Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

1 Пар Дрвени ТОНФА

10.150ден
Артикал – КФО – 019 1 Пар Дрвени ТОНФА Дрвени тонфа – класично оружје; Двојно вртење на тонфа дрво од

1 Парче Нож модел војнички нож за самоодбрана

245ден
Артикал – КФО – 014 1 Парче Нож модел војнички нож за самоодбрана Опис: 100% Сосема нов и квалитетен Материјал:

145 cm Боксерска вреќа за надувување

3.640ден
Артикал – БОКСВР – 007 145 cm Боксерска вреќа за надувување Карактеристики: Оваа цел е изработена од квалитетен ПВЦ материјал,

150 cm Боксерска вреќа за надувување

3.950ден
Артикал – БОКСВР – 008 150 cm Боксерска вреќа за надувување Карактеристики: Оваа цел е изработена од квалитетен ПВЦ материјал,

160 cm Боксерска вреќа за надувување

2.660ден
Артикал – БОКСВР – 013 160 cm Боксерска вреќа за надувување Спецификации: Торбичката со песок е изработена од издржлив повеќеслоен

2 парчиња 24х8х2СМ Пластични ножеви за вежбање Самоодбрана

457ден
Артикал – КФО – 013 2 парчиња 24х8х2СМ Пластични ножеви за вежбање Самоодбрана Ознаки на производот Состојба: 100% Сосема ново

2.6 метри памучни појаси во боја за боречки вештини – Тае Квондо, карате, Аикидо, џудо

620ден
Артикал – ТКД – 052 2.6 метри памучни појаси во боја за боречки вештини – Тае Квондо, карате, Аикидо, џудо

20 Kg Пондериран елек за фитнес

4.970ден
Артикал – ТЕЖИНА – 001 20 Kg Пондериран елек за фитнес Карактеристики: Направено е од оксфордска ткаенина со висока густина,

3-10 години детски боксерски ракавици

1.800ден
Артикал – БОКСРАК – 011 3-10 години детски боксерски ракавици Спек.: Должина: 23 см, ширина: 14 см Предупредување: не се

30 Kg Пондериран елек за фитнес

3.700ден
Артикал – ТЕЖИНА – 003 30 Kg Пондериран елек за фитнес Карактеристики: 1. Користете мрежеста ткаенина пријателска за кожата, која

40 * 40 CM Wing Chun Punch bag кунг фу боречки вештини ѕидна торба за удирање

1.270ден
Артикал – БОКСВР – 011 40 * 40 CM Wing Chun Punch bag кунг фу боречки вештини ѕидна торба за

50 Kg Пондериран елек за фитнес

5.370ден
Артикал – ТЕЖИНА – 002 50 Kg Пондериран елек за фитнес Карактеристики: Направено е од оксфордска ткаенина со висока густина,

SOTF – Професионални ракавици за ММА

1.870ден
Артикал – ММАР – 019 SOTF – Професионални ракавици за ММА Brand Name: suotf Applicable People: Male is_customized: Yes Model Number: boxing gloves Weight: 284g

TAE KWON DO КУКЛА

3.000ден
Артикал TKD – 015 – професионална кукла за вежбање ТАЕ КВОН ДО, КАРАТЕ. КУНГ-ФУ. Продаваме професионални кукли за вежбање ТАЕ

USHINE – КУНГ-ФУ униформа

4.444ден
Артикал – КФК – 025 USHINE – КУНГ-ФУ униформа Brand Name: USHINE Origin: CN(Origin) Gender: MEN Material: Polyester Material: Cotton Feature: Anti-Shrink Feature: Breathable Feature: Anti-Pilling Collar: MANDARIN COLLAR

АИКИДО / КЕНДО Хакама униформа

6.550ден
Артикал – ХАКАМА – 003 АИКИДО / КЕНДО Хакама униформа 100% памук, сосема нов Ве молиме изберете големина според вашата

АИКИДО / КЕНДО Хакама униформа

7.800ден
Артикал – ХАКАМА – 001 АИКИДО / КЕНДО Хакама униформа Име на бренд: Аикутами Потекло: CN (Потекло) Пол: МАENИ Материјал:

АИКИДО / КЕНДО Хакама униформа

9.400ден
Артикал – ХАКАМА – 002 АИКИДО / КЕНДО Хакама униформа Овој стил на облека може да го носат мажи, жени

Бели униформи во таеквондо WTF карате џудо – таеквондо добок Облека за деца / возрасни унисекс долг ракав TKD облека

3.485ден
Артикал – ТКД – 049 Бели униформи во таеквондо WTF карате џудо – таеквондо добок Облека за деца / возрасни

БОКСЕРСКА ВРЕЌА – 1,0 м

5.210ден
Артикал – БОКСВР – 005 БОКСЕРСКА ВРЕЌА – 1,0 м Карактеристики: * 1 Торбичката со песок е празна, што може

Боксерска вреќа – 1,2 м

2.270ден
Артикал – БОКСВР – 001 Боксерска вреќа – 1,2 м Карактеристики: * 1 Висококвалитетен поливинил хлорид. * 2 Добра стабилност,

БОКСЕРСКА ВРЕЌА – 1,5 м

2.730ден
Артикал – БОКСВР – 002 БОКСЕРСКА ВРЕЌА – 1,5 м Карактеристики: * 1 Висококвалитетен поливинил хлорид. * 2 Добра стабилност,

БОКСЕРСКА ВРЕЌА – 1,6 м

3.300ден
Артикал – БОКСВР – 003 БОКСЕРСКА ВРЕЌА – 1,6 м Карактеристики: * 1 Висококвалитетен поливинил хлорид. * 2 Добра стабилност,

Боксерска вреќа – 60 см

3.770ден
Артикал – РСБП-009 БОКСЕРСКА ВРЕЌА – 60 см Карактеристики: * 1 Торбичката со песок е празна, што може да се

БОКСЕРСКА ВРЕЌА – 80 см

4.610ден
Артикал – БОКСВР – 004 БОКСЕРСКА ВРЕЌА – 80 см Карактеристики: * 1 Торбичката со песок е празна, што може

Боксерска Ѕидна висечка целна торба, Ѕидна вреќа за платнено памучно крило Винг Чун кунг фу фурална вреќа за песок

2.140ден
Артикал – БОКСВР – 012 Боксерска Ѕидна висечка целна торба, Ѕидна вреќа за платнено памучно крило Винг Чун кунг фу

БОКСЕРСКА КРУШКА

3.120ден
Артикал – БОКСВР – 006 БОКСЕРСКА КРУШКА Карактеристики: * 1 Добар материјал: висококвалитетен PU материјал, мазна површина, добро чувство на
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top