Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

AION LX – GAC

2.890.500ден
Артикал – АУТО – 149 – AION LX – GAC Супер луксузен спортски електричен СУВ автомобил – AION LX –

Beiqi EU260 Shanxi

4.207.500ден
Артикал – АУТО – 135 – Beiqi EU260 Shanxi Супер модерен луксузен електричен автомобил – максимална брзина 140 км/h –

DF02 – Нов 2WD 4WD Euro 5 гас Auto Pickup

2.004.750ден
Артикал – ПИК АП – 013 DF02 – Нов 2WD 4WD Euro 5 гас Auto Pickup Состојба: Нова, нова Управување:

Dongfeng 02

2.004.750ден
Артикал – ПИКАП – 007 Dongfeng 02 Состојба: Ново Управување: лево Година: 2020. Месец: 1. Направено во Кина Бренд име:

Dongfeng 03

2.004.750ден
Артикал – ПИКАП – 006 Dongfeng 03 Состојба: Ново Управување: лево Година: 2020. Месец: 1. Направено во Кина Бренд име:

DRAGON – speed SUV

508.200ден
Артикал – АУТО – 171 Евтин електричен мини луксузен супер SUV автомобил со (5 седишта) многу погоден за градско меѓуградско

E-Lavida

2.500.000ден
Артикал – АУТО – 183 E-Lavida Место на потекло: Шандонг, Кина Име на бренд: Униленд Боја: црвена, бела, црна, сива,

EB-HS-650e

1.467.000ден
Артикал – АУТО – 166 EB-HS-650e Тип: лимузина Менувач: автоматски Управување: Лево Погон: FWD NEDC Макс. Опсег: 301 ~ 400

EB-HS-CS15

1.800.000ден
Артикал – АУТО – 167 EB-HS-CS15 Тип: лимузина Менувач: автоматски Управување: Лево Погон: FWD NEDC Макс. Опсег: 301 ~ 400

EB-HS-E200L

1.590.000ден
Артикал – АУТО – 168 EB-HS-E200L Тип: Друго Менувач: автоматски Управување: Лево Погон: FWD NEDC Макс. Опсег: 301 ~ 400

EB-HS-E50

1.089.000ден
Артикал – АУТО – 170 EB-HS-E50 Место на потекло: Шандонг, Кина Име на брендот: Everbright Големина на возило: 3569x1551x1540mm Име

EB-HS-EC180

1.316.000ден
Артикал – АУТО – 169 EB-HS-EC180 Тип: Купе Менувач: автоматски Управување: Лево Погон: FWD NEDC Макс. Опсег: 301 ~ 400

EB-HS-EC36

1.089.000ден
Артикал – АУТО – 171 EB-HS-EC36 Тип: комбе Менувач: автоматски Управување: Лево Погон: FWD NEDC Макс. Опсег: 301 ~ 400

EB-HS-OLV Everbright

1.034.318ден
Артикал – АУТО – 031 Евтин електричен луксузен супер автомобил со (5 седишта) многу погоден за градско и меѓуградско возење

EB-HS-ZD D1 (EEC) Everbright

740.400ден
Артикал – АУТО – 021 Евтин електричен мини луксузен супер автомобил со (2 седишта) многу погоден за градско возење модел

EC6 EV

8.260.000ден
Артикал – АУТО – 178 EC6 EV Тип: џип Менувач: автоматски Управување: Лево Погон: AWD NEDC Макс. Опсег: 601 ~

electric PICK UP GAIA

471.174ден
Артикал – АУТО – 142 – electric PICK UP GAIA Супер евтин електричен камионет ПИК АП – ГАЈА со 2

ER30, EB-HS-ER30 Manual

1.437.000ден
Артикал – АУТО – 172 ER30, EB-HS-ER30 Manual Тип: Електричен автомобил со погон на левата рака Менувач: автоматски Управување: Лево

ES6 EV

8.890.000ден
Артикал – АУТО – 180 ES6 EV Тип: џип Менувач: автоматски Управување: Лево Погон: AWD NEDC Макс. Опсег: 601 ~

ES8 EV

11.600.000ден
Артикал – АУТО – 179 ES8 EV Тип: џип Менувач: автоматски Управување: Лево Погон: AWD NEDC Макс. Опсег: 601 ~

EV CAR

4.420.000ден
Артикал – АУТО – 176 EV CAR Тип: џип Менувач: автоматски Управување: Лево Погон: FWD NEDC Макс. Опсег: 501 ~

EV CAR-1

6.350.000ден
Артикал – АУТО – 182 EV CAR-1 Тип: лимузина Менувач: автоматски Управување: Лево Погон: RWD NEDC Макс. Опсег:> 700 км

EX5

4.240.000ден
Артикал – АУТО – 181 EX5 Место на потекло: Шандонг, Кина Име на бренд: Униленд Боја: сива, сина, кафеава, црна,

G-BENZ X8

968.000ден
Артикал – АУТО – 160 G-BENZ X8 Тип: џип Менувач: автоматски Управување: Лево Погон: FWD NEDC Макс. Опсег: 101 ~

G-pickup

1.331.000ден
Артикал – ПИК-АП – 001 G-pickup Тип: ПИКАП Менувач: автоматски Управување: Право Погон: FWD NEDC Макс. Опсег: 201 ~ 300

G-pickup-1

1.362.000ден
Артикал – ПИК-АП – 002 G-pickup-1 Тип: ПИКАП Менувач: автоматски Управување: Право Погон: FWD NEDC Макс. Опсег: 201 ~ 300

G-pickup-2

1.362.000ден
Артикал – ПИК-АП – 003 G-pickup-2 Тип: ПИКАП Менувач: автоматски Управување: Право Погон: FWD NEDC Макс. Опсег: 201 ~ 300

G-SMART – Брзo испраќање Нов дизајн Еколошки 4 места Електрично возило Паметен електричен автомобил

818.000ден
Артикал – АУТО – 194 G-SMART – Брзo испраќање Нов дизајн Еколошки 4 места Електрично возило Паметен електричен автомобил Место

G-V7

1.179.750ден
Артикал – АУТО – 158 G-V7 Место на потекло: Шандонг, Кина Име на бренд: GAIA Име на производот: Електричен автомобил

G-X8

998.250ден
Артикал – АУТО – 159 G-X8 Место на потекло: Шандонг, Кина Име на бренд: GAIA Име на производот: G-X8 Должина
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top