Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
Show sidebar

BOCHENG – PickUp, BC – T1 – Electric Vehicle

554.010ден 503.645ден
Артикал – АУТО – 145 – BOCHENG – PickUp, BC – T1 – Electric Vehicle Супер евтин електричен минибус ПИК

BOCHENG – PickUp, BC-C3 Electric Vehicle

828.124ден 752.840ден
Артикал – АУТО – 143 – BOCHENG – PickUp, BC-C3 Electric Vehicle Супер евтин електричен камионет ПИК АП – BOCHENG

BOCHENG – PickUp, Е2 – Electric Vehicle

1.227.908ден 1.116.280ден
Артикал – АУТО – 144 – BOCHENG – PickUp, Е2 – Electric Vehicle Супер евтин електричен минибус ПИК АП –

electric PICK UP GAIA

518.291ден 471.174ден
Артикал – АУТО – 142 – electric PICK UP GAIA Супер евтин електричен камионет ПИК АП – ГАЈА со 2

HS400P3

392.940ден 357.218ден
Артикал – АУТО – 134 – HS400P3 Супер модерен електричен ПИК АП автомобил – максимална брзина 50 км/h – максимално

LGEV104PK

813.120ден 739.200ден
Артикал – АУТО – 018 Електричен ПИКАП автомобил за да одите на тренинг, со 4 седишта, и да ја носите

LING STAR – LST – LT – 01

438.156ден 398.324ден
Артикал – АУТО – 100 – LING STAR – LST – LT – 01 Супер електричен автомобил – ПИК АП

Lumingwei W7

584.256ден 531.142ден
Артикал – АУТО – 087 – Lumingwei W7 ЕВТИН електричен автомобил PIK AP – максимална брзина 50 км/h – максимално

Q 9 – Jinpeng

535.508ден 486.825ден
Артикал – АУТО – 091 – Electric PICK UP – Q 9 – Jinpeng ЕВТИН електричен автомобил PIK AP –

RUNHORSE – JF2

904.475ден 822.250ден
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top