Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

125cc ATV Off-Road Разгледување погоден за деца и Возрасни на 4 тркала мотоцикл

133.650ден
Артикал – МОТО – 129 125cc ATV Off-Road Разгледување погоден за деца и Возрасни на 4 тркала мотоцикл Гориво: гас

125cc возрасни quad велосипед електрични АТВ 72V quad atv 250cc трки

180.200ден
Артикал – МОТО – 125 125cc возрасни quad велосипед електрични АТВ 72V quad atv 250cc трки Гориво: електричен / гас

150 CC мотоцикл со четири тркала, сите терени, планински чекор, електрично возило со променлива брзина

226.875ден
Артикал – МОТО – 119 150 CC мотоцикл со четири тркала, сите терени, планински чекор, електрично возило со променлива брзина

150cc електрични евтини АТВ

126.727ден
Артикал – МОТО – 126 150cc електрични евтини АТВ Гориво: Електрично Поместување: 150cc. Систем за пренос: вратило за вратило Тип

150cc скутер мотоцикл со висока моќност од коњски сили 150cc скутер мотор 150cc мотор со висока моќност

215.000ден
Артикал – МОТО – 122 150cc скутер мотоцикл со висока моќност од коњски сили 150cc скутер мотор 150cc мотор со

2019 NEW CYCLONE

75.323ден
Артикал – МОТО – 096 Евтин електричен скутер многу погоден за градско возење. Model: 2019 NEW CYCLONE (48V12AH SLA, 350W)

2020 NEW cost-effective electric bike

38.595ден
Артикал – MOTО – 040 Евтин електричен супер моторцикал со широки тркала многу погоден за градско возење. модел – 2020

2021 година Најновиот АТВ нов дизајн 4 тркала електричен АТВ 500W 36V електричен АТВ

263.000ден
Артикал – КИДС – 069 2021 година Најновиот АТВ нов дизајн 4 тркала електричен АТВ 500W 36V електричен АТВ Гаранција

250cc за снег и плажа велосипед триаголник патека тркало крос-кантри лизгање за возрасни модифицирани четири тркала

332.750ден
Артикал – МОТО – 120 250cc за снег и плажа велосипед триаголник патека тркало крос-кантри лизгање за возрасни модифицирани четири

3 PLUS COCO – MB1

27.700ден
Артикал – МОТО – 107 Евтин електричен скутер многу погоден за градско возење. Model: 3 PLUS COCO – MB1 48V

3 PLUS COCO – HR4-PRO

71.875ден
Артикал – МОТО – 108 Евтин електричен скутер многу погоден за градско возење. Model: 60V 12Ah lead acid/60V 20Ah lithium

36V1000W ELECTRIC DIRT BIKE PIT BIKE FOR KIDS

49.480ден
Артикал – KIDS – 003 Евтин електричен скутер за деца над 14 годишна возраст многу погоден за градско возење. МОДЕЛ

500cc на четири тркала АТВ голем бензински АТВ за возрасни

948.200ден
Артикал – МОТО – 121 500cc на четири тркала АТВ голем бензински АТВ за возрасни Гориво: Гас / Дизел Поместување:>

6-DZM-28 battery 12V28AH rechargeable lead acid battery ebike

7.500ден
Артикал – АКУМ – 004 – Преку нас сега можете да ја добиете оваа најбарана батерија за скутери од реномирана

AGY ADULT QUAD BIKE ELECTRIC

98.959ден
Артикал – MOTО – 034 Евтин електричен супер квадрицикал со широки тркала многу погоден за градско возење. МОДЕЛ – AGY

ATV – 011 E

60.695ден
Артикал – MOTО – 031 Евтин електричен супер квадрицикал со широки тркала многу погоден за градско возење. модел – ATV

ATV – 019 E

51.459ден
Артикал – MOTО – 032 Евтин електричен супер квадрицикал со широки тркала многу погоден за градско возење. модел – ATV

ATV 60v 20Ah

93.682ден
Артикал – MOTО – 033 Евтин електричен супер квадрицикал со широки тркала многу погоден за градско возење. модел – 1500w

ATV-019E1

118.355ден
Артикал – MOTO – 075 Евтин електричен скутер многу погоден за градско возење. Model:ATV-019E1 Гаранција = 12 месеци ============================== Прилагодливи

ATV-019E2

129.636ден
Артикал – MOTO – 074 Евтин електричен скутер многу погоден за градско возење. Model:ATV-019E2 Гаранција = 12 месеци ============================== Прилагодливи

ATV-059E2-4WD

425.127ден
Артикал – МОТО – 052 Евтин електричен скутер многу погоден за градско возење. Model:ATV-059E2-4WD Гаранција = 12 месеци ============================== Прилагодливи

Citycoco Electric Chopper Bike Adult

49.215ден
Артикал – MOTО – 014 Евтин електричен супер скутер со широки тркала многу погоден за градско возење. модел – CE

CRYSTAL II

141.570ден
Артикал – МОТО – 101 Евтин електричен скутер многу погоден за градско возење. Model: CRYSTAL II  (60V 20Ah Lithium, 50KM)

ECO ROMA SUN

157.905ден
Артикал – МОТО – 102 Евтин електричен скутер многу погоден за градско возење. Model: ECO ROMA SUN (60V 27.5Ah China

EJW

81.278ден
Артикал – МОТО – 062 Евтин електричен скутер многу погоден за градско возење. Model: EJW Гаранција = 12 месеци ==============================

EMB

78.375ден
Артикал – МОТО – 060 Евтин електричен скутер многу погоден за градско возење. Model: EMB Гаранција = 12 месеци ==============================

ENGTIAN THSL

38.200ден
Артикал – MOTО – 117 Евтин електричен супер моторцикал многу погоден за градско возење. модел – WUXI – THSL Максимална

ES 5018

61.849ден
Артикал – МОТО – 069 Евтин електричен скутер многу погоден за градско возење. Model: ES 5018 Гаранција = 12 месеци

ESD

71.118ден
Артикал – МОТО – 059 Евтин електричен скутер многу погоден за градско возење. Model: ESD Гаранција = 12 месеци ==============================

ETW 5005

83.785ден
Артикал – МОТО – 070 Евтин електричен скутер многу погоден за градско возење. Model: ETW 5005 Гаранција = 12 месеци
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top