Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

1 пакување надворешно спортско колено Еластично завиткување на зглобот на ракавите Заштита за поддршка Олеснување на болката во стапалото

364ден
Артикал – СТЕГАЧ – 003 1 пакување надворешно спортско колено Еластично завиткување на зглобот на ракавите Заштита за поддршка Олеснување

1 пар женски тенки хулахопки компресивни чорапи пантилоза од проширени вени за обликување на нозете

686ден
Артикал – ЗДР – 032 1 пар женски тенки хулахопки компресивни чорапи пантилоза од проширени вени за обликување на нозете

1 парче анти тетоважа закрепнување Помазот Серум

455ден
Артикал – ЗДр – 087 1 парче анти тетоважа закрепнување Помазот Серум Опис Состојба: 100% Бренд нов и висок квалитет

1 парче Силиконско тело Здравствена заштита Анти Рчење на носот, Клип за Ноќно спиење

369ден
Артикал – ЗДР – 085 1 парче Силиконско тело Здравствена заштита Анти Рчење на носот, Клип за Ноќно спиење Карактеристики:

1.000 гр. – Прашок од органски екстракт од кора од Јохимбе 20:1 (јохимбин), зајакнување на функцијата, промовирање на уживање

10.700ден
Артикал – АФРОДИЗИЈАК – 014 1.000 гр. – Прашок од органски екстракт од кора од Јохимбе 20:1 (јохимбин), зајакнување на

10 мл Феромонски рол-он парфем Маж Жени Елегантен романтичен траен свеж мирис Женски искушение Шармантен парфем феромон

446ден
Артикал – ФЕРОМОНИ – 008 10 мл Феромонски рол-он парфем Маж Жени Елегантен романтичен траен свеж мирис Женски искушение Шармантен

10 парчиња паста за слабеење Мрзлива паста за стомак Moxibustion Паста за слабеење тело Паста од пелин од кучешки стап

573ден
Артикал – ФАТБУРНС – 007 10 парчиња паста за слабеење Мрзлива паста за стомак Moxibustion Паста за слабеење тело Паста

100 – парчиња Престанете со пушењето, лек против пушење, Откажете се од пушењето, Запирање од пушење – Здравствена терапија

1.023ден
Артикал – АНТИ ПУШЕЊЕ – 006 100 – парчиња Престанете со пушењето, лек против пушење, Откажете се од пушењето, Запирање
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top