Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

1 комплет миксер за боја и четки за коса за Фризури

625ден
Артикал – ФРИЗЧЕШЕЛ – 012 1 комплет миксер за боја и четки за коса за Фризури Опис: Овој сет за

13 бои за еднократна употреба, Боја за коса

272ден
Артикал – ФРИЗБОЈА – 001 13 бои за еднократна употреба, Боја за коса Опис: Сосема нов и висок квалитет. Пренослива

13 бои, едноставни за употреба, боја за коса, Маскара

325ден
Артикал – ФРИЗБОЈА – 002 13 бои, едноставни за употреба, боја за коса, Маскара Опис на производот: тип 1 Лесно

2021 Нов мини електронски исправувач на керамички средства за зацрвстувањето на косата Chapinha зацрвстувањето на брановидни пегли

960ден
Артикал – ПЕГЛА – 004 2021 Нов мини електронски исправувач на керамички средства за зацрвстувањето на косата Chapinha зацрвстувањето на

2021 Нов мини Клипер за коса, Виткање и исправување на коса

500ден
Артикал – ПЕГЛА – 005 2021 Нов мини Клипер за коса, Виткање и исправување на коса Brand Name: HARKO Power: 25W-39W Commodity

22 парчиња / сет Домашен салон

1.355ден
Артикал – ФРИЗСЕТ – 001 22 парчиња / сет Домашен салон Сетот содржи: 1. Две чинии за боење коса 2.

24 парчиња / сет Домашен салон

1.615ден
Артикал – ФРИЗСЕТ – 002 24 парчиња / сет Домашен салон Опис: Погоден за мешање и размачкување крем за боење

26 парчиња / сет Домашен салон

1.690ден
Артикал – ФРИЗСЕТ – 003 26 парчиња / сет Домашен салон Карактеристики: 1. Комплет за боја на коса: 26 комплети

3 парчиња фини забести четки за боја на коса за задевање нагласувачки нијанси, чешел за бербери, примена на боја на коса

369ден
Артикал – ФРИЗЧЕТКА – 004 3 парчиња фини забести четки за боја на коса за задевање нагласувачки нијанси, чешел за

4 бои професионална популарна боја со промена на температурата и бојата на косата се променува

450ден
Артикал – ФРИЗБОЈА – 007 4 бои професионална популарна боја со промена на температурата и бојата на косата се променува

4 чистачи на вратот со електропластирана рачка за фризури за фризерски салони

370ден
Артикал – ФРИЗЧЕТКА – 001 4 чистачи на вратот со електропластирана рачка за фризури за фризерски салони Белешки: Ние ви

7 ” За Професионален фризерски салон – пар ножици за сечење коса со чешел сина боја

1.650ден
Артикал – ФРИЗНОЖ – 014 7 ” За Професионален фризерски салон – пар ножици за сечење коса со чешел сина

AC 220V фен за коса 850W патнички фен за коса компактен дувачки преклопен преносен WK558

1.715ден
Артикал – ФЕН – 002 AC 220V фен за коса 850W патнички фен за коса компактен дувачки преклопен преносен WK558

CkeyiN 2020 Професионална машина за полнење, машина за сечење коса, Бежична фризура, машина за бричење

1.360ден
Артикал – МАШИНКА – 008 CkeyiN 2020 Професионална машина за полнење, машина за сечење коса, Бежична фризура, машина за бричење

KONKA Електричен апарат за сечење коса, Бридер Тример Бежичен Брич за бричење 0мм

2.430ден
Артикал – МАШИНКА – 002 KONKA Електричен апарат за сечење коса, Бридер Тример Бежичен Брич за бричење 0мм Brand Name: RESCO

Kапа за нега на коса

270ден
Артикал – ФРИЗКАПА – 005 Kапа за нега на коса Спецификации: Изработен од сатенски материјал, мек и удобен за носење.

VGR професионална машинка за стилизирање од нерѓосувачки челик

4.245ден
Артикал – МАШИНКА – 006 VGR професионална машинка за стилизирање од нерѓосувачки челик 【Електричен тример за коса】 Овој клипер за

Xiaomi YouPin Yingqu Sharp3S Професионален тример за коса, електричен клипер за коса на полнење,

2.590ден
Артикал – МАШИНКА – 004 Xiaomi YouPin Yingqu Sharp3S Професионален тример за коса, електричен клипер за коса на полнење, Спецификации:

YBLNTEK 3PCS Фризерски ножици 6 инчи за сечење разредена коса чешел берберски

438ден
Артикал – ФРИЗНОЖ – 001 YBLNTEK 3PCS Фризерски ножици 6 инчи за сечење разредена коса чешел берберски =================================== Стара Цена

YBLNTEK Пар Професионални Фризерски ножици 6 инчи

1.499ден
Артикал – ФРИЗНОЖ – 008 YBLNTEK Пар Професионални Фризерски ножици 6 инчи Size: 6 inch Handle Material: STAINLESS STEEL Origin: CN(Origin) Teeth: 28 Item

YBLNTEK Пар Професионални Фризерски ножици 6 инчи

1.920ден
Артикал – ФРИЗНОЖ – 009 YBLNTEK Пар Професионални Фризерски ножици 6 инчи Size: 6 inch Handle Material: STAINLESS STEEL Origin: CN(Origin) Teeth: 28 Item
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top