Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

1 парче - Октопод масажа на вратот, стрес на скалпот, релаксирајте се, за спа центар # 82196

Цена:

231ден 200ден

Цена:

231ден 200ден

Description

Артикал – МАСАЖА – 011

1 парче – Октопод масажа на вратот, стрес на скалпот, релаксирајте се, за спа центар # 82196

Материјал: прсти (нерѓосувачки челик)
Масажа на главата или точките на телото.
Ова е масажер во форма на октопод, направен со специјални прсти со флексибилен флексибилен нерѓосувачки челик
Управуваниот уред нежно стимулира милиони нервни завршетоци на скалпот
Отстранете ја напнатоста и заморот на мускулите и подобрете ја циркулацијата на крвта со масирање на главата или точките на телото
Добар масажер за скалп, храмови, грб и врат
Рачен масажер со мала тежина, идеален за здравствена заштита
Погоден за дома, патување и употреба во канцеларија
Димензија: приближно 23 см во должина
Боја: Случајна боја (бојата ќе ја испратиме по случаен избор)
Пакетот вклучува:

1 x масажер на главата за масажа на главата
НЕ малопродажна кутија. Спакувано безбедно во меурче.

==========================================

Стара Цена = 231 денари (3,76 Еу)

Нова Цена = 200 денари (3,25 Еу)

==========================================

Цена Цена ВКУПЕН ИЗНОС ВКУПЕН ИЗНОС Учество Учество Доплата Доплата Цена за Евра Цена за
Количина денари евра Денари Евра денари Евра Денари Евра Реферал Реферал
1 200.00 3.25 200.00 3.25 120.00 1.95 80.00 1.30 166.67 2.71
2 190.48 3.10 380.95 6.19 228.57 3.72 152.38 2.48 158.73 2.58
3 181.41 2.95 544.22 8.85 326.53 5.31 217.69 3.54 151.17 2.46
4 172.77 2.81 691.07 11.24 414.64 6.74 276.43 4.49 143.97 2.34
5 164.54 2.68 822.70 13.38 493.62 8.03 329.08 5.35 137.12 2.23
10 156.71 2.55 1,567.05 25.48 940.23 15.29 626.82 10.19 130.59 2.12
25 149.24 2.43 3,731.08 60.67 2,238.65 36.40 1,492.43 24.27 124.37 2.02
50 142.14 2.31 7,106.81 115.56 4,264.09 69.33 2,842.73 46.22 118.45 1.93
100 135.37 2.20 13,536.79 220.11 8,122.07 132.07 5,414.71 88.04 112.81 1.83
200 128.92 2.10 25,784.36 419.26 15,470.61 251.55 10,313.74 167.70 107.43 1.75

==============================================

Испорака до Вашата адреса + 130 денари

==============================================

НАПОМЕНА – Рок на испорака = 20 – 35 дена

==============================================

Телефон за контакт = 079-332-771

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top