Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
Show sidebar

1 Кутија Sumifun Scorpion аналгетик маст за артритис заеднички билен крем за ревматизам, артритис, болка во грбот, маст за триење на мускулите K10009

624ден 540ден
Артикал – АРТРИТИС – 002 1 Кутија Sumifun Scorpion аналгетик маст за артритис заеднички билен крем за ревматизам, артритис, болка

1 пар женски тенки хулахопки компресивни чорапи пантилоза од проширени вени за обликување на нозете

970ден 840ден
Артикал – ЗДР – 031 1 пар женски тенки хулахопки компресивни чорапи пантилоза од проширени вени за обликување на нозете

1 пар обетки за слабеење, масажа за релаксација на телото тенки обетки за уши, здравствен накит

520ден 450ден
Артикал – ЗДР – 053 1 пар обетки за слабеење, масажа за релаксација на телото тенки обетки за уши, здравствен

1 парчe Змиско масло, Ревматоиден Артритис, Маст за ослободување од болки во зглобовите, Кинески билен крем, – P1060

705ден 610ден
Артикал – АРТРИТИС – 003 1 парчe Змиско масло, Ревматоиден Артритис, Маст за ослободување од болки во зглобовите, Кинески билен

1 парче 10гр крем против комарци, аналгетик Пеперминт маст против чешање – P0093

426ден 369ден
Артикал – КОМАРЦИ – 001 1 парче 10гр крем против комарци, аналгетик Пеперминт маст против чешање – P0093 Име: Зелени

1 парче крем за третман на проширени вени третман на васкулитис

2.575ден 2.229ден
Артикал – ЗДР – 032 1 парче крем за третман на проширени вени третман на васкулитис Опис 100% сосема нов

1 парче крем за третман на проширени вени, васкулитис, флебитис, пајак олеснување на болката маст малтер

2.171ден 1.880ден
Артикал – ЗДР – 023 1 парче крем за третман на проширени вени, васкулитис, флебитис, пајак олеснување на болката маст

10 парчиња / лист магнетни закрпи магнет за ублажување на болката во телото, Алатка за природно акупонирање

219ден 190ден
Артикал – ЗДР – 036 10 парчиња / лист магнетни закрпи магнет за ублажување на болката во телото, Алатка за

100 – парчиња Престанете со пушењето, лек против пушење, Откажете се од пушењето, Запирање од пушење – Здравствена терапија

610ден 530ден
Артикал – АНТИ ПУШЕЊЕ – 006 100 – парчиња Престанете со пушењето, лек против пушење, Откажете се од пушењето, Запирање

100 гр. Ефикасен крем – Екстракт за зајакнување и зголемување на градите

1.964ден 1.700ден
Артикал – БИГТИТС – 013 100 гр. Ефикасен крем – Екстракт за зајакнување и зголемување на градите Опис: OOTDTY Карактеристики:

10ml – 7 дена брз раст на косата

762ден 660ден
Артикал – КОСА – 002 10ml – 7 дена брз раст на косата Опис Кинеска билна формула спречува раст на

10ML – Мажи – масла и апчиња за масажа ги зголемуваат за постојано задебелување и растење на машкиот полов орган

1.208ден 1.050ден
Артикал – ЗДР – 012 10ML – Мажи – масла и апчиња за масажа ги зголемуваат за постојано задебелување и

10ml Есенцијално масло за зацврстување и зголемување на задникот, природно есенцијално масло за зголемување и зацврстување на задникот

392ден 339ден
Артикал – МАСАЖАОИЛ – 002 10ml Есенцијално масло за зацврстување и зголемување на задникот, природно есенцијално масло за зголемување и

10ml Есенцијално масло за зголемување на градите, природно есенцијално масло за зголемување на градите

783ден 678ден
Артикал – МАСАЖАОИЛ – 001 10ml Есенцијално масло за зголемување на градите, природно есенцијално масло за зголемување на градите Опис

10ML Машки спреј од есенцијално масло за машко предвремено продолжување на ејакулација

919ден 799ден
Артикал – ЗДР – 013 10ML Машки спреј од есенцијално масло за машко предвремено продолжување на ејакулација Опис: 100% сосема

18 парчиња / пакет Производ на здравје – производ за слабеење стомак режач на маснотии

1.292ден 1.119ден
Артикал – ФАТБУРНС – 004 18 парчиња / пакет Производ на здравје – производ за слабеење стомак режач на маснотии

2 парчиња / пар Био-магнетна терапија Обетки за слабеење, Стимулирање за слебеење со магнети

807ден 699ден
Артикал – ЗДР – 034 2 парчиња / пар Био-магнетна терапија Обетки за слабеење, Стимулирање за слебеење со магнети Спецификации:

20 – парчиња Престанете со пушењето, лек против пушење, Откажете се од пушењето, Запирање од пушење – Здравствена терапија

173ден 150ден
Артикал – АНТИ ПУШЕЊЕ – 002 20 – парчиња Престанете со пушењето, лек против пушење, Откажете се од пушењето, Запирање

20 ml освежувач за здив орален спреј со мирис на нане, мирис на халитоза за чиста уста

739ден 640ден
Артикал – ОРАЛЗДР – 001 20 ml освежувач за здив орален спреј со мирис на нане, мирис на халитоза за

2021 Крем за слабеење на цело тело, Антицелулитен Гел за слабеење

1.073ден 929ден
Артикал – FATBURNS – 007 2021 Крем за слабеење на цело тело, Антицелулитен Гел за слабеење Карактеристики: Забележете: другите додатоци

2021 Нов ринитис спрејови со хроничен синузитис, Кинески медицински тревки, Назален спреј за третман за нега на нос

826ден 715ден
Артикал – ЗДР – 061 2021 Нов ринитис спрејови со хроничен синузитис, Кинески медицински тревки, Назален спреј за третман за

20g Бело место Витилиго крем антибактериски крем од псоријаза локализирана маст од витилиго микоза леукоплакија третман

690ден 600ден
Артикал – ВИТИЛИГО – 001 20g Бело место Витилиго крем антибактериски крем од псоријаза локализирана маст од витилиго микоза леукоплакија
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top