Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

Show sidebar

COMIX SCORPIUS

226ден 215ден
Artikal – OFF – 119 COMIX SCORPIUS Office Paper 80g/A4/A3 Copier Paper Земја на потекло – КИНА ======================= Стара Цена

Toneri za HP – 283, 285

506ден 460ден
Артикал – ТОН – 003 Toneri za HP – 283, 285, =================================== Стара Цена = 506 денари (8,23 Еу) Нова

Toneri za HP – 278,

495ден 450ден
Артикал – ТОН – 004 Toneri za HP – 278, =================================== Стара Цена = 495 денари (8,05 Еу) Нова Цена

Автоматски Инфраред скенер за телесна температура – SECUERA SE-BS600

189.750ден 172.500ден
Артикал – АНТИ КОВИД – 004 Автоматски Инфраред скенер за телесна температура – SECUERA SE-BS600 SECURA SE – BS600 SCANNER

Запалки CRICKET се продаваат по големопродажна цена

18ден 16ден
Артикал – ЗАПАЛКА – 001 Модел – CRICKET Запалка од нерѓосувачки челик со висок квалитет 1. удобна, практична. 2. Уникатна,

Запалки CRICKET се продаваат по големопродажна цена

18ден 16ден
Артикал – ЗАПАЛКА – 002 Модел – CRICKET Запалка од нерѓосувачки челик со висок квалитет 1. удобна, практична. 2. Уникатна, декоративна,

Инфраред скенер за телесна температура – ANER K-108

90.090ден 81.900ден
Артикал – АНТИ КОВИД – 002 Инфраред скенер за телесна температура – ANER K-108 ANER K-108 SCANNER TEMPERATURE TROD скенер

Инфраред скенер за телесна температура – SECUERA SE-310

96.250ден 87.500ден
Артикал – АНТИ КОВИД – 005 Инфраред скенер за телесна температура – SECUERA SE-310 SECUERA SE-310 SCANNER TEMPERATURE TROD скенер

Инфраред скенер за телесна температура – SECUERA SE-XA800

138.050ден 125.500ден
Артикал – АНТИ КОВИД – 003 Инфраред скенер за телесна температура – SECUERA SE-XA800 SECUERA SE-XA800 SCANNER TEMPERATURE TROD скенер

Инфраред скенер за телесна температура – Secuera XA-200

129.773ден 117.975ден
Артикал – АНТИ КОВИД – 001 Инфраред скенер за телесна температура – Secuera XA-200 SECUERA XA-200 SCANNER TEMPERATURE TROD скенер

Потопна соларна пумпа за наводнување – ZQB-DC-12V

5.940ден 5.400ден
Артикал – ПУМПА – 008 Потопни пумпи за длабоки бунари 130W Постојан магнет 12V DC соларен погон 1″ Мини хидраулична

Препознавање лице Контрола на температурата на телото Телесен пристап до врата со термички скенер

76.450ден 69.500ден
Артикал – АНТИ КОВИД – 006 Инфраред скенер за телесна температура – Zoray ACS-T01S Zoray ACS-T01S скенер Би требало да

Пумпа за вода на соларна енергија – JQB

32.670ден 29.700ден
Артикал – ПУМПА – 001 Пумпа за вода на соларна енергија – JQB максимална моќност = 2 м3/час максимално црпење

Пумпа за наводнување на соларна енергија – 4SP14-05

38.170ден 34.700ден
Артикал – ПУМПА – 003 Пумпа за вода на соларна енергија – 4SP14-05 максимална моќност = 125 м максимален прпток

Пумпа за наводнување на соларна енергија – R/SP Sereis

31.460ден 28.600ден
Артикал – ПУМПА – 002 Пумпа за вода на соларна енергија – R/SP Sereis максимална моќност = 300 м3/час максимално

ТОНЕР за Штампач HP 2612, HP 2612 A,

517ден 470ден
Артикал – ТОН – 002 ТОНЕР за Штампач HP 2612, HP 2612 A, =================================== Стара Цена = 517 денари (8,41

ТОНЕР за Штампач HP 285, 285A

528ден 480ден
Артикал – ТОН – 001 ТОНЕР за Штампач HP 285, 285A =================================== Стара Цена = 528 денари (8,59 Еу) Нова
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top