Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

4,8 м 4 патници и 5 патници, мини јахта Брз брод, Спортски мотор со воден млаз

6.732.000ден
Артикал – ЈАХТА – 021 4,8 м 4 патници и 5 патници, мини јахта Брз брод, Спортски мотор со воден

Бродче на педали за солена вода и FRP водени спортови со трицикли

177.545ден
Артикал – ЕЛЕКТРЧАМЕЦ – 004 Бродче на педали за солена вода и FRP водени спортови со трицикли Материјал на трупот:

Високо квалитетен рибарски брод

1.374.000ден
Артикал – ЈАХТА – 026 Високо квалитетен рибарски брод Повод: крајбрежни води Место на потекло: Пекинг, Кина Име на брендот:

Кинеска Висококвалитетна спортска јахта со вонбродски мотор, Брз чамец, Спортски брод – Крстарица

5.049.000ден
Артикал – ЈАХТА – 022 Кинеска Висококвалитетна спортска јахта со вонбродски мотор, Брз чамец, Спортски брод – Крстарица Повод: крајбрежни

Најдобар квалитет на Чамец со педали за 2/4 лица од фиберглас

244.818ден
Артикал – ЕЛЕКТРЧАМЕЦ – 002 Најдобар квалитет на Чамец со педали за 2/4 лица од фиберглас Повод: Езера и реки

Чамец со педали за 2/4 лица од фиберглас

203.818ден
Артикал – ЕЛЕКТЧАМЕЦ – 001 Чамец со педали за 2/4 лица од фиберглас Место на потекло: Кина Име на брендот:
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top