Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

1 комплет миксер за боја и четки за коса за Фризури

Цена:

719ден 625ден

Цена:

719ден 625ден

Description

Артикал – ФРИЗЧЕШЕЛ – 012

1 комплет миксер за боја и четки за коса за Фризури

Опис:
Овој сет за боење коса е совршен за салони, спа центри, фризерства, самодоверба, боење дома, авион, микро плетенка, фолија, хајлајтс и третман со кератин за коса, погоден за сите типови коса; кратка долга, виткана или права коса. Не двоумете се, купете го сега!

Карактеристики:
Лесен за чистење и еднократно, отпорен на хемикалии, отпорен на топлина, анти-статичен.
Направете го вашето искуство за боење на косата лесно, уредно и чисто, целосните четки се дизајнирани со флексибилни, но сепак цврсти влакна, обезбедувајќи рамномерна и непречена примена на бојата на бојата.
Совршен за салон, спа центар, фризерство, самодоверба, боење дома, авион, микро плетенка, фолија, хајлајтс и третман со кератин за коса, погоден за сите типови коса; кратка долга, виткана или права коса.
Донесете со високо квалитетен пластичен материјал, главата на четката е уредна и дизајнирана флексибилна, обезбедувајќи порамномерна и мазна боја на боја. Со зашилена рачка, чешелчето за боја на коса лесно се одделува и се дели на косата.
Комплетот за четки и садови за коса ја обојува вашата сопствена коса многу полесно и попријатно, но овие додатоци за боење на косата не се само за боја на коса, туку исто така може да се користат за нанесување тонери, бои, пудра, белило, маски за лице.

Спецификации:
Име: Сет за четки и чинии во боја за коса
Материјал: пластика
Боја: црна, розова, сина (по избор)
Тежина на пакетот: 115g / 4,09oz

Список на пакети:
1 * Чинија
2 * Четки
2 * капачиња за уши
1 * Миксер за боја

=====================================

Стара Цена = 719 денари (11,69 Еу)

Нова Цена = 625 денари (10,16 Еу)

=====================================

Цена Цена ВКУПЕН ИЗНОС ВКУПЕН ИЗНОС Учество Учество Доплата Доплата Цена за
Количина денари евра Денари Евра денари Евра Денари Евра Реферал
1 625.00 10.16 625.00 10.16 375.00 6.10 250.00 4.07 520.83
2 603.86 9.82 1,207.73 19.64 724.64 11.78 483.09 7.86 503.22
3 583.44 9.49 1,750.33 28.46 1,050.20 17.08 700.13 11.38 486.20
5 563.71 9.17 2,818.57 45.83 1,691.14 27.50 1,127.43 18.33 469.76
10 544.65 8.86 5,446.51 88.56 3,267.91 53.14 2,178.61 35.42 453.88
20 526.23 8.56 10,524.66 171.13 6,314.80 102.68 4,209.87 68.45 438.53
50 508.44 8.27 25,421.90 413.36 15,253.14 248.02 10,168.76 165.35 423.70
75 491.24 7.99 36,843.33 599.08 22,106.00 359.45 14,737.33 239.63 409.37
100 474.63 7.72 47,463.22 771.76 28,477.93 463.06 18,985.29 308.70 395.53
250 458.58 7.46 114,645.46 1,864.15 68,787.28 1,118.49 45,858.19 745.66 382.15

==============================================

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до Вашата адреса

==============================================

Рок на испорака = 20 – 40 дена

==============================================

Телефон за контакт = 079-332-771

==============================================

Патем, ако ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме додадете ја нашата продавница во вашите Омилени продавници,

Нашите информации за ново пристигнување на нови производи и попусти можете да ги добиете навреме. Ви благодариме однапред.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top