Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
Show sidebar

EELHOE крем за псоријаза на кожата, дерматитис, егзематоиден егзема маст третман на крем за псоријаза, крем за нега на кожата 20 g

508ден 440ден
Артикал – ЗДР – 046 EELHOE крем за псоријаза на кожата, дерматитис, егзематоиден егзема маст третман на крем за псоријаза,

EELHOE крем за псоријаза на кожата, дерматитис, егзематоиден егзема маст третман на крем за псоријаза, крем за нега на кожата 30 g

666ден 577ден
Артикал – ЗДР – 047 EELHOE крем за псоријаза на кожата, дерматитис, егзематоиден егзема маст третман на крем за псоријаза,

EELHOE крем за псоријаза на кожата, дерматитис, егзематоиден егзема маст третман на крем за псоријаза, крем за нега на кожата 50 g

912ден 790ден
Артикал – ЗДР – 048 EELHOE крем за псоријаза на кожата, дерматитис, егзематоиден егзема маст третман на крем за псоријаза,

Крем за егзема, псоријаза за спортисти, нога, чешање, рингворм, егзема, каснување од комарец, осип, крем за стапала и тело

1.836ден 1.590ден
Артикал – ЗДР – 043 Крем за егзема, псоријаза за спортисти, нога, чешање, рингворм, егзема, каснување од комарец, осип, крем

Нова Тајландска 29А Маст за Дерматитис, Псоријаза, Егзма, Пруритус крем ефикасен за антифунгална нега на природен малтер за кожа

439ден 380ден
Артикал – ЗДР – 045 Нова Тајландска 29А Маст за Дерматитис, Псоријаза, Егзма, Пруритус крем ефикасен за антифунгална нега на

Сумифун дерматитис егзематоидна маст против чешање антибактериски крем за псоријаза, олеснување на болката

404ден 350ден
Артикал – ЗДР – 052 Сумифун дерматитис егзематоидна маст против чешање антибактериски крем за псоријаза, олеснување на болката Brand Name: Sumifun
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top