Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

СТАНЕТЕ НАШ СОРАБОТНИК
budoshop.mk бара дилери за продажба на електрични автомобили и електрични моторцикли и тоа од следниве подрачја - Македонија Бугарија Србија Босна и Херцеговина Црна Гора Хрватска Словенија Косово Албанија Грција Романија Унгарија Сериозните и заинтересирани лица нека ни испратат е-маил на contact@budoshop.mk, за да се договориме подетално.
КОНТАКТИРАЈ НЕ
10% ПОПУСТ НА СИТЕ ПРОИЗВОДИ
Промотивен попуст од 10% на сите производи од 20.12.2022 до 20.02.2023. За да го искористете промотивниот попуст, потребно е да направите нарачка и истиот сам се пресметува на крај.
СТАНЕТЕ НАШ СОРАБОТНИК
budoshop.mk бара дилери за продажба на артикли за боречките вештини и тоа од следниве подрачја - Македонија Бугарија Србија Босна и Херцеговина Црна Гора Хрватска Словенија Косово Албанија Грција Романија Унгарија Сериозните и заинтересирани лица нека ни испратат е-маил на contact@budoshop.mk, за да се договориме подетално. Спортски Поздрав
КОНТАКТИРАЈ НЕ
Previous slide
Next slide

ЕЛЕКТРИЧНИ ВОЗИЛА

Погледнете го нашиот голем асортиман на електрични возила за различни намени
НОВО

ОПРЕМА ЗА БОРЕЧКИ ВЕШТИНИ

Ви нудиме професионална опрема и реквизите за сите боречки спортови

ЧЛЕНСКА КНИШКА

Дали имате храброст и ЖЕЛБА ЗА УСПЕХ?

МОНТАЖНИ ОБЈЕКТИ

Планирате нов дом, работна просторија, хала, магацин? Одберете брзо, едноставно, лесно, трајно и евтино решение.

КАНЦЕЛАРИСКИ МАТЕРИЈАЛИ

Снабдете ја Вашата канцеларија со премиум потрошни материјали по најповолни цени на балканот

СПОРТОВИ НА ВОДА

Огромен асортиман на опрема за сурфање и разни спортови на вода
ЛЕТО 2021

ФИТНЕС ОПРЕМА

Голем избор на справи, опрема и облека за фитнес со врвен квалитет и одлични цени

ГРАДЕЖНИ МАТЕРИЈАЛИ

ФРИЗЕРСКИ САЛОН

ON GRID СИСТЕМИ

OFF GRID СИСТЕМИ

ВЕТЕРНИЦИ

ПЕЛЕТИ ЗА ОГРЕВ

ОДБЕРЕТЕ КАТЕГОРИЈА

ШТО РЕКОА ЗА НАС

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top