Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
Show sidebar

1 комплет миксер за боја и четки за коса за Фризури

719ден 625ден
Артикал – ФРИЗЧЕШЕЛ – 012 1 комплет миксер за боја и четки за коса за Фризури Опис: Овој сет за

3 парчиња фини забести четки за боја на коса за задевање нагласувачки нијанси, чешел за бербери, примена на боја на коса

424ден 369ден
Артикал – ФРИЗЧЕТКА – 004 3 парчиња фини забести четки за боја на коса за задевање нагласувачки нијанси, чешел за

4 чистачи на вратот со електропластирана рачка за фризури за фризерски салони

426ден 370ден
Артикал – ФРИЗЧЕТКА – 001 4 чистачи на вратот со електропластирана рачка за фризури за фризерски салони Белешки: Ние ви

YBLNTEK Професионален Фризерски чешел

69ден 60ден
Артикал – ФРИЗЧЕШЕЛ – 001 YBLNTEK Професионален Фризерски чешел =================================== Стара Цена = 69 денари (1,12 Еу) Нова Цена =

YBLNTEK Професионални Фризерски чешели / четки

2.415ден 2.100ден
Артикал – ФРИЗЧЕШЕЛ – 002 YBLNTEK Професионални Фризерски чешели / четки Спецификација: Материјал: ABS и најлон Големина: Четка за одредување:

YBLNTEK Професионални Фризерски чешели / четки

2.622ден 2.280ден
Артикал – ФРИЗЧЕШЕЛ – 003 YBLNTEK Професионални Фризерски чешели / четки Спецификација: Материјал: ABS и најлон Големина: Четка за одредување:

YBLNTEK Професионални Фризерски чешели / четки

2.760ден 2.400ден
Артикал – ФРИЗЧЕШЕЛ – 004 YBLNTEK Професионални Фризерски чешели / четки Спецификација: Материјал: ABS и најлон Големина: Четка за одредување:

YBLNTEK Професионални Фризерски чешели / четки

2.565ден 2.230ден
Артикал – ФРИЗЧЕШЕЛ – 005 YBLNTEK Професионални Фризерски чешели / четки Спецификација: Материјал: ABS и најлон Големина: Четка за одредување:

YBLNTEK Професионални Фризерски чешели / четки

3.048ден 2.650ден
Артикал – ФРИЗЧЕШЕЛ – 006 YBLNTEK Професионални Фризерски чешели / четки Спецификација: Материјал: ABS и најлон Големина: Четка за одредување:

YBLNTEK Професионални Фризерски чешели / четки

3.197ден 2.780ден
Артикал – ФРИЗЧЕШЕЛ – 007 YBLNTEK Професионални Фризерски чешели / четки Спецификација: Материјал: ABS и најлон Големина: Четка за одредување:

YBLNTEK Фризерски чешели / четки

69ден 60ден
Артикал – ФРИЗЧЕШЕЛ – 008 YBLNTEK Фризерски чешели / четки ==================================== Стара Цена = 69 денари (1,12 Еу) Нова Цена

YBLNTEK Фризерски чешели / четки

138ден 120ден
Артикал – ФРИЗЧЕШЕЛ – 009 YBLNTEK Фризерски чешели / четки =================================== Стара Цена = 138 денари (2,24 Еу) Нова Цена

YBLNTEK Фризерски чешели / четки

198ден 172ден
Артикал – ФРИЗЧЕШЕЛ – 010 YBLNTEK Фризерски чешели / четки =================================== Стара Цена = 198 денари (3,22 Еу) Нова Цена

YBLNTEK Фризерски чешели / четки

282ден 245ден
Артикал – ФРИЗЧЕШЕЛ – 011 YBLNTEK Фризерски чешели / четки =================================== Стара Цена = 282 денари (4,58 Еу) Нова Цена

Метални влакна со перница Најдобра четка за отстранување на косата за мека густа, долга фино брановидна сува коса

321ден 279ден
Артикал – ФРИЗЧЕТКА – 003 Метални влакна со перница Најдобра четка за отстранување на косата за мека густа, долга фино

Професионална мека четка за расчистување на лицето и за вратот, за Бербери, Фризерски салон

115ден 100ден
Артикал – ФРИЗЧЕТКА – 002 Професионална мека четка за расчистување на лицето и за вратот, за Бербери, Фризерски салон Белешки:
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top