Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

V14 Drone 4k професија HD широкоаголна камера 1080P WiFi Fpv Drone Двојна камера Висина Keep Drones Камера Хеликоптер играчки

Цена:

18.400ден

Цена:

18.400ден

Опис

Артикал – ДРОН – 017

V14 Drone 4k професија HD широкоаголна камера 1080P WiFi Fpv Drone Двојна камера Висина Keep Drones Камера Хеликоптер играчки

 

Опис:

Бр.: V14
Фреквенција: 2,4G
Канал: 4ch
Жиро: 6 A XIS
Батерија за квадкоптер: литиумска батерија од 3,7 V 1600 mAh (вклучена)
Батерија за предавател: 3 x 1,5 AA батерија (не е вклучена)
Време на полнење: 60-70 мин
Време на лет: 16-20 минути
Тежина на дрон: 94,8 g (со батерија)
Растојание на далечински управувач: 100м
Боја: Црна
Камера: 720P/1080P/4K
1080P HD двојна камера/4K HD двојна камера
Големина на четири страни:26*26*10cm

Карактеристика:

– Има функција на режим на високо задржување за да обезбеди стабилен лет.

– Со Wi-Fi функција, можете да се поврзете со APP, APK систем за да фотографирате, видео и да пренесувате слики во реално време преку камерата на мобилниот телефон.

– Со гестови за фотографирање. mv функции за уредување музика.

– Има 3 камери за избор. Опремен со широкоаголна камера 720P/1080P/4K за широк опсег на слики и видеа со висока дефиниција.

– Нема режим на глава, нема потреба да ја прилагодувате позицијата на авионот пред летот.

– Со функцијата за враќање со едно копче, можете лесно да го најдете патот до дома.

– Анти-пречки користи технологија од 2,4 GHz.

– 4 канали кои можат да се подигнат, спуштаат, пренасочуваат, се повлекуваат, левораки, десничарски и 360° се тркалаат.

– Жироскоп со шест оски за постабилен лет и лесна контрола.

– Телото со четири ротори е изработено од пластика со висока јачина и инженерски отпорна, лесна и издржлива.

Пакет вклучува:

1 x V14 RC квадкоптер (не може да се избере камера/со камера)
1 x Далечински управувач
1 x 3,7V литиумска батерија од 1600mAh
1 x USB кабел за полнење
2 x заштитни капаци
2 x резервни сечила
1 x шрафцигер
1 x упатство за употреба

Заеднички проблем и решението:

П: Што ако не лета рамнотежа?
О: Кога V14 е поместен за време на летот, можете да кликнете на копчето Фино нагодување во обратна насока додека проблемот не се реши.
П: Што ако дронот не може да полета?
О: Проверете го пропелерот за да бидете сигурни дека е правилно инсталиран (дијагоналните пропелери мора да бидат во иста насока)
П: Што ако моторот не се врти?
О: Проверете го моторот за да видите дали нешто го заглавило моторот (влакна, врвка, итн.). Ако не, ние
може повторно да испрати нов мотор за вас.
П: Колку батерија од овој дрон?
О: Зависи од верзијата што ќе ја изберете. Ако ја изберете верзијата како 3 батерии, тоа
вклучува 2 батерии само и една батерија во дронот.

Ако ова не го реши вашиот проблем, ве молиме контактирајте со нас на време. Можеме да го решиме.

================================================================

Стара Цена = 25.300 денари (411,38 Еу / УСД $ 389,23)

Нова Цена = 18.400 денари (299,19 Еу / УСД $ 283,08)

Цена за членовите на БУДОШОП = 14.720 денари (239,35 Еу / УСД $ 226,46)

================================================================

Цена ВКУПЕН ИЗНОС Учество Доплата
Количина денари евра долари Денари Евра УС Долари денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари
1 18,400.00 299.19 283.08 18,400.00 299.19 283.08 12,880.00 209.43 198.15 5,520.00 89.76 84.92
2 17,864.08 290.47 274.83 35,728.16 580.95 549.66 25,009.71 406.66 384.76 10,718.45 174.28 164.90
3 17,343.76 282.01 266.83 52,031.29 846.04 800.48 36,421.91 592.23 560.34 15,609.39 253.81 240.14
4 16,838.61 273.80 259.06 67,354.43 1,095.19 1,036.22 47,148.10 766.64 725.36 20,206.33 328.56 310.87
5 16,348.16 265.82 251.51 81,740.81 1,329.12 1,257.55 57,218.57 930.38 880.29 24,522.24 398.74 377.27
6 15,872.00 258.08 244.18 95,232.01 1,548.49 1,465.11 66,662.41 1,083.94 1,025.58 28,569.60 464.55 439.53
7 15,409.71 250.56 237.07 107,867.97 1,753.95 1,659.51 75,507.58 1,227.77 1,161.66 32,360.39 526.19 497.85
8 14,960.88 243.27 230.17 119,687.07 1,946.13 1,841.34 83,780.95 1,362.29 1,288.94 35,906.12 583.84 552.40
9 14,525.13 236.18 223.46 130,726.17 2,125.63 2,011.17 91,508.32 1,487.94 1,407.82 39,217.85 637.69 603.35
10 14,102.07 229.30 216.95 141,020.68 2,293.02 2,169.55 98,714.48 1,605.11 1,518.68 42,306.20 687.91 650.86
ЦЕНА ЗА РЕФЕРАЛИ ВКУПЕН ИЗНОС за РЕФЕРАЛИ Учество за РЕФЕРАЛИ Доплата за РЕФЕРАЛИ
Количина Денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари
1 14,720.00 239.35 226.46 14,720.00 239.35 226.46 10,304.00 167.54 158.52 4,416.00 71.80 67.94
2 14,291.26 232.38 219.87 28,582.52 464.76 439.73 20,007.77 325.33 307.81 8,574.76 139.43 131.92
3 13,875.01 225.61 213.46 41,625.04 676.83 640.39 29,137.52 473.78 448.27 12,487.51 203.05 192.12
4 13,470.89 219.04 207.24 53,883.54 876.16 828.98 37,718.48 613.31 580.28 16,165.06 262.85 248.69
5 13,078.53 212.66 201.21 65,392.65 1,063.30 1,006.04 45,774.85 744.31 704.23 19,617.79 318.99 301.81
6 12,697.60 206.47 195.35 76,185.61 1,238.79 1,172.09 53,329.93 867.15 820.46 22,855.68 371.64 351.63
7 12,327.77 200.45 189.66 86,294.38 1,403.16 1,327.61 60,406.06 982.21 929.32 25,888.31 420.95 398.28
8 11,968.71 194.61 184.13 95,749.66 1,556.90 1,473.07 67,024.76 1,089.83 1,031.15 28,724.90 467.07 441.92
9 11,620.10 188.94 178.77 104,580.94 1,700.50 1,608.94 73,206.65 1,190.35 1,126.26 31,374.28 510.15 482.68
10 11,281.65 183.44 173.56 112,816.54 1,834.42 1,735.64 78,971.58 1,284.09 1,214.95 33,844.96 550.32 520.69

==============================================

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до Вашата адреса

==============================================

Рок на испорака = 25 – 40 дена

==============================================

Телефон за контакт & Viber & Whatsapp = ++389-79-332-771

Патем, ако ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме додадете ја нашата продавница во вашите Омилени продавници,

Нашите информации за ново пристигнување на нови производи и попусти можете да ги добиете навреме. Ви благодариме однапред.

============================================

Опис на Производот

Прегледи (0)

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top