Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

CNFP-E-2013

369.900ден
Артикал – КОНТЕЈНЕР – 016 CNFP-E-2013 Место на потекло: Шандонг, Кина Име на бренд: хуатуо Број на модел: CNFP-E-2013 Име

CNFP2-E-2016

370.000ден
Артикал – КОНТЕЈНЕР – 017 CNFP2-E-2016 Место на потекло: Шандонг, Кина Име на бренд: хуатуо Број на модел: CNFP2-E-2016 Име

container house

330.239ден
Артикал – КОНТЕЈНЕР – 006 — Куќа од контејнери — Може да се користи како канцеларија, сала за состаноци, студентски

DFX06-ZDX025

356.250ден
Артикал – КОНТЕЈНЕР – 005 Модел – DFX06-ZDX025 — Куќа од контејнери — Може да се користи како канцеларија, сала

DGVHC011

1.254.000ден
Артикал – КОНТЕЈНЕР – 004 Модел – DGVHC011 — Куќа од контејнери — Може да се користи како канцеларија, сала

FC – 001

332.500ден
Артикал – КОНТЕЈНЕР – 003 Модел – FC – 001 — Куќа од контејнери — Може да се користи како

GMS042

306.591ден
Артикал – КОНТЕЈНЕР – 007 Модел – GMS042 Предност на овој вид куќа што може да се склопи 1.брзо производство

Mag-D001

332.500ден
Артикал – КОНТЕЈНЕР – 002 Модел – Mag-D001 — Куќа од контејнери — Може да се користи како канцеларија, сала

Tiemeng

312.550ден
Артикал – КОНТЕЈНЕР – 011 Модел – Tiemeng — Куќа од контејнери — Може да се користи како канцеларија, сала

VHRC002

294.048ден
Артикал – КОНТЕЈНЕР – 010 Модел – VHRC002 — Куќа од контејнери — Може да се користи како канцеларија, сала

WH2019071626

328.182ден
Артикал – КОНТЕЈНЕР – 008 Модел – WH2019071626 — Куќа од контејнери — Може да се користи како канцеларија, сала

YUMI conteiner house – 75,98 m2

1.317.857ден
Артикал – КОНТЕЈНЕР – 013 Модел – YUMI 02 — Куќа од контејнери — Може да се користи како канцеларија,

Контејнер куќа – HONGHU – 1

301.286ден
Артикал – КОНТЕЈНЕР – 001 Модел – HONGHU – 1 — Куќа од контејнери — Може да се користи како

монтажна куќа, монтажни магацински згради

726.000ден
Артикал – КОНТЕЈНЕР – 015 монтажна куќа, монтажни магацински згради Гаранција: 3 години Услуга по продажба: Техничка поддршка преку Интернет,

Префабрикуван мал склоплив жив контејнер за живеење во Германија

665.500ден
Артикал – КОНТЕЈНЕР – 014 Префабрикуван мал склоплив жив контејнер за живеење во Германија Тип: куќа со контејнер што може

Сосема нова убава контејнерска куќа 6mX3m контејнер

627.273ден
Артикал – КОНТЕЈНЕР – 013 Сосема нова убава контејнерска куќа 6mX3m контејнер Опис: Оваа куќа со контејнери има карактеристики на
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top