – Dongfeng Еуроо v Дизел 19 Седишта за патување ван мал мини автобус Седишта:

EQ6606 – 19 седишта MINI разгледување на патнички автобус

3.718.000ден
Артикал – МИНИБУСИ – 008 EQ6606 – 19 седишта MINI разгледување на патнички автобус Седишта: 16-30 Стандард за емисија: Еуро

EQ6606LTV – Луксузен тренер со 20 седишта автобус

3.289.000ден
Артикал – МИНИБУСИ – 017 EQ6606LTV – Луксузен тренер со 20 седишта автобус Седишта: 10-19. Стандард за емисија: Еуро 5

EQ6607 – Нов дизајн 19 седишта Diesel Manual Euro 5 Mini Bus

3.289.000ден
Артикал – МИНИБУСИ – 007 EQ6607 – Нов дизајн 19 седишта Diesel Manual Euro 5 Mini Bus Седишта: 16-30 Стандард

EXT6608 – 6m дизел мотор мини тренер автобус lhd 19 седишта Градски автобус

5.005.000ден
Артикал – МИНИБУСИ – 015 EXT6608 – 6m дизел мотор мини тренер автобус lhd 19 седишта Градски автобус Седишта: 16-30

EXT6752PT – Dongfeng MIDI автобус 7,5м 31 седиште дизел автобус

4.718.182ден
Артикал – МИНИБУСИ – 013 EXT6752PT – Dongfeng MIDI автобус 7,5м 31 седиште дизел автобус Седишта: 24-60. Стандард за емисија:

IFLY – IFLY стандард MPV Micro Mini Bus Mini со Gaasoline Petro 4G94D LHD 7 седишта 2WD 5MT

2.747.250ден
Артикал – МИНИБУСИ – 017 IFLY – IFLY стандард MPV Micro Mini Bus Mini со Gaasoline Petro 4G94D LHD 7

JX6571T-M5 – Минибус со голема брзина – 17 седишта дизел

2.288.000ден
Артикал – МИНИБУС – 001 JX6571T-M5 – Минибус со голема брзина – 17 седишта дизел Седишта: 16-30 Стандард за емисија:

MD6701 – 7m лева рака возење LHD 22 седишта дизел моќ за полнење автобус

3.717.273ден
Артикал – МИНИБУСИ – 011 MD6701 – 7m лева рака возење LHD 22 седишта дизел моќ за полнење автобус Седишта:

XT6606LTV – Ниска цена 6m рачно мини lhd тренер автобуси

3.861.000ден
Артикал – МИНИБУСИ – 004 XT6606LTV – Ниска цена 6m рачно мини lhd тренер автобуси Седишта: 16-30 Стандард за емисија:

XT6731LTV – Дизел мини 7м -Еуро 5 дизел мотор, транспортно возило тренер автобус

4.576.000ден
Артикал – МИНИБУСИ – 002 XT6731LTV – Дизел мини 7м -Еуро 5 дизел мотор, транспортно возило тренер автобус Седишта: 24

XT6774 – 7,7 м автобус со 30 седишта

5.595.182ден
Артикал – МИНИБУСи – 014 XT6774 – 7,7 м автобус со 30 седишта Седишта: 24-60. Стандард за емисија: Еуро 5

XT6792LTV – Прилагоден мини дизел Euro 5 24-35 седишта транспортен автобус

5.720.000ден
Артикал – МИНИБУСИ – 006 XT6792LTV – Прилагоден мини дизел Euro 5 24-35 седишта транспортен автобус Седишта: 24-35, 24-35 Стандард

XT6800LHT – Euro V 24-41 седишта Луксузни мини автобус за разгледување или град

5.291.000ден
Артикал – МИНИБУСИ – 005 XT6800LHT – Euro V 24-41 седишта Луксузни мини автобус за разгледување или град Седишта: 16-30

XTM6701 – Дизел мотор LHD RHD 10-26 седишта

4.325.750ден
Артикал – МИНИБУСИ – 014 XTM6701 – Дизел мотор LHD RHD 10-26 седишта Седишта: 16-30 Стандард за емисија: Euro 4,

YBL6818HQP – 8m дизел CNG лево управување 33 седишта со ткаенина тренер автобус со AC

6.377.800ден
Артикал – МИНИБУСИ – 009 YBL6818HQP – 8m дизел CNG лево управување 33 седишта со ткаенина тренер автобус со AC

YBL6905H – 35 + седиште 9m дизел патнички тренер автобус Ya Xing автобус со ТВ / AC

6.578.000ден
Артикал – МИНИБУСИ – 012 YBL6905H – 35 + седиште 9m дизел патнички тренер автобус Ya Xing автобус со ТВ
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top