Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
Show sidebar

925 сребрен прилагодлив моден тренд на ретро четврт слој крст неправилен прстен за подароци на големо

273ден 249ден
Артикал – ПРСТ – 001 925 сребрен прилагодлив моден тренд на ретро четврт слој крст неправилен прстен за подароци на

FJ 6мм широки женски 585 розово-златна боја мешани бели кристални венчални прстени

751ден 650ден
Артикал – ПРСТ – 008 FJ 6мм широки женски 585 розово-златна боја мешани бели кристални венчални прстени ===================================== Стара Цена

Женска Мода Извртен облик на прстен во два тона, прстен Бела Кристална невеста, роденденски подарок

208ден 180ден
Артикал – ПРСТ – 006 Женска Мода Извртен облик на прстен во два тона, прстен Бела Кристална невеста, роденденски подарок

Корејски жени 925 сребро веренички прстени бутик нараквица прстен за накит Анилос Мујер

243ден 210ден
Артикал – ПРСТ – 005 Корејски жени 925 сребро веренички прстени бутик нараквица прстен за накит Анилос Мујер =================================== Стара

Нови 925 сребрени шупливи Љубовни срцеви прстени за жени, прилагодлива големина за прстите, подарок за девојки, забава, свадбен накит

322ден 279ден
Артикал – ПРСТ – 007 Нови 925 сребрени шупливи Љубовни срцеви прстени за жени, прилагодлива големина за прстите, подарок за

Прстен од нерѓосувачки челик Панк Титаниумски прстен

299ден 259ден
Артикал – ПРСТ – 010 Прстен од нерѓосувачки челик Панк Титаниумски прстен Опис Тип: прстен Боја: сребрена Големина: 7,8,9,10,11,12,13,14 САД

Сребрен прстен за јазол кубен циркон 925 сребрен прстен за жени, девојки, веренички прстен, накит, забава, подарок,

241ден 220ден
Артикал – ПРСТ – 002 Сребрен прстен за јазол кубен циркон 925 сребрен прстен за жени, девојки, веренички прстен, накит,
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top