Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
Show sidebar

1 пар обетки за слабеење, масажа за релаксација на телото тенки обетки за уши, здравствен накит

520ден 450ден
Артикал – ЗДР – 053 1 пар обетки за слабеење, масажа за релаксација на телото тенки обетки за уши, здравствен

18 парчиња / пакет Производ на здравје – производ за слабеење стомак режач на маснотии

1.292ден 1.119ден
Артикал – ФАТБУРНС – 004 18 парчиња / пакет Производ на здравје – производ за слабеење стомак режач на маснотии

2 парчиња / пар Био-магнетна терапија Обетки за слабеење, Стимулирање за слебеење со магнети

807ден 699ден
Артикал – ЗДР – 034 2 парчиња / пар Био-магнетна терапија Обетки за слабеење, Стимулирање за слебеење со магнети Спецификации:

36 парчиња / пакет Производ на здравје – производ за слабеење стомак режач на маснотии

1.466ден 1.269ден
Артикал – ФАТ БУРНС – 005 36 парчиња / пакет Производ на здравје – производ за слабеење стомак режач на

54 парчиња / пакет Производ на здравје – производ за слабеење стомак режач на маснотии

1.616ден 1.399ден
Артикал – ФАТ БУРНС – 006 54 парчиња / пакет Производ на здравје – производ за слабеење стомак режач на

Auquest 60g Крем за Брзо слабеење, за согорување на маснотии, крем за отстранување на целулит, за слабеење

970ден 840ден
Артикал – ЗДР – 049 Auquest 60g Крем за Брзо слабеење, за согорување на маснотии, крем за отстранување на целулит,

Диети за слабеење, Кинеска медицина Тенки лепенки со лепило, Детоксирачки лист за лепење за губење тежина

1.149ден 999ден
Артикал – ЗДР – 016 Диети за слабеење, Кинеска медицина Тенки лепенки со лепило, Детоксирачки лист за лепење за губење

Обетки за слабеење, 925 Сребрена здравствена заштита – Чакра согорување на маснотии, Магнетски накит

768ден 665ден
Артикал – ЗДР – 055 Обетки за слабеење, 925 Сребрена здравствена заштита – Чакра согорување на маснотии, Магнетски накит 100%

Обетки за слабеење, Магнетски накит за здравје за детоксикација

347ден 300ден
Артикал – ЗДР – 054 Обетки за слабеење, Магнетски накит за здравје за детоксикација Обетки со црн магнет Акупресура масажа
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top