Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
Show sidebar

100 гр. Ефикасен крем – Екстракт за зајакнување и зголемување на градите

1.964ден 1.700ден
Артикал – БИГТИТС – 013 100 гр. Ефикасен крем – Екстракт за зајакнување и зголемување на градите Опис: OOTDTY Карактеристики:

10ml Есенцијално масло за зголемување на градите, природно есенцијално масло за зголемување на градите

783ден 678ден
Артикал – МАСАЖАОИЛ – 001 10ml Есенцијално масло за зголемување на градите, природно есенцијално масло за зголемување на градите Опис

40g крем за Поголемо зголемување на градите – Подобрување на еластичноста на градите – 28GA

1.571ден 1.360ден
Артикал – БИГТИТС – 012 40g крем за Поголемо зголемување на градите – Подобрување на еластичноста на градите – 28GA

40g Силен крем за големи гради зголемување на градите до големината од A до D

1.617ден 1.400ден
Артикал – БИГТИТС – 010 40g Силен крем за големи гради зголемување на градите до големината од A до D

60g крем за зголемување на градите 100% ефикасно затегнување и зацврстување на градите за поголема убавина на градите – MeiYanQiong

1.431ден 1.239ден
Артикал – БИГТИТС – 006 60g крем за зголемување на градите 100% ефикасно затегнување и зацврстување на градите за поголема

85 гр – Аументар Ос Сеиос Поголем крем за зајакнување и Зголемување на градите – Брз пуерарија крем

1.594ден 1.380ден
Артикал – БИГТИТС – 014 85 гр – Аументар Ос Сеиос Поголем крем за зајакнување и Зголемување на градите –

AuQuest – Крем за зголемување на градите и колковите

947ден 820ден
Артикал – БИГТИТС – 009 AuQuest – Крем за зголемување на градите и колковите Ова е крем за зголемување за

Крем за зајакнување и зголемување на градите

1.790ден 1.550ден
Артикал – БИГТИТС – 015 Крем за зајакнување и зголемување на градите Опис * Ефикасност: Подобрување на градите на растенијата,

Крем за зголемување на градите 100 гр – Бела крем Нов Powerfu

1.831ден 1.585ден
Артикал – БИГТИТС – 016 Крем за зголемување на градите 100 гр – Бела крем Нов Powerfu Забелешка: Едно парче

крем за зголемување на градите од манго

1.350ден 1.169ден
Артикал – БИГТИТС – 008 крем за зголемување на градите од манго Име: крем за зголемување на градите од манго

Крем за зголемување на градите со путер од ши

1.316ден 1.139ден
Артикал – БИГТИТС – 007 Крем за зголемување на градите со путер од ши Име: Крем за зголемување на градите

Крема за подигање и зголемување на градите

963ден 834ден
Артикал – БИГТИТС – 011 Крема за подигање и зголемување на градите Опис: * Состојки на производот: вода, глицерин, екстракт

Масажа за зголемување на градите, есенцијално масло за зголемување на градите

634ден 549ден
Артикал – БИГТИТС – 001 Масажа за зголемување на градите, есенцијално масло за зголемување на градите Опис Карактеристики: 100% чисти

Супер жешка крема за зголемување на градите, мазна голема биста, голема заоблена дојка (големина: 15g)

923ден 799ден
Артикал – БИГТИТС – 001-01 Супер жешка крема за зголемување на градите, мазна голема биста, голема заоблена дојка (големина: 15g)
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top