Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
Show sidebar

2021 НОВО Свилени чорапи со долга чипка БИТ

830ден 722ден
Артикал – ЧОРАПИ – 003 2021 НОВО Свилени чорапи со долга чипка БИТ Опис: Карактеристики: 100% сосема нов и квалитетен

NIKOANA – 2021 Нова женска секси долна облека, отворени шупливи чорапи Хард хулахопки

495ден 430ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 018 NIKOANA – 2021 Нова женска секси долна облека, отворени шупливи чорапи Хард хулахопки Име на

Модерни чорапи од чиста чипка до горниот дел на бутот

306ден 266ден
Артикал – ЧОРАПИ – 005 Модерни чорапи од чиста чипка до горниот дел на бутот Опис: Функција Тип на производ:

Секси женски чорапи Чипкасти мрежести врвни силиконски ремени анти-лизгачки за ноќен клуб

282ден 245ден
Артикал – ЧОРАПИ – 006 Секси женски чорапи Чипкасти мрежести врвни силиконски ремени анти-лизгачки за ноќен клуб ==================================== Стара Цена

Секси чорапи до бедрата

313ден 272ден
Артикал – ЧОРАПИ – 004 Секси чорапи до бедрата Опис: Нежна ангелска боја, дозволете длабоко потресен човек што ве поседува

Секси чорапи, Женски еротски истегнувачки бедра, високи чорапи, високи делови на бутовите, трикотажни женски чорапи

328ден 285ден
Артикал – ЧОРАПИ – 007 Секси чорапи, Женски еротски истегнувачки бедра, високи чорапи, високи делови на бутовите, трикотажни женски чорапи
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top